Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Żółte ściany i co daleJ?
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lady_jagodka

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Wto 22-12-2009, 0:04    Temat postu: Żółte ściany i co daleJ? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

hej dziewczyny, jakieś 2 tyg temu przeprowadziłam sie do nowego, swego domku. Remont jak narazie skoczył sie na jednym pokoju i salonie. Zacznę od salonu, żółty kolor na ścianach i chciałam pokombinować, kontrast z kolorem fioletowym, nie za bardzo mi sie to podobało. Więc przemalowuję na żółć, i ogólenie zastanawiam się z jakim kolorem fajnie to wszystko wyglądało. No i tak jaki proponowałybyście dywan (dołączę niżej swój upatrzony), czy pasowałby czy nie za bardzo? No i firany z zasłonami: mam 2 okna, jedno od wejścia a drugie od ogrodu, czy oba okna powinny miec takie same firanki, choć są innych rozmiarów?wogóle jeśli macie jakieś pomysły co do dekoracji to proszę piszcie. Ja chyba nie mam wyobraźni i niewiem co zrobić aby bylo miło i oczywiście ładnie a oto mój salon i dywan:
http://img191.imageshack.us/img191/5113/356101640.jpg
http://img51.imageshack.us/img51/7979/822231336.jpg
http://img46.imageshack.us/img46/1042/1519857066.jpg
http://img693.imageshack.us/img693/2815/659154537.jpg
http://img23.imageshack.us/img23/6603/2709377125.jpg
http://img693.imageshack.us/img693/7306/3383720035.jpg
http://img693.imageshack.us/img693/9427/1903671890.jpg
dywan

Podpis "Po co te nerwy? Poczucie humoru potrafi wiele rzeczy naprawić. Sprawy wielkie staną się śmiesznie małe. Sprawy przeraźliwie trudne stracą ze swego ciężaru."

Uwagi  Przeczytaj regulamin i część w nim dotyczącą wielkości wklejanych zdjęć.
Więc.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Lisanne
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 22-12-2009, 0:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Salon jest ładny, tylko ma smutny wystrój. Ja wprowadziłabym jakieś elementy, dodatki w żywych kolorkach: czerwony, fiolet lub zielony. Jakieś poduchy na kanapę, zegar na ścianę, obraz, świeczki, kolorowe doniczki. Wydaje mi się, że od razu będzie weselej Uśmiechnięta.
Powrót do góry

lady_jagodka

PostWysłany: Wto 22-12-2009, 0:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

majuulla ze świeczkami lub doniczkami raczej niema szans gdyż mam córeczke 1,8 miesieczna i mała cholera nie pozwoliłaby spokojnie stać tym rzeczom. a co myślicie aby na scianie gdzie jest kanapa bylo to:
tutaj

Podpis "Po co te nerwy? Poczucie humoru potrafi wiele rzeczy naprawić. Sprawy wielkie staną się śmiesznie małe. Sprawy przeraźliwie trudne stracą ze swego ciężaru."

Ostatnio zmieniony przez lady_jagodka dnia Wto 22-12-2009, 0:36, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

Lisanne
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 22-12-2009, 0:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie się podobają takie aplikacje. Myślę, że fajnie by to wyglądało.
Też miałam w planach, ale my wynajmujemy mieszkanie, więc nie bardzo mamy możliwość urządzać się jak nam się podoba.
Powrót do góry

Blondynka

PostWysłany: Wto 22-12-2009, 8:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Takie dekoracje na ścianie są bardzo fajne Uśmiechnięta

Myślę, że powinnaś zmienić firanki. Może jakieś długości do parapetu?
Powrót do góry

dotka
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 14

PostWysłany: Wto 22-12-2009, 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dywan jak najbardziej tak- ten beżowy. Ja do wnętrza dodałabym brąz - ozdobna doniczka na parapecie, firanka - według mnie krótka, ale za to ciężka- taka ze splotem grubszym (niby robiona na szydełku) ecru z elementami brązu. Często można takie spotkać w sklepach z tanią odzieżą. Niestety nie mogę nigdzie znaleźć zdjęcia, ale mam nadzieję ze wiesz co mam na myśli. Do tego wszsytkiego jakieś stylowe oświetlenie.
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Wto 22-12-2009, 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A nie pomyślałaś o zmianie mebli? Myślę, że na zółtych ścianach ładnie wyglądałyby ciemnobrązowe szafki, ciemna kanapa, a na niej poduchy dobrane pod kolor ścian.
Może też jeden albo dwa paski jakiejś ładnej tapety np. brąz z żóltym, albo zieleń z żóltym ożywiłyby trochę wnętrze.

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 3

PostWysłany: Wto 22-12-2009, 23:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zgodzę się z Majek, że do jasnych ścian będą pasowały ciemne meble, duża kanapa z poduchami. Ponadto pomysł Dotki z firanką, też jest dobry.
Pod stoliczek może mały dywanik. Uśmiechnięta

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

lady_jagodka

PostWysłany: Wto 22-12-2009, 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny na zmiane mebli niestety nie ma szans, a poza tym bardzo podoba mi sie moja kanapa, nie oddam jej nikomu hehe. postaram się pokombinować z Waszymi radami, dziękuje, ale nie milknijcie

Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Sro 23-12-2009, 0:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To może ciemniejsza narzuta na kanapę. Bo moim zdaniem kanapa jest zdecydowanie za jasna i nie pasuje do ścian. Pod kolor narzuty można tez dobrać np. obrazki, dywanik itp.

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry

lady_jagodka

PostWysłany: Nie 27-12-2009, 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Szkoda zasłaniać mi tej kanapy dlatego, że podoba mi się jej wygląd, taka skóra jasna, zawsze o takiej marzyłam, ale może masz rację, najpierw zarzucę koc ciemny i zobaczę jak to będzie się prezentować.

Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 30-12-2009, 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Według mnie te żółte ściany w ogóle nie pasują do mebli. Skoro nie zamierzałaś zmienia kanapy i szafek, to należało lepiej dobra kolor ścian. To co wyszło to dla mnie takie mdłe ciastko z kremem.
Już lepsza byłaby kawa z mlekiem, jak w tym jasnym dywanie. Wtedy można poszaleć z kontrastowymi dodatkami. Z tym żółtym ciężko coś zrobić, skoro wszystko ma zostac jak jest.
Dekoracja okien jak najbardziej jednakowa.
Powrót do góry

kaju

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Sro 30-12-2009, 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

JAk dla mnie to wszystko ma bardzo podobny kolor i zrobiło sie monotonnie. Mnie do tej kanapy i dywanu pasowałby jakiś mocny akcent na ścianach:) Jakaś jedna ściana bordowa albo ciemny fiolet;D Ale ja to ja, nie lubię monotonii

Podpis "Każdy ranek daje szansę na to, by wieczorem móc powiedzieć: to był szczęśliwy dzień."
Powrót do góry

lady_jagodka

PostWysłany: Sro 30-12-2009, 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

aurinko Nie jestem dekoratorką wnętrz i jakoś nie mogłam Smutna domyślić się tak jak Ty,że kolory będą się zlewać.
Ja chciałam mieć jasno w domu. Kawy z mlekiem nie lubię, kolor za ciemny i nużący. To co mam podoba mi się, dodam napewno coś na kanapę.

Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Sro 30-12-2009, 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

lady_jagodka ja też nie jestem dekoratorem wnętrz, ale oczami wyobraźni każda wie że zestawienie bieli z żółtymi, no da niezbyt ładne zestawienie. Puszcza oko

Skoro meble i kanapa zostaje, to moze faktycznie pomyśl o ciemniejszej tonacji ścian, coś z bordo, ceimnym brązem? Puszcza oko

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: