Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Żółte ściany i co daleJ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lady_jagodka

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Sro 30-12-2009, 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Może i masz rację, ale wcześniej poprostu jakoś się o tym nie myślało. Raczej byliśmy skupieni na tym, że to wreszcie dla nas i szał.
Teraz pytanko do firanek:
http://allegro.pl/item858985254_komplet_wszystkie_kolory_i_rozmiary_super_cena.html#gallery
I jak?Rozglądam się za kompletem z zasłonami.Oczywiście jakby co to jaki kolorek do żółtego?

Podpis "Po co te nerwy? Poczucie humoru potrafi wiele rzeczy naprawić. Sprawy wielkie staną się śmiesznie małe. Sprawy przeraźliwie trudne stracą ze swego ciężaru."
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

fef

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Czw 31-12-2009, 0:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak dla mnie, do takiego pomieszczenia te firanki są za delikatne, za zwiewne. Powinnaś poszukać czegoś o konkretniejszym splocie. Proponuję ściankę z kominkiem pomalować na kontrastowy, ciemniejszy kolor.

Podpis Przyjaciele są jak anioły, podnoszą, gdy Twoje skrzydła opadają...
04.11.2003 dziecko 15.07.2009
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Czw 31-12-2009, 0:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja to widze tak : te aplikacje na ścianie jak najbardziej , mnie osobiscie takie dupereli się podobają . Gdybym ja miała taki kolor ściany to albo dałabym ciemne dodatki i meble tak jak mówią dziewczyny brąz czy czerń (żeby fajnie się to wszystko odznaczało ) . Albo i czerwień , poduchy tak jak juz tu pisano , zegar na ściane itp .Kwestia tkwi w detalu , myślę że ze względu na córcię duża róznice zrobi juz ta aplikacja na ściane Uśmiechnięta

Firany tez mogą byc w mocnym kolorze , nie wiem czemu ale ja tam widze czerwień , nie taką krwista tylko lekką rozmyta ale wciąz na tyle mocna by była kontrastem dla ściany
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Megi7

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Sob 11-09-2010, 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W aranżacji jak najbardziej łączy się żółty z białym więc nie słuchaj porad typu przykryj czymś kanapę... zresztą wyglądało by to tandetnie. Jasne kolory powinno przełamywać się odrobiną ciemnych. Spróbuj z granatem i odrobinką czerwieni Puszcza oko sama próbowałam i wyszło super.
Powrót do góry

vera3

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Nie 12-09-2010, 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi również podobają się takie aplikacje na ścianach, uważam ,że na ścianie za kanapą taki bajer może fajnie wyglądać w kolorze jasnego brązu, orzecha. Dzięki czemu Twoja ulubiona kanapa będzie bardziej widoczna. Do tego dywan w odcieniach brązu, a ściankę kominkową pomalowałabym w tym samym kolorze co aplikacja. Co do firanek to ja lubię mieć takie same, może pomyśl o załonkach z tiulu. Ciekawie wyglądałaby ściana z aplikacją w kolorze jasnej zieleni, lub jasnego fioletu.
Powrót do góry

Margoth

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 16-09-2010, 9:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zafundowałam sobie żółte ściany w kuchni i właśnie dzisiaj jadę je stepelkować specjalna gąbką na pomarańczowo. Widziałam juz takie połączenie kolorów i bardzo mi się podobało a sadzę, że w mojej małej kuchni to te kolory ją powiększą.

Podpis " Znalazła pewna Pani aparat do bani......"
Żoneczka tygryska od 21.08.2010
01.06.2013 - 9 lat razem.
A w tym roku dostałam piękny prezent od Mikołaja!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

kasiarzyna

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 21-11-2011, 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Rady sprzed lat... Ale chyba mi się przydały Uśmiechnięta.
Też mam taki kolor na ścianach.
Muszę upolować ciemne ubranko na moje sofy Uśmiechnięta.
Czekolada ciemna. Będzie bosko! Uśmiechnięta

Dziekuję wam baaardzo!
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: