Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zostaliście przyłapani ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Seks i erotyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kinia@

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Wąż
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 21-06-2011, 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To nas przylapala straz miejsca w ruinach zamku Zszokowana .
Kazali nam sie ubrac i wyjsc z lochu...po czym wystawili nam mandat na 70 futnow Bardzo szczęśliwa .

Podpis "Najpiekniejszym ubraniem dla nagiej kobiety sa ramiona kochajacego mezczyzny"
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Lisanne
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 21-06-2011, 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kinia@ napisała:
Kazali nam sie ubrac i wyjsc z lochu...po czym wystawili nam mandat na 70 futnow Bardzo szczęśliwa .

Haha, Kinia i nawet nie pozwolili Wam dokończyć Puszcza oko?
Powrót do góry

Kinia@

PostWysłany: Wto 21-06-2011, 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lisanne nie, i tak dobrze ze nie trafilismy do sadu Złośliwa .

Podpis "Najpiekniejszym ubraniem dla nagiej kobiety sa ramiona kochajacego mezczyzny"
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Wto 21-06-2011, 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kinia@ napisała:

Pamietam jak pisałas o tych ruinach, ale o mandacie to juz nie. Złośliwa

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

dzidzia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 2

PostWysłany: Wto 21-06-2011, 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

adzia88 napisała:
Pamietam jak pisałas o tych ruinach, ale o mandacie to juz nie. Złośliwa

Bo to się nie ma czym chwalić. Bardzo szczęśliwa Ha, ha.

Kiniu Piękna przygoda.

Podpis Dom-to tam gdzie,choćby pod gołym niebem, ludzie są razem
Powrót do góry

nieaktywna1

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Wto 21-06-2011, 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie nikt nie przyłapał bo jestem wciąż dziewicą.
ALE! Podejrzliwa
Kiedyś... przyłapałam rodziców jak byłam mniejsza. Bardzo szczęśliwa Panicznie się boję burzy i poszłam do nich w nocy uchyliłam drzwi i ... OJ w tył zwrot! Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

jagoda23

Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Wto 21-06-2011, 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Doma to musiało być śmieszne hehe. Sama kiedyś wróciłam wcześniej do domu a tu rodzice w niezbyt fajnej pozycji ale się speszyli i udawali, że coś szukają po podłodze Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 21-06-2011, 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kinia@ napisała:

Nieźli jesteście. Śmiejąca się Bardzo szczęśliwa

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Maja_82

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Wto 21-06-2011, 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

jagoda23 napisała:
Sama kiedyś wróciłam wcześniej do domu a tu rodzice w niezbyt fajnej pozycji ale się speszyli i udawali, że coś szukają po podłodze Bardzo szczęśliwa

He, he dobre. Śmiech do łez Śmiech do łez Śmiech do łez
Powrót do góry

nieaktywna1

PostWysłany: Wto 21-06-2011, 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

jagoda23 napisała:
Doma to musiało być śmieszne hehe. Sama kiedyś wróciłam wcześniej do domu a tu rodzice w niezbyt fajnej pozycji ale się speszyli i udawali, że coś szukają po podłodze Bardzo szczęśliwa

Hahaha! Pewnie takie zagranie teatralne? Bardzo szczęśliwa
Ja tylko uchyliłam drzwi... Zobaczyłam, zrobiłam takie oczy Zszokowana i wyszłam. Na drugi dzień bałam się Mamy i Taty. Bardzo szczęśliwa
A Ty jak na to zareagowałaś? Podejrzliwa
Powrót do góry

jagoda23

Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Wto 21-06-2011, 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Doma wiesz, ja miałam już 20 lat jakoś około i wiedziałam dobrze co robili Bardzo szczęśliwa To tylko cofnęłam się po przedpokoju i powiedziałam:" Mamo, majtki masz na krzesełku".

Serio tam leżały a oni po podłodze szukali. Bardzo szczęśliwa To się oboje czerwoni zrobili i później udawaliśmy, że nic się nie wydarzyło. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Kinia@

PostWysłany: Wto 21-06-2011, 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Adziu, Dzidziu na pewno bedziemy to dluuugo pamietac Śmiejąca się .

Jagoda ale mamie powiedzialas Śmiech do łez .

Powrót do góry

floo

PostWysłany: Wto 21-06-2011, 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nikt nas nie przyłapał jeszcze.
Powrót do góry

zania112
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 6

PostWysłany: Wto 21-06-2011, 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie z moim byłym Ł. przyłapał przyjaciel jego rodziny. Udawaliśmy, że śpimy, ale nie przeszła ta wersja. Przyjaciel był po % , drzwi były zamknięte próbował się tam dostać po czym stwierdził "Oj Łukasz już wszystko wiem, przepraszam- pokaż jej co potrafisz". Zakłopotana

Podpis ---"Zdrowie jest tym czynnikiem, który dodaje wartości wszystkim zerom w życiu."---
Powrót do góry

Jaga

PostWysłany: Wto 21-06-2011, 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nikt dorosły nas nie przyłapał, a przynajmniej o tym nie wiemy, przyłapała nas za to córka, ma 2,5 roku. Nie zauważyliśmy kiedy weszła do naszej sypialni, musiała chwilę tam stać i się przyglądać. Otrzeźwił nas dopiero jej płacz,, bo myślała, że dzieje mi się krzywda. Potem dość długo pokazywała na mnie i mówiła, że mama ma auu w wiadomym miejscu i jeszcze sobie postękiwała przy tym ... okropność.

A co do przyłapywania kogoś, to niestety rodziców i to dwa razy ... za każdym razem nie mogłam uwierzyć, że to możliwe, że moi rodzice się kochają. Hahaha, to też straszne przeżycie.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Seks i erotyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

Skocz do: