Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zumba
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 19-05-2011, 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Maju zumba to też forma aerobiku, tyle tylko, że przy muzyce latynoamerykańskiej.
Cytat:
Zumba jest odpowiednia dla każdego zdrowego człowieka, który może brać udział w aerobiku. Słaba kondycja i brak drygu do tańca są raczej kiepską wymówką. Zumba jest łatwa do opanowania. Ćwiczenia połączone z egzotyczną, silnie motywującą muzyką szybko przynoszą satysfakcję z treningu.

Źródło: yaacool-uroda.pl

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Czw 19-05-2011, 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Maja ja bym poszla na areobik. Sama probowalam zumby, ale nie mialam szczescia do instruktorek, a aerobik? Tego chyba nie da sie zle poprowadzic. Puszcza oko

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

Maja_82

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Czw 19-05-2011, 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka napisała:
Maja ja bym poszla na areobik. Sama probowalam zumby, ale nie mialam szczescia do instruktorek, a aerobik? Tego chyba nie da sie zle poprowadzic. Puszcza oko

Pójdę zobaczyć na zajęcia z zumby, ale obstawiam aerobik. Puszcza oko
Powrót do góry

jola2001

Zodiak: Lew

PostWysłany: Pią 20-05-2011, 6:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Majek schudłam w pół roku 20 kg. Ale tez czasem jeżdżę rowerem, spacery. No i nie specjalnie zdrowo się odżywiałam. Ogólnie bardzo dobre wyniki mam po tej Zumbie. No a jaka forma! Mogę góry przenosić! Na pewno warto spróbować, choćby dla samego zdrowia. Ale to też fajna zabawa. Nie dosyć, że poprawia formę, sylwetkę, to jeszcze czujesz się jak na dyskotece.
Powrót do góry

Tysiula

Zodiak: Bliźnięta
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Nie 29-05-2011, 9:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja chodzę na latunge, czyli kolumbijski odpowiednik zumby. Dodatkowo są klimaty afrykańskie i indyjskie. Czasem jest ciężko (w końcu spala się 600kalorii). Ale ja kocham te rytmy i ogólnie chciałam iść na taniec brzucha. Odkąd zaczęłam chodzić na latungę szybko pozbyłam się boczków. Jednym słowem kocham te zajęcia i polecam wszystkim! Bardzo szczęśliwa

Podpis Kobiety należy kochać, lecz nie próbować zrozumieć.
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga

PostWysłany: Nie 29-05-2011, 9:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

jola2001 napisała:
Ale to też fajna zabawa. Nie dosyć, że poprawia formę, sylwetkę, to jeszcze czujesz się jak na dyskotece.

Dokładnie Jolu, a tańczenie w dużej grupie to juz w ogóle super uczucie! Uśmiechnięta

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry

yakamoz

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 30-05-2011, 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pierwszy raz o tym słyszę, zobaczyłam na necie i to jest naprawdę fajne! Ciekawe czy u nas jest coś takiego. Bardzo szczęśliwa

Podpis Żal, że się za mało kochało, że się myślało o sobie ...
Choćby się łzy wypłakało, to teraz wszystko za mało ...
Powrót do góry

yakamoz

PostWysłany: Pią 19-08-2011, 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No i jest u nas coś takiego i to jest naprawdę strasznie fajne. Uśmiechnięta

Polecam wszystkim niezdecydowanym, nawet się za bardzo nie zmęczyłam (jeszcze), o wiele bardziej byłam wykończona po środowym treningu na brzuch, pośladki i uda. Uśmiechnięta Zumba to fajna zabawa, a przy okazji człowiek sie trochę porusza. Uśmiechnięta

Powrót do góry

Lisanne
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 19-08-2011, 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Korci mnie zumba, ale mam obawy czy nadążę, bo z koordynacją ruchów u mnie kiepsko Śmiejąca się.
Powrót do góry

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Pią 19-08-2011, 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lisanne napisała:
Korci mnie zumba, ale mam obawy czy nadążę, bo z koordynacją ruchów u mnie kiepsko Śmiejąca się.

A ja się wybieram na wszystko (w tym na zumbę), żeby właśnie po pierwszych zajęciach sprawdzić, z czym i jak jest u mnie i co mi będzie najbardziej odpowiadało. Puszcza oko

Podpis W zwierciadle widzę siebie – ale naprzeciwko.
Powrót do góry

Lisanne
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 19-08-2011, 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jowita napisała:
A ja się wybieram na wszystko (w tym na zumbę), żeby właśnie po pierwszych zajęciach sprawdzić, z czym i jak jest u mnie i co mi będzie najbardziej odpowiadało. Puszcza oko

Niby to logiczne, ale do każdego mnie nie ciągnie. A Ty już byłaś na czymś czy dopiero masz zamiar?
Powrót do góry

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Pią 19-08-2011, 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lisanne napisała:
Niby to logiczne, ale do każdego mnie nie ciągnie. A Ty już byłaś na czymś czy dopiero masz zamiar?

Od lat chodzę (z przerwami) na basen i jogę. Próbowałam też step aerobiku i tańca brzucha, ale mi się po kilku tygodniach znudziło.

Dopóki jest jako taka pogoda, to będę kilka razy w tygodniu pływała, a jak się jesiennie schłodzi, to zacznę szukać dodatkowych zajęć na sucho. Puszcza oko

Podpis W zwierciadle widzę siebie – ale naprzeciwko.
Powrót do góry

yakamoz

PostWysłany: Sob 20-08-2011, 9:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lisanne napisała:

Lis ale tym się zupełnie nie przejmuj. Uśmiechnięta To ma być właśnie fajna zabawa. Ja niektóre kroki robiłam zupełnie inaczej bo nie umiem jeszcze załapać. A co dopiero mówić o tym żeby ręce pracowały inaczej niż nogi i jeszcze inaczej niż kręcenie biodrami. Poza tym przez pierwsze miesiące ćwiczycie cały czas te same układy, a co trudniejsze rzeczy najpierw na sucho bez muzyki. Uśmiechnięta Nasza instruktorka mówi, że najważniejsze są biodra, mają być luźne i mamy nimi cały czas kręcić. Bardzo szczęśliwa

Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Nie 21-08-2011, 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Całkiem fajnie ta zumba wygląda. Może się skuszę. Śmiejąca się
Powrót do góry

lila44

PostWysłany: Pią 09-09-2011, 9:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Skuś się, skuś - to świetna zabawa.
Zwykle od jesieni do wiosny chodzę na jakieś zajęcia, TBC czy tp - a od ubiegłego roku właśnie za Zumbę.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

Skocz do: