Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Znaki zodiaku
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 05-06-2007, 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Charatkerystyka osób urodzonych w danym dniu:

http://horoskopy.ceneos.info/miesi-6.html

chociaż w moim przypadku prawie nic się nie zgadza Złośliwa

Podpis Złośliwa
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

agaat

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 2

PostWysłany: Wto 05-06-2007, 22:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Edzia fajna ta stronka! Uśmiechnięta Poczytałam sobie.
W moim przypadku trochę się zgadza, a trochę nie! Ale, jak większość horoskopów i tego typu tekstów, pisane to jest w ten sposób, aby każdemu się zgadzało (np. Przyjacielski i otwarty potrafi być egoistyczny i zamknięty w sobie:P). Mimo wszystko lubię takie rzeczy poczytać od czasu do czasu. Puszcza oko Puszcza oko
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 05-06-2007, 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

agaat ja też lubię Uśmiechnięta W ogóle zawsze czytam horoskopy w różnych gazetach, chociaż i tak w nie nie wierzę Złośliwa

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

agaat

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Wto 05-06-2007, 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Edzia ja to nie dość, że nie wierzę, to jeszcze zapominam od razu, co przeczytałam. A i tak zawsze znowu czytam. Często buszuję po tej stronce. Puszcza oko
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Sro 06-06-2007, 8:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Edzia już chyba kiedyś wklejałaś tą stronkę. Puszcza oko
O mnie napisali tak:
Cytat:
Dąży do prawdy z energią nieustraszoną a jego umysł jest nastrojony krytycznie i sceptycznie. Charakter jego jest formowany i kształtowany przez potężne uczucia; powoli się krystalizuje, oczyszcza i wznosi. Dumny, niezależny, pracowity jest jednocześnie bardzo wrażliwy na płeć odmienną, zmysłowy i kochliwy. Jego temperament jest bardzo uczuciowy, a w miłości ! go pewna niestałość. Jest to poszukiwacz przygód o umyśle dość chytrym, który każdą rzecz potrafi szybko wykorzystać dla własnej korzyści. Co mu grozi? Czekają go w życiu najrozmaitsze wstrząśnienia i walki. Nieraz też zdarza się, że osiągnięte przez siebie korzyści i rezultaty własnych wysiłków musi ustąpić innym. Jest elastycznym zarówno psychicznie jak i fizycznie - a jego nerwy i muskuły wydają się być niezmordowane. Pod niektórymi względami zdolnym jest do wielkich wysiłków. Jest to całkiem swoisty i bardzo określony charakter. Wskutek tego iż ma wielkie pojęcie o sobie - pochlebstwo jest jego słabą stroną i z ludźmi jacy potrafią mu schlebiać - zawszą jest w zgodzie. Chętnie pozwala się ubóstwiać. Ponieważ prędko czuje się obrażonym - trudno z nim obcować. Mimo wszelkie wady - jest to jednak umysł szlachetny a jego intencje są czyste. Chociaż jego życie poddane jest często przejściom i wstrząśnieniom -ostatecznie pokona jednak swych wrogów i przezwycięży trudności.

Oj zły ze mnie człowiek, zły... Śmiejąca się Cool
Pamiętam, że już to czytałam... najgorsze jest to, że dużo się zgadza. Zszokowana Śmiejąca się Cool Puszcza oko
Powrót do góry

Rosalinda

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Tygrys
Pochwał: 6

PostWysłany: Sro 06-06-2007, 8:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wow, troche dziwny ten horoskop! Ja mam tak:
Cytat:
Dzięki swym zdolnościom i dzięki pozycji życiowej powołany jest do tego, aby być kierownikiem lub przywódcą zrzeszeń, towarzystw lub nawet społeczeństwa. Działa niezwykle szybko i postępuje prosto do celu.

Hehehe, to może na prezydenta powinnam kandydować? Bardzo szczęśliwa Puszcza oko Bardzo szczęśliwa

Podpis 14 lipca 2007-początek nowego życia Zakochany
"Kocham Cię"- 27 października 2007 Zakochany
Powrót do góry

Aneta

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 1

PostWysłany: Sro 06-06-2007, 8:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A mi napisali m.in. tak:

Cytat:
Umysł jego lubuje się we wszystkim co artystyczne, estetyczne, harmonijne i piękne. Zwłaszcza piękno przyrody ma w nim wielkiego zwolennika. Patriotycznie usposobiony - chętnie poddaje się prawu.

oraz tak:

Cytat:
Duch jego jest ochoczy do walki i dość kłótliwy, umysł przenikliwy a dowcip ostry. Na ogół jest to człowiek niespokojny, entuzjasta.

To się jako tako zgadza, ale tekst:

Cytat:
Łatwo może osiągnąć powodzenie jako prawnik, dziennikarz, literat, polemista. Doskonałe rezultaty może również osiągnąć wykładając filozofię, historię lub religię

to do mojego ścisłego umysłu nie pasuje! Uśmiechnięta

Generalnie - fajna zabawa Uśmiechnięta
Powrót do góry

Shannen

PostWysłany: Sro 06-06-2007, 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Edzia- fajny link. Powiem,ze troszeczke mi się sprawdziło, zwłaszcza jeśli chodzi o moje wady... Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

ANQ

PostWysłany: Pon 11-06-2007, 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja rak, on Byczek. Uśmiechnięta
Powrót do góry

janka
Gość

PostWysłany: Wto 12-06-2007, 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bardzo szczęśliwa

Mój znak Bliżniak i mojego obecnego męża też blizniak. Uważam ,ze stanowimy dobraną parę.
Moze dlatego ,ze oboje jesteśmy po jakis tam 'przejściach' i szkoda nam czasu na kłotnie.

Bardzo burzliwe miałam 1 małżęnstwao ja bliżniak , on ryba. Wściekła

Syn jest Lwem ,a synowa Wodnik

Córka skorpion a zięć waga.

Mam prosbę do Uśmiechnięta Jawel o "werdyk' co do znaków. z góry Dziękuje
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 12-06-2007, 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ulunius napisała:
Edzia już chyba kiedyś wklejałaś tą stronkę. Puszcza oko

Ula ja? Zakłopotana Kurcze, nie pamiętam Podejrzliwa Śmiejąca się

janka bliźniak z bliźniakiem zawsze się zrozumie Puszcza oko

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

madzia

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Wto 12-06-2007, 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ulunius napisała:
Zuzka bo skorpionki są najlepsze na świecie. Śmiejąca się Śmiejąca się Śmiejąca się Cool Puszcza oko Puszcza oko Puszcza oko

No i z tym się zgodzę Śmiejąca się .

Podpis 06.03.2003 r. Zakochany
[*]
polnoc 31.12.2013/01.01.2014 - 'tak'
Powrót do góry

janka
Gość

PostWysłany: Wto 12-06-2007, 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bardzo szczęśliwa

Uważam ,ze skorpionki ,to wspaniałe znaki , bo moja córka jest wspaniała.

Ale Lew jest władczy tak jak mój syn ,leży czasami na kanapie i chrapie,dobrze ,że moja synowa Wodnik jest pedantką i goni mojego synka do prac domowych. a tak mi się wydaje ,że każdy znak jest najlepszy . Puszcza oko ,bo ma zalety i wady.
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 12-06-2007, 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

janka napisała:
dobrze ,że moja synowa Wodnik jest pedantką i goni mojego synka do prac domowych.

Mój mąż też jest wodnikiem i do pedanta mu daleko Puszcza oko A szkoda. Złośliwa

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

aneczka

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Nie 17-06-2007, 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ja jestem koziorożcem ,mąż skorpionem Uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Następny
Strona 6 z 13

Skocz do: