Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Znaki zodiaku
Idź do strony 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jewel

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Świnia
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Sro 11-10-2006, 14:33    Temat postu: Znaki zodiaku Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kontynujac temat Efrell chcialabym sie dowiedziec od was, czy wierzycie w astrologie? Ja jestem Ryba a moj chlopak jest Lwem. Te dwa znaki sa z innych zywiolów( ja z wody a lew z ognia) i kompletnie do siebie nie pasujemy (wg teorii). Ja jaka jest u was konstelacja znaków?. czekam na odpowiedzi, zobaczymy czy teoria idzie w parze z praktyka.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

agatka1984

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Sro 11-10-2006, 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja lwica, mąż panna, ale nie wiem, czy do siebie pasują. Wiem, że jesteśmy skrajnymi przeciwieństwami

Podpis Lepiej mądrze stać niż głupio biegać.
Jacek Gmoch
Powrót do góry

MeYa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Sro 11-10-2006, 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jestem Lwem.. i zgodziła bym się, co o tym zodiaku piszą.. większość pasuje.. Bardzo szczęśliwa

M. był bliźniakiem i według numerologi nie pasowaliśmy.. w zasadzie to co pisało o związku odbiło się faktycznie w rzeczywistości.. Neutralna

Niemniej jednak w gazeciane horoskopu nie wierze.. myśle, że są zmyślane.. Czasem "przypadkiem" uda się trafić.. myśle, że nie można szufladkować "rybek" "raków" itp. że mają "jakieś tam" charaktery i nie pasują do siebie..
Traktuje to z humorem i przymrużeniem oka Śmiejąca się

Dołączone po 3 minutach 30 sekundach:

agatka1984 można tak powiedzieć, że przeciwieństwa się przyciągają..
Z tego, co pamiętam to np. lwy to bałaganiarze, natomiast panny lubią porządek..

Mój brat jest panną.. ale w moim odczuciu dogadujemy się naprawdę nieźle Cool
Powrót do góry

Jewel

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Sro 11-10-2006, 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lew I Panna fakt wogole nie pasuja do siebie. Lew uwielbia szeroka perspektywe dzialania, ma zawsze ambitne plany, jest wielki i szlachetny. Panny sa drobiazgowe, koncentruja sie na sprawach blahych. Wiem ze panny uwilbiaja wszytsko anlizowac Uśmiechnięta i sa do przesady dokladne. Macie inne punkty widzenia. Wiem,ze wasz zwiazek moze byc udany wtedy kiedy zapamietacie sobie , ze w milosci tzreba dawac a nie brac. A w sparwach seksu no coz : Bardzo szczęśliwa Szalony i namietny Lew oraz skromna i wstydliwa Panna.

Dobroduszny i inteligentny pan Panna no i zawsze uprzejmy, zdobywa panne Lew, ktora ma slabosc do mezczyzn madrychi przystojnych. No i Lwica musi nauczyc swojego partnera okazywać uczucia, wtedy bedzie im ze soba dobrze.

Dołączone po 1 minucie 20 sekundach:

MeYa Lew i Blizniak to super dobrana para!!
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Sro 11-10-2006, 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jewel napisała:
A w sparwach seksu no coz : Bardzo szczęśliwa Szalony i namietny Lew oraz skromna i wstydliwa Panna.

I tu zasmiałam się na głos. Moj mąż jest panną i raczej do wstydliwych nie należy w tych sprawach Śmiejąca się

W horoskopy nie wierzę. W charakterystyce znaków zodiaku jest troszkę prawdy według mnie.
Ja jestem rybką i według numerologii pasujemy do siebie z mężem.

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

Jewel

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Sro 11-10-2006, 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Agatka1983, to co napisalam o Lwie Ty uwazasz ze to charakteryzuje Panne? Nie wiem jak jest u was z zwiazku, mozliwe ze inaczej. Jednak Panna nalezy di znaków Ziemi, wiec jest pragmatykiem w kazdym calu. To sa urodzeni intelektualisci. Ich postepowaniem rzadzi rozum, nie serce. Nie bede sie dalej rozwodzic, mam nadzieje ze to co chcialam i przekazalam. Chcialam zauwazyc jeszcze jedna rzecz. Otoz Panna urodzona w 2 i 3 dekadzie to sa czyste panny, czyli maja wszytskie cechy tego znaku. Natomiast 1 i 4 dekada to sa znaki, ktore cechy maja z ze znakow poprzednich lub nastepnych. Są znakami mieszanymi. Wiec nie wiem jaka panna jest Twoj maz?

Dołączone po 4 minutach 27 sekundach:

Slyszalam kiedy o Pannie; ale to juz zartem napisane- odnosnie ich zachowan pedantycznych, ze Panny sa niezbyt zafascynowane seksem. Ich szalone zamiłowanie go higieny sprawia, ze natychmiast po akcie miłosnym ida sie wykapac Uśmiechnięta
Powrót do góry

madzia

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Tygrys
Pochwał: 2

PostWysłany: Sro 11-10-2006, 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jestem Skorpionicą, a mój D. jest Strzelcem. Nie mam pojęcia czy pasujemy do siebie pod tym względem ( pod względem znaków oczywiście:p). Jesli ktos sie na tym zna to z przyjemnością poczytam cos na ten temat. A czy wierze w te wszystkie horoskopy, wróżby?
Nie, ale zawsze je czytam jak mi sie nawinie jakaś gazetka Puszcza oko
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 11-10-2006, 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ja jestem bliźniak, mój mąż wodnik Uśmiechnięta
według horoskopów idealnie do siebie pasujemy Śmiejąca się (ten sam żywioł - powietrze) Uśmiechnięta

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

dotka
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 14

PostWysłany: Sro 11-10-2006, 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A u mnie na odwrót....ja jestem wodnikiem On - bliźniakiem...
Powrót do góry

Jewel

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Sro 11-10-2006, 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Blizniak i Wodnik. Staja sie dla siebie odrazu super kumplami. Kontak slowny jest czym woda dla ryby Uśmiechnięta. zwiazek przesycony romantyzmem. Boja sie tak do konca okazywac uczucia, bo straca nad soba panowanie. Wodniki nie sa tak ulotne jak Bliznieta. Lubia organizacje i porzadek w zyciu, dlatego skaczacy jak malpa potrafi czasem wyprowadzic ich z rownowagi. wodniki to ludzie uczciwi, dlatego z trudem im przychgodzi zrozumienie zamilowania do intryg i klamstewek. Kobieta wodnik jest nieslychanie silna, da sie blizniakowi we znaki. W zwiazku pomiedzy tymi znkami wszystko jest dozwolone, nie ma scisle okreslonych regul.
Powrót do góry

dotka
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 14

PostWysłany: Sro 11-10-2006, 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Edzia: powiem więcej: praktycznie chyba też skoro już prawie dzieści lat minęło..
Jawel: czyżbyś była astrologiem?
Powrót do góry

mako.mako

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 1

PostWysłany: Sro 11-10-2006, 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja rak a J baran, czy do siebie pasujemy? nie wiem nie znam się na tych sprawach Uśmiechnięta
Powrót do góry

Jewel

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Sro 11-10-2006, 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie Dotka ale juz troszke siedze na tymi znakami. Strasznie mnie intryguja. mako.mako napisze Ci pozniej bo teraz meczyk leci Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

madzia

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Tygrys
Pochwał: 2

PostWysłany: Sro 11-10-2006, 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To jak juz tak troche siedzisz nad tymi znakami to powiesz czy Skropion i strzelec pasują do siebie? Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

mako.mako

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 1

PostWysłany: Sro 11-10-2006, 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jewel czekam Bardzo szczęśliwa

tez jednym okiem oglądam Puszcza oko
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Następny
Strona 1 z 13

Skocz do: