Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Znaki zodiaku
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jewel

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Świnia
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Sro 11-10-2006, 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Laseczki obiecuje ze napisze, bo teraz latam miedzy kompem a telewizorem Śmiejąca się Madziu cierpliowsci Puszcza oczko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Kolinka

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Czw 12-10-2006, 9:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ja jestem bliźniak a mój małż waga, ale nawet nie sprawdzałam czy to pasuje, czy nie. Ważne że się dogadujemy Bardzo szczęśliwa

Podpis szczęśliwa żonka od 30.09.2006
Powrót do góry

pl35

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 12-10-2006, 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja byk on panna. Zuza jest lwem. Dogadujemy sie Uśmiechnięta .

Ostatnio zmieniony przez pl35 dnia Pią 13-10-2006, 10:06, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

agatka1984

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Czw 12-10-2006, 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jewel napisała:
Agatka1983, to co napisalam o Lwie Ty uwazasz ze to charakteryzuje Panne? Nie wiem jak jest u was z zwiazku, mozliwe ze inaczej. Jednak Panna nalezy di znaków Ziemi, wiec jest pragmatykiem w kazdym calu. To sa urodzeni intelektualisci. Ich postepowaniem rzadzi rozum, nie serce. Nie bede sie dalej rozwodzic, mam nadzieje ze to co chcialam i przekazalam. Chcialam zauwazyc jeszcze jedna rzecz. Otoz Panna urodzona w 2 i 3 dekadzie to sa czyste panny, czyli maja wszytskie cechy tego znaku. Natomiast 1 i 4 dekada to sa znaki, ktore cechy maja z ze znakow poprzednich lub nastepnych. Są znakami mieszanymi. Wiec nie wiem jaka panna jest Twoj maz?

Dołączone po 4 minutach 27 sekundach:

Slyszalam kiedy o Pannie; ale to juz zartem napisane- odnosnie ich zachowan pedantycznych, ze Panny sa niezbyt zafascynowane seksem. Ich szalone zamiłowanie go higieny sprawia, ze natychmiast po akcie miłosnym ida sie wykapac Uśmiechnięta

Oj to jest charakterystyka całkowicie niepasująca do mojego męża.

Po pierwsze tak jak mąż efrell, mój do wstydliwych nie należy Bardzo szczęśliwa No i do tych niezainteresownych seksem też nie

Po drugie w sprawach higieny- właśnie wczzoraj napisałam na forum, że nie spodziewałam się, że jest takim bałaganiarzem

Po trzecie jest z 17 września

Podpis Lepiej mądrze stać niż głupio biegać.
Jacek Gmoch
Powrót do góry

Jewel

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Czw 12-10-2006, 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Strzelce to urodzeni wedrowcy. Uwielbiaja sie bawic w podrozy. Skorpiony natomiast wola szalenstwa na miejscu. Niektorzy Łucznicy sa zbyt frywolni, zmienni i kaprysni dla Skorpiona, ktory lubi wiedziec, czego moze sie spodziewac po swoim partnerze. Doprowadza go do szalu fakt, ze nie sposob przewidziec co zrobi Strzelec. Oboje sa zapalonymi mislicielami i uwielbiaja dociekac jakie motywy kieruja postepowaniem innych, ale Stzrelec jest bardziej filozofem a Skorpion- psychologiem. Kazde z nich potrafi zrozumiec pragnienia partnera. Nawet Skorpion zdaje sobie sprawe z tego, ze jego zachowanie nie moze przypominac dzialan hiszpanskiej inkwizycji Bardzo szczęśliwa, bo Strzelec nie da sie spalic na stosie. Po prostu zbuntuje sie i odejdzie. Czesto Strzelce sa tak pochlonieci zastanawianiem sie, dlaczego Ziemia jest okraga, ze zupelnie nie dostrzegaja meczacych problemow zycia codzienniego.
Pani Skorpion jest namietna i zazdrosna, to wynika z panicznego leku przed samotnoscia. Nie umie obejsc sie bez pary Uśmiechnięta Dba o swoje stroje i piekno. Zostala stworzona dla mezczyzn, ktorzy potrafia zrozumiec, ze nie jest pusta lalka. Blizszy jest jej pan z klasa wieksza niz potrfelem. Kazdy romans traktuje jak dlugotrwaly kurs doksztalcajacy, z ktorego ona skorzysta a on sie czegos nauczy.
Reasumujac Stzrelec nie jest najlepszym partnerem (zywiol Woda- ryby, skorpion, rak- to sa znaki dla Ciebie). W jego kolczanie tkwic beda zawsze strzaly przeznaczone na "wszelki wypadek". I jesli Skorpion nie upewni sie, ze to tylko przeznaczone dla niej, napewno zwroci sie gdzies inndziej. Aha no i Skorpion ze Stzrelcem maja niewyczerpalne poklady sexu, tkwiace w obojgu.To tyle w wieeeelkim skrocie.

Dołączone po 8 minutach 43 sekundach:

Agatko1983 bo Twoj maz wcale nie musi byc Panna czysta, moze jest z 1 lub 4 dekady?? A zreszta balaganiarstwo a higiena osobista to sa dwie rozne sprawy. Ja osobiscie znam Panny ( z dwoma mieszkam) gdzie sa strasznymi pedantami, chociaz przyznaje ze faceci mniej. Fakt ze u nich luz oznacza niechlujstwo. Z ta niesmialoscia to chyba zle dobralam slowo. Panny, zadko osmielaja sie zrobic pierwszy krok, bo one wlasnie oczekuja inicjatywy. Wiem napewno ze glupie kobiety i chamskie odzywki przyprawiaja go o impotencje. I jeszcze jedno co zauwazylam to strasznie lubia komentarze na temat wyglasdu i ubioru oraz zachowania. No i zwiazek Lwa z Panna to zwiazek malo oszczedny. Lwica bedzie roztwaniac wspolny majatek. Wiem cos o tym, moj chlopak jest Lwem i za nic nie umie utrzymac kasy.

Dołączone po 2 minutach 34 sekundach:

17 wrzesien??uuuu to juz prawie waga. Wiec sie nie dziwie, ze ma inne cechy Uśmiechnięta

17 wrzesien to jest 4 dekada. Za 3 dni zaczyna sie Waga

Dołączone po 13 minutach 13 sekundach:

Rak chodzi wspak Uśmiechnięta Rok do przodu i dwa do tylu. Rozne gafy w ich zwiazku sa normalne. Barany potrafia byc tak otwarte i szczere, ze jedno ich nierozwazne slowo jest w stanie zranic zywego, wrazliwego raczka. Raczek bedzie stril fochy lub odrazu uderzy w placz. Jesli istnieje jakas proba, z ktorej Barany nie sa wstanie wyjsc zwyciesko, to wlasnie proba szczerosci w stosunku do Raków. Gdy tylko zaczynaja walic prosto z mostu, co mysla o swych partnerkach, ich ukochane skorupiaki staja sie drazliwe i zaczynaja lapac za slowka. A to juz niestety, nieodwołalny koniec flirtu Uśmiechnięta. Emocjonalnie oba znaki sa od siebie oddalone jakie bieguny. Patrza na zycie biegunowo, z innych perspektyw. Jedno co was laczy to wygorowane ambicje. Maja bardzo duza szanse na realizacje swoich planow. Stworza olsniewajacy duet- sila przebicia Barana oprata na solidnosci Raka. Łzy splywajace po twarzy Raka od switu do nocy moga przyspieszyc Barani skok w bok. Szloch i zawodzenia to nie dla niego. Chyba najbardziej prowokujaca pare tworzy mezczynza- Baran i kobieta- rak. Sa to dwa archetypy astrologiczne. baranem rzadzi super meski macho a Rakiem macierzynska Luna. Zwiazek taki to gotowy temat na jakies romansidlo. Moze zakonczyc sie wyniszcajacym, masochistycznym pojedynkiem. Lecz gdy parze dopisze szczescie i zapanuja nieco nad swoimi osobowosciami, jest szansa na przezycie Uśmiechnięta. Bo tak szczrze mowiac to Barany sa w istocie mamisynkami, a Raki lubia i potrafia matkowac.
Powrót do góry

mako.mako

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Czw 12-10-2006, 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jewel napisała:

Dołączone po 13 minutach 13 sekundach:

Rak chodzi wspak Uśmiechnięta Rok do przodu i dwa do tylu. Rozne gafy w ich zwiazku sa normalne. Barany potrafia byc tak otwarte i szczere, ze jedno ich nierozwazne slowo jest w stanie zranic zywego, wrazliwego raczka. Raczek bedzie stril fochy lub odrazu uderzy w placz. Jesli istnieje jakas proba, z ktorej Barany nie sa wstanie wyjsc zwyciesko, to wlasnie proba szczerosci w stosunku do Raków. Gdy tylko zaczynaja walic prosto z mostu, co mysla o swych partnerkach, ich ukochane skorupiaki staja sie drazliwe i zaczynaja lapac za slowka. A to juz niestety, nieodwołalny koniec flirtu Uśmiechnięta. Emocjonalnie oba znaki sa od siebie oddalone jakie bieguny. Patrza na zycie biegunowo, z innych perspektyw. Jedno co was laczy to wygorowane ambicje. Maja bardzo duza szanse na realizacje swoich planow. Stworza olsniewajacy duet- sila przebicia Barana oprata na solidnosci Raka. Łzy splywajace po twarzy Raka od switu do nocy moga przyspieszyc Barani skok w bok. Szloch i zawodzenia to nie dla niego. Chyba najbardziej prowokujaca pare tworzy mezczynza- Baran i kobieta- rak. Sa to dwa archetypy astrologiczne. baranem rzadzi super meski macho a Rakiem macierzynska Luna. Zwiazek taki to gotowy temat na jakies romansidlo. Moze zakonczyc sie wyniszcajacym, masochistycznym pojedynkiem. Lecz gdy parze dopisze szczescie i zapanuja nieco nad swoimi osobowosciami, jest szansa na przezycie Uśmiechnięta. Bo tak szczrze mowiac to Barany sa w istocie mamisynkami, a Raki lubia i potrafia matkowac.

Jewel czyli nie bardzo wg astrologi udana z nas para? Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Elize

PostWysłany: Pią 13-10-2006, 6:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A u nas strzelec i wodnik Cool
Podobno zadne pary nie dogaduja się tak swietnie jak my Puszcza oko
A w rzeczywistości różnie już to jest.
Powrót do góry

Jewel

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Pią 13-10-2006, 8:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mako.Mako nie jestescie z jednych Zywiolów, ale dobrze wam razem Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

mako.mako

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Pią 13-10-2006, 9:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jewel napisała:
Mako.Mako nie jestescie z jednych Zywiolów, ale dobrze wam razem Bardzo szczęśliwa

z jednych żywiołów to my napewno nie jesteśmy Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Olguś

PostWysłany: Pią 13-10-2006, 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A powiedzcie dziewczyny czy kobieta waga pasuje do faceta skorpiona? Bardzo szczęśliwa

Chociaż... nie wierzę w takie rzeczy, ale jak już o tym rozmawiacie to pytam tak z czystej ciekawości. Cool
Powrót do góry

antenka

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pią 13-10-2006, 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jestem skorpion a moj M. ryby
A co do dogadywania się to widziała rozne wersy; według jednych pasujemy do siebie ideaknie, a według innych nie powinnyśmy sobie wchodzić w droge Bardzo szczęśliwa

Co do astrologii to trochę w nią wierze, bo chyba coś w tym jest. W choroskopy nie werzę, ale lubie je czytać (z ciekawości) Puszcza oko
Natomiast najbardziej tajemnicza jest dla mnie numerologia. Czytałam kiedyś książkę o numerologii i prawie nic z niej nie kapowałam; dla mnie to czarna magia, ale bardzo intrygujące Przewraca oczami
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Sob 14-10-2006, 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

dotka napisała:
Edzia: powiem więcej: praktycznie chyba też skoro już prawie dzieści lat minęło..

dodka miło to słyszeć Uśmiechnięta mam nadzieję, że i unas tak będzie Cool

Jewel dzięki za charakterystykę Uśmiechnięta

Kolinka waga to obok bliźniąt i wodnika kolejny znak z trygonu powietrza Uśmiechnięta

ja jeszcze dodam, że u mnie w rodzinie są same wodniki, bliźniaki i waga Śmiejąca się
rodzice: bliźniak+waga,
mój brat, moja siostra - obydwa wodniki
ja bliźniak, mój mąż wodnik-jak już wspominałam
nasz syn-bliźniak

chyba z ewentualnym drugim dzieckiem będę celować w coś innego, żeby nudno nie było Śmiejąca się Puszcza oko

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Agata

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sob 14-10-2006, 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No to może teraz ja poproszę o charakterystykę- ja strzelec (I dekada), a mój B. skorpion (III dekada)

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry

Solina

PostWysłany: Sob 14-10-2006, 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Faktycznie astrologia do rzeczywistości nie zawsze ma uzasadnienie i jednoznaczność teorii. Ja jestem bliżniakiem mąż lwem i pomimo wszystko się dogadujemy na różnych płaszczyznach. Myślę, że te przeciwieństwa nie dość że mnie do niego przyciągają do dodają pewnej pikanterii w naszym związku. Według zodiaku szybko się nudzę a on jest władczy i lubi być chwalony, w życiu mija się to z prawdą chociażby u nas Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Jewel

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Nie 15-10-2006, 8:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Antenka Skorpion i Ryba to super polaczenie (Woda). Milosc tych wodnych dzieci pelna jest najczulszej slodyczy i najtkliwszego przywiazania!Skorpion i Ryba to najbardziej czule i wrazliwe znaki sposrod wszytskich znaków. Kazde z nich doskonale wyczuwa potrzeba drugiego, wcale nie potrzebuja telefonow aby sie porozumiec.Ryby zyja w swiecie fantazji, marzen i szalonych pragnien. Tylko Skorpion jest w stanie je spelnic i odegrac kazda role, jaka RYba mu wyznaczy. Oboje sa szalenie zmyslowi, co nie moze pozostac bez wplywu na ich zycie seksualne. Ich sypialnie zdobi jedwabna posciel, przesyczona egzotycznym zapachem perfum.Nie tylko w sypialni jest im dobrze. W kazdej sytuacji swietnie sie rozumieja. Kobieta Skorpion i Mezczyzna- Skorpion to jest uklad troche trudniejszy jak na odwrot. Podejrzliwa Skorpionka bedzie wciaz kontrolowac partnera i sprawdzac, czy przypadkiem nie zdradza, nawet jesli zawsze bedzie wracal o tej samej porze. Prawde Mowic milosc ryby i skorpiona musi byc bardzo silna, aby nie zniszczyla jej wieczna podejrzliwosc wybranki Plutona! Ryuba musi wykazac zdecydowanie i silna wole, inaczej z burzliwych wod Morza Srodziemnego zostanie pzreniesiona do ciasnego akwarium !

Dołączone po 18 minutach 25 sekundach:

KObieta Waga i Mezczyzna- Skorpion. To jest to! Poniewaz Wenus jest zawsze blisko Słońca, bardzo mozliwe , ze obojgunpatronowac bedzie bardzo podobny uklad planet. Jesli tak, ich zwiazek ma wszelkie szanse powodzenia!! jak wiadomo Waga sprawdza sie we wszystkich ukladach- jest dobrym kochankiem, przyjacielem, partnerem i kumplem. Zauwazyliscie, ze stawiacie na pierwszym miejscu sex. Wy dwoje razem, to dopiero.... O rety!
Wagi pragna w zyciu spokoju i najchetniej poddaja sie gwaltownym emocjom. Skorpiony naleza do tych nielicznych szczesciarzy, ktorym udaje sie naklonic te zrownowaznone istoty aby zatanczyly milosnego rock-and-rolla. ( chociaz Wagi beda twierdzic ze lubia tylko muzyke klasyczna). Kiedy Skorpion i Waga ulegna namietnosci, ich tancem milosci nie bedzie na pewno walc angielski! pOTRZEBA STWORZENIA SZCZESLIWEJ RODZINY skladnia wage do uleglosci. Jezeli jednak zaczyna czuc przytloczona nieustanna dominacja partnera, w jej duszy zapala sie iskierka buntu. Od tej chwili bedzie wszytsko robuila, aby sie wyswobodzic! Czasami gwatowan namietnosc Skorpiona i jego sklonnosc do szalenstw zaczyna dzialac na nerwy. Waga ma wowczas wrazenie, ze nie moze oddychac wolna piersia! (waga spokoj i swobode ceni sobie ponad wszystko). Jezeli Skorpion potrafi okazac odrobine powsciagliwosci, chwala mu za to! Jezeli uda sie im uniknac tych nieporozumien, ich zwiazek bedzie szczesliwy.Waga uwilbia zabawe i zwykle jest dusza towarzystwa. Dopoki zabiera Skorpiona wszytsko je OK. Gorzej, jaesli zostawia go w domu. TO moze doprowadzic do istnej furii, a takze rozbudzic jego wrodzona podejrzliwosc. Zacznie sledzic Wage i rozgrzebywac jej przeszlosc. Te rzeczy sa bardzo niebezpieczne. Niewykluczone, ze Waga poczuje sie w tym zwiazku jak w wiezieniu i zaplanuje ucieczke. Jesli nie chca gwaltownego i bolesnego konca, musza oboje isc na kompromis!
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Następny
Strona 2 z 13

Skocz do: