Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Znaki zodiaku
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
madzia

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Tygrys
Pochwał: 2

PostWysłany: Pon 29-01-2007, 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak powstają takie horoskopy Podejrzliwa
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Jewel

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Świnia
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Pon 29-01-2007, 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

laurette napisała:
nie wierzę np. w horoskopy - szczególnie ostatnio po emisji programu, w którym mówiono jak powstają horoskopy w gazetach Przewraca oczami

Te horoskopy w gazecie czyta się z przymrużeniem oka a nie się w nie wierzy. Chyba tacy naiwni nie jesteśmy.

Podpis Serduszko Razem od 11.02.2005 Serduszko
Powrót do góry

laurette

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Pon 29-01-2007, 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dlatego w nie nie wierzę...jak powstają?? Otóż siedzą sobie redaktorzy...i na przykład zobaczyli za oknem kota...no i dla barana piszą: uważaj na czarne koty na drodze itp....kompletne brednie z głowy wzięte nie poparte niczym naukowym, ani numerologią ani astrologią...ja nie wierzę w nic z tych rzeczy...no jedynie we własną intuicję Bardzo uśmiechnięta bo czy to jest prawdopodobne, aby wszystkie osoby spad znaku barana czy panny w tym samym czasie miało spotkać to samo?? Podejrzliwa
Powrót do góry

aria

PostWysłany: Sro 31-01-2007, 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój znak zodiaku to Panna , a męża - Skorpion.On ma wszystkie cechy charakterystyczne dla ludzi spod tego znaku,zarówno te dobre jak i te złe.
Ale nasz związek jest udany i nie wiem,czy dlatego,że pasujemy do siebie zodiakalnie,czy po prostu z miłości. Uśmiechnięta
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 31-01-2007, 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

aria napisała:
Mój znak zodiaku to Panna , a męża - Skorpion.On ma wszystkie cechy charakterystyczne dla ludzi spod tego znaku,zarówno te dobre jak i te złe.
Ale nasz związek jest udany i nie wiem,czy dlatego,że pasujemy do siebie zodiakalnie,czy po prostu z miłości. Uśmiechnięta

A u nas jest na odwrót ja jestem skorpion a mąż jest panna! Bardzo uśmiechnięta
A te znaki to w ogóle do siebie pasują??? Podejrzliwa Ja tam sie nie znam na tych całych zodiakach... Skonsternowana
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Czw 01-02-2007, 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ula moj polowek tez panna, najlepszej kumpeli maz tez panna, wiec musze Ci powiedziec ze znam Twojego meza... wszystkie panny faceci sa tacy sami Diablica lub Bardzo wściekła

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

Kornelia

Zodiak: Strzelec

PostWysłany: Czw 01-02-2007, 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja Strzelec- on Lew...
dla Lwa trzeba mieć dużo cierpliwości Przewraca oczami
Powrót do góry

Jewel

Zodiak chiński: Świnia
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Czw 01-02-2007, 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oj trzeba ale Kornelia fajne zestawienie.

Podpis Serduszko Razem od 11.02.2005 Serduszko
Powrót do góry

Kornelia

Zodiak: Strzelec

PostWysłany: Czw 01-02-2007, 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

wiem jewel
jesteśmy Szczęśliwi
Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

anec

Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Czw 22-03-2007, 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A co powiecie na taki duet
Ja skorpion i On skorpion Bardzo szczęśliwa muszę powiedzieć, jest burzliwie ale ciekawie.
Nasz syn miał być też skorpionem i na szczęście przenosiłam go aż do znaku strzelca Bardzo szczęśliwa
Trzy skorpiony w rodzinie to by było stanowczo za dużo Puszcza oko
Powrót do góry

chmooRa

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pon 09-04-2007, 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ja byk on baran...
Powrót do góry

modliszka

Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Pon 04-06-2007, 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

jestem Rybką Uśmiechnięta

Podpis 'Jesteś na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś'
Powrót do góry

agaat

Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Pon 04-06-2007, 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Modliszka witaj w klubie! Ja też jestem Rybką i z tego co wiem, to sporo ich na naszym forum. Puszcza oko
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 04-06-2007, 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zdecydowanie ryb jest najwięcej na naszym forum Złośliwa
Ale każda z Was jest zupełnie inna Bardzo szczęśliwa

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

agaat

Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Pon 04-06-2007, 23:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przyciągam facetów "panny", ale zupełnie nie umiemy się dogadać. Dwa inne światy. Mój były był panną i po 3 latach niestety powiedzieliśmy sobie "żegnam". Nie wierzę jakoś w te dopasowania, wszystko zależy od charakteru i tego z kim mamy do czynienia.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Następny
Strona 4 z 13

Skocz do: