Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Zostaliście przyłapani ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Seks i erotyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gwiazdeczka

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 3

PostWysłany: Pon 20-06-2011, 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Maja_82 napisała:
Mały erotoman z niego. Śmiech do łez

Popłakałam się ze śmiechu, jak to przeczytałam. haha
Maja może po prostu ma świetne wyczucie czasu. Crazy

Podpis "Kobieta jest jak saszetka herbaty. Nie wie, jak jest mocna, dopóki nie wpadnie we wrzątek."
03.05.2005 Serduszko 04.12.2008 Zakochany
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Vacanza.

PostWysłany: Pon 20-06-2011, 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wiecie co, z tymi psami to rzeczywiście coś jest. Nas co prawda moje psy nie przyłapały na gorącym uczynku, ale wystarczy, że z K. zaczynamy się przytulać i obejmować - zaraz zjawia się jeden z drugim i też domagają się pieszczot. Bardzo szczęśliwa

Po prostu wiedzą, co dobre. Złośliwa
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Gwiazdeczka

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Pon 20-06-2011, 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Od tego momentu - jak jeszcze byliśmy w domu M. to najpierw było upewnianie się, że psa nie ma w pobliżu, a dodatkowo jeszcze zamykanie drzwi na zasuwkę. Crazy

Podpis "Kobieta jest jak saszetka herbaty. Nie wie, jak jest mocna, dopóki nie wpadnie we wrzątek."
03.05.2005 Serduszko 04.12.2008 Zakochany
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Pon 20-06-2011, 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Edzia napisała:
My zostaliśmy kiedyś przyłapani w samochodzie przez radiowóz policji. Śmiejąca się Na szczęście dopiero zaczynaliśmy. Panowie posprawdzali dokumenty, zapytali mojego chłopaka "kim ta pani jest dla pana" Śmiejąca się i odjechali. A nam ochota już przeszła.

Hahaha... najlepsze. Złośliwa

Mnie kiedyś z chłopakiem przyłapał brat, ale nie zauważył co kombinowaliśmy. Puszcza oko Albo udawał że nie wie o co chodzi.

Podpis Wolę bez. Złośliwa
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Pon 20-06-2011, 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przyłapano nas dwa razy. Raz rodzicie jak dopiero zaczynaliśmy i raz mój szwagier w trakcie, na szczęście wiedział o co chodzi to udał głupa Bardzo szczęśliwa.
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 20-06-2011, 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lisanne napisała:
Dobre Śmiech do łez.
Edzia a chłopak co odpowiedział na ich pytanie Złośliwa?

Lis coś tam tłumaczył, że jesteśmy w związku. Śmiejąca się Dawno temu to było, więc dokładnie to już nie pamiętam. Puszcza oko

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Margoth

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 21-06-2011, 7:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nas raz przyłapała teściowa ale to jej wina bo weszła do pokoju nie pukając na szczęście byliśmy przykryci, ale uśmiałam sie nieziemsko. A drugi raz to moja siostra miała wtedy z 1,5 roku na szczęściem i to na samym początku i jakby nigdy nic wgramoliła sie między nas i też zaczęła przytulać do nas. Mam nadzieje, że nic nie będzie pamiętać. Ona nas często przyłapuje jak się całujemy albo w troszkę bardziej intymnych sytuacjach. Taka maa chodząca metoda antykoncepcyjna Złośliwa.

Podpis " Znalazła pewna Pani aparat do bani......"
Żoneczka tygryska od 21.08.2010
01.06.2013 - 9 lat razem.
A w tym roku dostałam piękny prezent od Mikołaja!
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 21-06-2011, 7:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Takie przyłapanie to zaliczyłam tylko raz, ale to z byłym. Koszmar. Śmiejąca się
Z D. jako tak nikt nas nie przyłapał, ale kilka razy przerwał....

Jeśli idzie o zwierzęta, to moja kocica też się dziwnie patrzy. Śmiech do łez
Powrót do góry

Eewelka

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Wto 21-06-2011, 8:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie nikt nie przyłapał, ale jak mieliśmy rybkę to dziwnie się patrzyła, a ja czułam się nie swojo. Uśmiechnięta

Podpis Szminkę z kołnierzyka mężczyzny należy usunąć razem z mężczyzną.
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 21-06-2011, 8:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Eewelka napisała:
Mnie nikt nie przyłapał, ale jak mieliśmy rybkę to dziwnie się patrzyła, a ja czułam się nie swojo. Uśmiechnięta

O kurde. Śmiech do łez
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Wto 21-06-2011, 8:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W całym moim zyciu tylko raz zostałam z kimś przyłapana, konkretnie to z M. a przyłapał nas jego ojciec. Moja wina, ze wlazł do pokoju bez pytania? Bardzo szczęśliwa Wziął sobie wodę i poszedł. Bardzo szczęśliwa

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

Lisanne
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 21-06-2011, 9:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny a jak Was przyłapywali, to byliście pod kołdrą?
Bo jak nie, tylko np. jak kochaliście się od tyłu lub na jeźdźca, to się za bardzo nie da udawać, że nie wiadomo o co chodzi Śmiejąca się.
Powrót do góry

Vacanza.

PostWysłany: Wto 21-06-2011, 9:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lisanne napisała:

Bo jak nie, tylko np. jak kochaliście się od tyłu lub na jeźdźca, to się za bardzo nie da udawać, że nie wiadomo o co chodzi Śmiejąca się.

hahahaha Tak sobie myślę, że ja chyba w takiej sytuacji, nakrywając kogoś nie umiałabym udawać, że nie wiem, co oni robią. Aż tak dobrą aktorką nie jestem. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Wto 21-06-2011, 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nie byłam pod kołdrą i to był chyba największy problem. Bardzo szczęśliwa

A, i jeszcze miałam na pisać wcześniej a propos zwierząt. Na mnie mój piesiu nie robił wrażenia, ale tez nie był zainteresowany. Bardzo szczęśliwa Spał sobie grzecznie, albo sam wychodził do kuchni. Bardzo szczęśliwa

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

Eewelka

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Wto 21-06-2011, 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My kiedyś będąc na wakacjach ze znajomymi wpadliśmy im do pokoju w środku nocy, bo się wydurnialiśmy i Oni akurat się kochali. Jak tylko to zobaczyliśmy to szybko wyszliśmy, na co mój kolega:"Ej, czemu ....(imię koleżanki) siedzi na (imię kolegi)?" po czym jeszcze raz wszedł, wyszedł zamykając drzwi i wszyscy wybunęli takim śmiechem, że do dziś to wspominamy. Nawet Ci- przyłapani śmieją się ze swojego "pecha" i z naszego zachowania, bo chyba w 4 im się władowaliśmy do pokoju.

Podpis Szminkę z kołnierzyka mężczyzny należy usunąć razem z mężczyzną.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Seks i erotyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

Skocz do: