Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Zostaliście przyłapani ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Seks i erotyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gwiazdeczka

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 3

PostWysłany: Wto 21-06-2011, 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kinia@ napisała:
To nas przylapala straz miejsca w ruinach zamku Zszokowana .
Kazali nam sie ubrac i wyjsc z lochu...po czym wystawili nam mandat na 70 futnow Bardzo szczęśliwa .

Dobre. Bardzo szczęśliwa Trochę to Was kosztowało. Złośliwa

Podpis "Kobieta jest jak saszetka herbaty. Nie wie, jak jest mocna, dopóki nie wpadnie we wrzątek."
03.05.2005 Serduszko 04.12.2008 Zakochany
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

nieaktywna1

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sro 22-06-2011, 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

jagoda23 napisała:
" Mamo, majtki masz na krzesełku".

Nieziemskie! hahahaha
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Kowalski

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Czw 23-06-2011, 8:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tak, przez moja babcie, wstyd jak byk ! Puszcza oko (w łazience)
Moja mama z partnerem (może to nie było typowe przyłapanie)- słyszałem dźwięki za ściany, a moje drzwi byly otwarte (miedzy moimi a ich jest jakieś 30 cm różnicy), to wstałem trzasnąłem drzwiami i włączyłem radio na maxa i z takim radiem zasnąłem. Obudziłem się rano z wyłączonym radiem i potem nie umiałem na nich patrzeć, nie dałem się mamie nawet dotknąć..
(może chamsko to wyszło, ale miedzy mną a tym kolesiem nigdy się nie układało)

Uwagi  Zwracaj uwagę na pisownię- składnię, błędy ortograficzne, kropki, wielkie litery i wszystko inne!!!
monika2222.
Powrót do góry

avelina

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Czw 23-06-2011, 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Brat mojego Ł. nas przyłapał, ale w ogóle historia była taka, że byliśmy sami w domu zabieraliśmy się już do tego, Ł. był rozebrany ja bez spodni i nagle do mieszkania wchodzi jego brat ( a byliśmy w salonie). Ł. nie wiedział gdzie miał uciec i wybiegł na balkon, a że mieszka w bloku gdzie balkony są "przytulone" do siebie to zobaczył go chłopak sąsiadki Złośliwa, Ł schował i w pośpiechu pomylił spodnie i zamiast chwycić swoje chwycił moje więc ja zachowałam kamienną twarz, usiadłam bez spodni na fotelu, jego brat wszedł, a ja od razu zaczęłam z nim rozmawiać jakby nigdy nic (bez spodni Złośliwa) i powiedziałam że Ł. suszy moje spodnie bo oblałam nalewką Bardzo szczęśliwa. Na szczęście brat poszedł do łazienki wtedy szybko dałam spodnie dla Ł. i sama nałożyłam dżinsy i żeby było wiarygodnie rzeczywiście oblałam się tą nalewką ;D. Wydawało się nam że jego brat nic nie zauważył, ale adrenalina nam wtedy skoczyła, wspominamy to z radością do dziś Złośliwa.

Dołączone po 1 minucie 7 sekundach:

Kinia@ Ty chyba jednak ze swoją historią bijesz nas na głowęZłośliwa

Podpis 25.11.2010 r. - uklęknąłPuszcza oko
08.09.2012 r. - nasz ślub:*
22.02.2014 r. - Zuzia:)
04.06.2017 r. - Zosia:)
Powrót do góry

Lisanne
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 23-06-2011, 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Avelina to się nakombinowaliście trochę Śmiejąca się.
Powrót do góry

Anna26

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Pon 27-06-2011, 9:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zdarzyło nam się zjechać z głównej drogi...W pole...Koło lasku, koło ambony. Byliśmy w aucie. Ale jakie nasze zdziwienie było jak kłusownicy zapukali nam w szybkę Zakłopotana

Podpis "Na twoją obcość, na moją inność, na dwie połowy w jednej łupinie(...),na nieustanne sobą zdziwienie, na gniew i krzywdę i przebaczenie- wybieram Ciebie."
Powrót do góry

avelina

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pon 27-06-2011, 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Anna na samą myśl się czerwienięZłośliwa. Mam nadzieję, że nie była to jakaś znajoma okolica;).

Podpis 25.11.2010 r. - uklęknąłPuszcza oko
08.09.2012 r. - nasz ślub:*
22.02.2014 r. - Zuzia:)
04.06.2017 r. - Zosia:)
Powrót do góry

piaskowa

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Czw 22-12-2011, 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tak, kiedyś przyłapała nas siostra M., oczywiście wszyscy obróciliśmy to w żarty Puszcza oko.
Powrót do góry

Krych

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Smok
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Pon 21-05-2012, 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zostałem przyłapany przez ojca pośrednio tydzień temu. A mianowicie na działce moja narzeczona zostawiła plastikowe opakowanie po globulce. Fakt faktem ojciec przez tydzień nic nie mówił. Dopiero dzisiaj w żartach mi powiedział "Żebym zacierał ślady, jak już się kocham".

Podpis 18.06.2011r poznaliśmy się.
19.04.2012r Nasze zaręczyny.
??.??.????r Nasze ślub.

Uwagi  Stawiaj kropkę na końcu zdania!
Lisanne.
Powrót do góry

Ilovka

PostWysłany: Sob 04-08-2012, 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My zostaliśmy przyłapani jako młode małżeństwo, przez moją siostrzenicę, która miała wtedy 14 lat. Weszła do garażu, gdy prawie kończyliśmy... Ale na szczęście siostrzenica była już prawie dorosła i jakoś udało nam się wszystkim wrócić do codzienności, bez (nie)potrzebnych rozmów. Uśmiechnięta

Uwagi  Emotka nie zastępuje kropki!
scoto.
Powrót do góry

EgzystencjalnyPaw

Pochwał: 1

PostWysłany: Nie 05-08-2012, 7:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My zostaliśmy przyłapani mnóstwo razy. Orzez rodzinę i znajomych.
Najśmieszniejsza sytuacja była, gdy do S. wpadł bez zapowiedzi dobry kolega. Jeszcze wtedy mnie nie znał. S. leżał na mnie, oczywiście pod kocem, a tu wchodzi kolega 'oj chyba, w złym momencie przyszedłem'. S. wyszedł coś tam go zagadac, żebym chociaż trochę się ubrała.
Zdążyłam nałożyc tylko koszulkę. Kolega podszedł do łóżka, podał rękę, przedstawił się i tak siedział z godzinę.
A ja bez majtek pod kocem.
Do tej pory się śmiejemy.

Drugi raz to brat S. wszedł do domu, my tego nie zauważyliśmy. Moje och i ach na pewno słyszał. Na następny dzień jak się spotkaliśy, to nie mogłam mu w oczy spojrzec. Rumieni się

Podpis ,,Każdy ma swojego anioła.''
Powrót do góry

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Nie 05-08-2012, 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

EgzystencjalnyPaw napisała:
My zostaliśmy przyłapani mnóstwo razy. Orzez rodzinę i znajomych.

No to mnóstwo czy dwa? Złośliwa
Powrót do góry

EgzystencjalnyPaw

Pochwał: 1

PostWysłany: Nie 05-08-2012, 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Opisałam 2 przypadki najgorsze w moim odczuciu.Puszcza oko

Podpis ,,Każdy ma swojego anioła.''
Powrót do góry

wysokie_obcasy

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 11-09-2012, 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My na szczęście nigdy nie zostaliśmy przyłapani. Uśmiechnięta I całe szczęście, bo nienawidzę kochać się, kiedy ktoś jest w domu. Złośliwa
Powrót do góry

dede22

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Kot
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 18-09-2012, 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A my przyłapani zostaliśmy dwa razy, i to w aucie... Zszokowana Rumieni się Rumieni się Rumieni się

Podpis 16.08.2005r - Początek z moim A Uśmiechnięta :*

05.06.2008 => Narodziny naszej córeczki.
godz: 08:00 Uśmiechnięta Uśmiechnięta Uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Seks i erotyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

Skocz do: