Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Znaki zodiaku
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
antenka

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pon 16-10-2006, 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jewel dzięki Uśmiechnięta muszę przyznać, że z wszytskich opisów jakie czytałam ten pasuje do nas najbardziej Puszcza oko Bardzo uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Jewel

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Świnia
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Sro 18-10-2006, 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ciesze sie ANTENKO ze sie zgadza chociaz w niewielkiej mierze Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Agata

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 18-10-2006, 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Agata napisała:
No to może teraz ja poproszę o charakterystykę- ja strzelec (I dekada), a mój B. skorpion (III dekada)

A my ??

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry

Jewel

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Sro 18-10-2006, 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oj Agatko najmocniej przepraszam Uśmiechnięta Przeoczylam. Teraz smigam kosic trawe ale obiecuje ze ze za godzinke bedziesz miala opis.
Powrót do góry

Jewel

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Sro 18-10-2006, 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Agatko charakterystyka jest prawie identyczna jak u Madzi wiec teraz napisze Ci troche inaczej. Porownaj sobie to co napisalam dla madzi.

Wprawdzie jestes urodzonym podroznikiem, ale potrzebujesz rodziny, zeby powracac na jej łono i dzielic sie wrazeniami. Skorpionek przyzwyczail sie, ze jestes niecierpliwa i uswiadomilas mu prosta prawde, ze albo zgodzi sie z Toba albo ryzukuje awantura Uśmiechnięta Kocha Cie za pelne uczucia i optymizmu poczucie humoru, lubi twoje dowcipy i zarty. Natomiast Skorpiony podchodza do zycia powaznie. Ustawiaja sobie poprzecze bardzo wysoko, wiec nieco przesadzaja jesli w gre wchodzi zazdrosc albo czuja sie oszukani. Skorpiony musza pamietac ze nie wszyscy odczuwaja tak gleboko i reaguja tak mocno, wiec nie zawadzi zcasem wytlumaczyc krewnym, na czym ich problem polega. Rodzine z pewnoscia przyzwyczaily do tego, ze niektore miejsc w ich mieszkaniu sa niedostepne. Agatko pewnie to zauwazylas ze nie da sie Skorpionem rzadzic. Kochasz go za nieprawdopodobna lojalnosc i rownie wspanaiale rozwinieta umiejetnosc zachowywania powierzonych mu tajemnic.

jesli chodzi o ciuszki to potraktuj to z przymruzeniem oka. Nie lubisz ciuchow dla sztywniakow. Wolisz miekkie, codzienne i wygodne łaszki, ktore zawsze da sie tak dobrac, zeby pasowaly na eleganckie wyjscie. najlepiej Ci w fioletach i purpurze. Skorpionom do tawrzy w ciemnej czerwieni i czerni.

Skorpiony dobrze odpoczywaja nad woda- spacerujac po plazy. Zima z checia wykorzytsaja lod aby pojedzic na lyzwach. Zeby zaspokoic ciekawosc wybierze sie na wycieczke w jakies egzotyczne miejsce, np wyprawa do piarmid. Natomiast Strzelce najlepiej wakacje spedzaja aktywnie. To czas wypelniony podrozami i zwiedzaniem. Natomiast powrot do codziennosci jest dla Ciebie bolesny.

Reasumujac w przeciwienstwie do partnera kobieta optymistycznie spoglada na świat i otaczajacych ja ludzi. Natomiast partner to typ wrazliwego, czasami melancholijnego kochanka. Potrafi zamknac się w sobie i stac się zupełnie nieprzystepny. Harmonia zwiazku zalezy od zaakceptowania przez mezczyznę dominacji kobiety, o co nie jest łatwo. W zyciu seksualnym mężczyzna ma za partnerke kobietę wybuchowa, namietna i gwałtowna. Poczatkowo dla obopólnej rozkoszy skłonny będzie podporzadkować się partnerce.
Powrót do góry

Squeak

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sro 10-01-2007, 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też chętnie przeczytałabym naszą charakterystykę - ja rak, Sebek wodnik

Podpis Nie trzeba być bogatym żeby być szczęśliwym, ale trzeba mówić prawdę żeby być prawdziwym...
Powrót do góry

Kasia

Zodiak chiński: Koza
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sro 10-01-2007, 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też chcę Bardzo uśmiechnięta Ja ryby, a K. rak.

Podpis Jeszcze 12 dni Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Solina

PostWysłany: Sro 10-01-2007, 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też poproszę o małą charakterystykę zodiakalną ja bliźniaczka on lew proszę proszę proszę. Kwiatek
Powrót do góry

Binio

Zodiak: Lew
Pochwał: 2

PostWysłany: Sro 10-01-2007, 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

NO skoro mamy Nadworną Panią Astrolog Jewel to dopisuję się i Ja Lew, On Baran (to widać Bardzo szczęśliwa ). Może być w skrócie, bo średnio wierze.
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 10-01-2007, 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jewelku to ja tez: Ja rak On panna

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

McBratka

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Sro 10-01-2007, 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No to Jewelku jeśli tylko będziesz miała chwilkę wolnego czasu to ja też poplose... Bardzo szczęśliwa Duży uśmiech
Ja baran, Mój Mężczyzna bliźniak

Dziękuję pięknie z góry Dziękuje Dziękuje

Podpis Świat bez miłości jest światem martwym
Powrót do góry

MeYa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew

PostWysłany: Sro 10-01-2007, 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ooo mamy astrologową czarownice na forum Cool Puszcza oko

Podpis „Jeżeli nie wiesz dokąd idziesz trudno Ci będzie tam dojść”.
"Mądrość musisz sam z siebie, własną dobyć pracą" A.M.
Powrót do góry

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 5

PostWysłany: Czw 11-01-2007, 7:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ale Ci Jewelku dziewczyny dały roboty, jak sie uporasz to weź i mnie pod uwage, ja ryby on koziorożec(najgorszy znak jaki znam)
Powrót do góry

Anja

Zodiak: Wodnik

PostWysłany: Czw 11-01-2007, 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wow! to jak znajdziesz chwilkę to ja też poprosze. Ja wodnik, on waga:).

Podpis Z wiekiem zrozumiałam Babę Jagę z "Jasia i Małgosi". Zbudowała sobie wymarzony dom, a bachory przylazły i zaczęły go jeść.
Powrót do góry

laurette

Zodiak: Baran

PostWysłany: Pon 29-01-2007, 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jestem baranek....typowy: uparta, zawsze dążę do celu, uwielbiam pracę indywidualną, dobry przewódca itp...jak czytam to sporo się zgadza....mój mąż to koziorożec....nasz związek sporo ewaluował zanim stał się stabilny i silny....nie wierzę np. w horoskopy - szczególnie ostatnio po emisji programu, w którym mówiono jak powstają horoskopy w gazetach Przewraca oczami
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Następny
Strona 3 z 13

Skocz do: