Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Znaki zodiaku
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ZieloneOczko

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 8

PostWysłany: Sro 15-08-2012, 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oba jesteśmy Raki. Bardzo szczęśliwa
Pewnie dlatego się tak dobrze dogadujemy.
Chociaż znajomi mówią mi, że więcej ze mnie z Bliźniąt i mają rację bo urodziłam się chwilę po północy. Parę minut wcześniej i bym była Bliźniakiem. Uśmiechnięta

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

lejdimargot

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Pią 24-08-2012, 9:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No to ja chyba trafiłam dobrze, ja jestem Waga, a mój mąż Lew. Wg horoskopów to dobrana para i na razie nieźle nam idzie.Puszcza oko A czy wierzę w horoskopy... Nie bardzo. Już chyba bardziej w chiński.

Podpis I tylko jedno może unicestwić marzenie - strach przed porażką. P.Coelho

Uwagi  Emotka nie zastępuje kropki!
scoto.
Powrót do góry

sweetheart

PostWysłany: Nie 26-08-2012, 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jestem Baran, a mój chłopak Byk. Bardzo uśmiechnięta
Powrót do góry

BrokenAngel

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Nie 26-08-2012, 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A my dwa rogate i uparte Złośliwa Koziorożce. I chyba dlatego tak dobrze się rozumiemy.

Podpis Są osoby, które się pamięta, i osoby, o których się śni - Carlos Ruiz Zafón
Powrót do góry

julbil

PostWysłany: Wto 04-09-2012, 6:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hmm a wodnik i skrajna waga? 23 październik dokladnie, niby koniec wagi poczatek skorpiona, takze ciezka sprawa z okresleniem, ale pytanie czy pasuje do szalonego wodnika? Uśmiechnięta Jestem ciekawa opinii. Pozdrawiam.

Uwagi  Zwracaj uwagę jak piszesz!
Zaczynaj zdania z dużej litery.
scoto.
Powrót do góry

zielonookaa

PostWysłany: Sro 05-09-2012, 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jestem Bliźniakiem, mój narzeczony jest Panną. Chwilami naprawdę jest wybuchowo, ale może Wy wiecie więcej o takim połączeniu?
Powrót do góry

Artika

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Pią 07-09-2012, 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jestem Panna moja połowa to Lew. Są sfery że wyłącznie długa rozmowa (albo mój foch) są w stanie dać nam wspólne rozwiązanie, ale są i takie w których tak bezbłędnie się rozumiemy i jesteśmy tak świetnie dopasowani, że zastanawiam się czy rzeczywiście horoskopy mogą być jakiś pewnym wyznacznikiem.
Jest przecież tak wielka różnorodność ludzi i ich charakterów...
Być może jeśli wziąć pod uwagę i horoskopy wszelkiej maści i numerologię to suma summarum jesteśmy w stanie wyodrębnić coś interesującego dla każdego z nas Puszcza oko Ja bowiem wiem, że horoskop określający Pannę nie zawsze skutecznie obrazuje moją osobę.
Powrót do góry

sumner1111

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pią 07-09-2012, 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jestem spod lwa i chyba wiem w czym się nie możesz dogadać. Chociaż mojej kobiecie nawet czasem foch nie pomaga. Bardzo szczęśliwa
W ogóle jesteśmy niesamowicie uparci (ja i A) i prawie nigdzie nie mamy tego samego zdania i to właśnie ekscytuje nas najbardziej. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Morgan

PostWysłany: Pią 16-11-2012, 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja znak rogaty,koziorożec,a mój mąż panna,cudowna mieszanka,uzupełniamy się,ale i spieramy.W astrologię jako taką,czyli wróżenie nie wierzę.
Powrót do góry

Chipitta

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pią 07-12-2012, 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie czytam horoskopów, nie wierzę w takie wymyślone rzeczy. Kiedyś czytała horoskopy moja mama, zawsze mi opowiadała na co mam uważać, ale nigdy nic mi sie nie sprawdziło.
Powrót do góry

ewunia198612

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Tygrys
Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 07-12-2012, 22:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jestem strzelcem , J bykiem.

Podpis "Człowiek szczęśliwy to taki, który nie chce tego, czego nie ma."

04.04.13 - najszczęśliwszy dzień w moim życiu <3
08.07.15
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Strona 13 z 13

Skocz do: