Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zumba
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
yakamoz

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 09-09-2011, 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Też chodzę na TBC i do tego zumba. Bardzo szczęśliwa Ale szczerze to wolę zumbę. Bardzo szczęśliwa

Podpis Żal, że się za mało kochało, że się myślało o sobie ...
Choćby się łzy wypłakało, to teraz wszystko za mało ...
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

NIKITA

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Nie 11-09-2011, 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zakochałam się w Zumbie Uśmiechnięta jak tylko ja poznalam i naprawdę w przyjemny sposób taci się wagę i daje dużo radości:)

Podpis Zawsze trzeba podejmować ryzyko.
Tylko wtedy uda nam się pojąć,jak wielkim cudem jest życie, gdy będziemy gotowi przyjąć niespodzianki jakie niesie nam los...
Powrót do góry

lila44

PostWysłany: Pon 12-09-2011, 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tak !Uśmiechnięta Wyzwala mnóstwo endorfin, wywołuje uśmiech, dodaje energii. Dwa razy w tygodniu chodzę na Zumbę, a dziś pójdę na TBC - trzeba poruszyć inne grupy mięśni.
Powrót do góry

yakamoz

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pon 12-09-2011, 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dokładnie, aż się chce uśmiechać jak się tańczy zumbę. Bardzo szczęśliwa I czuję się wewnątrz taka bardziej sexi. Zakłopotana

Podpis Żal, że się za mało kochało, że się myślało o sobie ...
Choćby się łzy wypłakało, to teraz wszystko za mało ...
Powrót do góry

Gosiunia73

PostWysłany: Wto 07-08-2012, 23:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cześć. Ja jestem ze Szczecina i dzisiaj byłam pierwszy raz na Zumbie, nie powiem miałam obawy czy dam rade itd. ale szczerze mówiąc to tak nie naśmiałam sie juz dawno, owszem myliłam sie i gubiłam , ale następnym razem będzie juz lepiej. Nie lubię tańczyć i jestem sztywna jakbym kija połknęła ale dziewczyny z klubu powiedziały, że nawet mi wychodziło. Tempo zawrotne jak dla mnie ale było suuuuuuuper, polecam niezdecydowanym, bo warto. Idę teraz w piątek na Zumbe a w czwartek na Boks&shape. Zastanawiam się jeszcze nad Latino Dance, może któraś chodziła i może mi coś bliżej powiedzieć.
Powrót do góry

Malwina...

PostWysłany: Nie 21-10-2012, 9:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja chodzę na zumbę dwa miesiące, jestem bardzo zadowolona, ciągle mi mało. Uśmiechnięta Schudłam jakiś kilogram, dwa, ale nie o to chodzi... Tu się liczy atmosfera, zabawa. Wracam do domu "śpiewająca". Uśmiechnięta I ciągle mi mało. Uśmiechnięta

Podpis " To nie brak informacji. To brak odwagi, by pojąć to, co wiemy, i wyciągnąć wnioski."
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 4

PostWysłany: Nie 21-10-2012, 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Malwina... napisała:
Wracam do domu "śpiewająca"Uśmiechnięta i ciągle mi małoUśmiechnięta

I to jest właśnie fajne w zumbie, wraca się z zajęć mimo że zmęczoną to nadal pełną energii.

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry

Yussi

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sro 07-11-2012, 8:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jakiś czas temu chodziłam na zumbę i miło wspominam Uśmiechnięta . Planuję kontynuować w najbliższym czasie Uśmiechnięta .

Podpis Myśl o tym, co najlepsze, bo Twoje myśli zmieniają się w rzeczywistość.
Powrót do góry

ewunia198612

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pon 17-12-2012, 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wczoraj spróbowałam. Niestety to nie dla mnie. Zakłopotana Wymiękłam po rozgrzewce. Nie mogłam nadążyć za trenerem. Aż wstyd.

Podpis "Człowiek szczęśliwy to taki, który nie chce tego, czego nie ma."

04.04.13 - najszczęśliwszy dzień w moim życiu <3
08.07.15
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 27-12-2012, 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ewunia na pierwszych zajęciach mało kto nadąża za trenerem.
Nam dziewczyna prowadząca od samego początku powtarzała, że nie mamy się tym przejmować. Jeśli nie potrafimy czegoś dokładnie tak samo powtórzyć jak ona, mamy robić to tak jak potrafimy, mamy bawić się i czerpać z tego samą przyjemność, a nie martwić się tym, że coś nam nie wychodzi.

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry

Divergent

PostWysłany: Sro 15-01-2014, 8:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bylam wczoraj na pierwszych zajeciach, trwaly godzine, nie czulam sie tam swojo, bo ukladu nie znalam, ale jeszcze kilka razy i bede z ochota biegac na Zumbe.
Powrót do góry

Anna26

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Sro 15-10-2014, 9:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Chodzę na zumbę 2 miesiąc (raz lub dwa razy w tygodniu). Zajęcia dają dużo przyjemności, a godzina ćwiczeń mija w mgnieniu oka. Bardzo uśmiechnięta

Podpis "Na twoją obcość, na moją inność, na dwie połowy w jednej łupinie(...),na nieustanne sobą zdziwienie, na gniew i krzywdę i przebaczenie- wybieram Ciebie."
Powrót do góry

Fretka

Pochwał: 2

PostWysłany: Sro 15-10-2014, 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja się właśnie zapisałam i jest po pierwszych zajęciach. Póki co nie nadążam za trenerka Złośliwa, ale ogólnie jest przyjemnie i mimo iż wyszłam zmęczona to jednak pełna pozytywnej energii. Uśmiechnięta
Powrót do góry

inek

PostWysłany: Czw 16-10-2014, 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Fretka, spokojnie, ja na pierwszy zajęciach tez nie nadążałam ani trochę za trenerką.

Ale sam ten wysiłek przy muzyce jakoś tak mimo wszystko pozytywnie na mnie działa. Bardzo szczęśliwa

Podpis Kocha się za nic i mimo wszystko. Nie tylko wtedy gdy jest dobrze i pięknie.Serduszko
Powrót do góry

Bajabusia

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Pią 17-10-2014, 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kurczę, ja dopiero wybieram się z koleżanką w przyszlym tygodniu i muszę przyznać, że trochę się boję, że nie dam rady Złośliwa

Ale dobrze, że idę z koleżanką, więc jak coś to zawsze raźniej Puszcza oko
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

Skocz do: