Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zumba
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Vacanza.

PostWysłany: Wto 30-11-2010, 17:01    Temat postu: Zumba Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Chodzi ktoś z Was? Jak wyglądają te zajęcia? Trudno jest? Kroki są takie same jak w zwykłym aerobiku, czy jakieś inne?

Interesuje mnie ten rodzaj zajęć, ale troszkę się obawiam, czy nie będę odstawać od reszty nie znając kroków Puszcza oko Albo, że nie wydolę kondycyjnie Puszcza oko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 30-11-2010, 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja bylam na 2 zajeciach, tancerz ze mnie zaden, ale dalam rade. Po godzinie takiego tanczenia mialam zakwasy jak po godzinie na silowni, takze polecam i to bardzo. Puszcza oko

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

Vacanza.

PostWysłany: Wto 30-11-2010, 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hmm... to może spróbuję. Jutro akurat w moim klubie będzie ZUMBA.

Cała godzina tańczenia? Nie ma ćwiczeń?
Powrót do góry

Suzi

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Wto 30-11-2010, 20:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Chcialam kupic sobie plyty ale kurcze drogie sa. Szkoda mi wydac 50 czy 70€.
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Wto 30-11-2010, 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Vacanza. napisała:
Cała godzina tańczenia? Nie ma ćwiczeń?

Tutaj zajecia trwaja godzine. Cwiczen? Zumba to jest jedno wielkie cwiczenie. Idz i sama sie przekonasz. Puszcza oko

Suzi jakos niedlugo wychodzi Zumba na xbox, wii i cos tam jeszcze, moze bedzie tansza.

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

Suzi

PostWysłany: Sro 01-12-2010, 9:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A na PS tez??
Uwielbiam tanczyc,a jesli przy tym mozna zrzucic pare kg to jeszcze bardziej to lubie. Bardzo uśmiechnięta
Moze zagadam do malza,moze kupi mi pod choinke. Śmiejąca się
Powrót do góry

Vacanza.

PostWysłany: Sro 01-12-2010, 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Chciałam się zapisać na dziś na 16:30 i już nie ma wolnych miejsc. Podobno bardzo oblegane te zajęcia są.

No cóż, zostaje zwykły aerobik...ale narobiłyście mi smaka. Zapiszę się na przyszły tydzień Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

manta

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Pies
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Sro 01-12-2010, 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zastanawiałam się nad zapisaniem się na zumbę, ale obawiam się, że po prostu nie nadążę za instruktorem...Niezdecydowana
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sro 01-12-2010, 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Suzi nie wiem, ale jak bede widziala znow reklame to zwroce uwage.

Manta wcale nie musisz cwiczyc rowno z instruktorem, przeciez to normalne ze na pierwszych zajeciach czlowiek sie gubi. Puszcza oko

Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pią 03-12-2010, 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Suzi przyczilam sie na reklame i na PS3 tez maja zumbe. Puszcza oko

Powrót do góry

Suzi

PostWysłany: Pią 03-12-2010, 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

O kurcze,to musze tylko zobaczyc w media.
Dzieki Zuzka! Uśmiechnięta
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pią 03-12-2010, 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Suzi napisała:
O kurcze,to musze tylko zobaczyc w media.
Dzieki Zuzka! Uśmiechnięta

Nie wiem czy z grami jest jak z filmami czy w Europie nie bedzie troche pozniej, ale szukaj. Bardzo szczęśliwa

Powrót do góry

marta83

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Sro 05-01-2011, 23:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Polecam ZUMBE! Ćwiczenie wszystkich partii ciała jednocześnie, taniec i rewelacyjna zabawa jednocześnie. Uśmiechnięta
Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 3

PostWysłany: Czw 13-01-2011, 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja byłam wczoraj pierwszy raz na zumbie. Zajęcia fajne, prowadzi je instruktorka, która z pochodzenia jest Brazylijką i biodrami zarzuca, że hej. Nie wiem jak u Was ale te zajęcia na których byłam to godzina tańca, dość skomplikowanego ale jakoś sobie poradziłam. Ale zakwasów nie mam.

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 14-01-2011, 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Strasznie mi sie podoba ten rodzaj cwiczen. Dzieki Zuzce zapoznalam sie z zumba. Puszcza oko Popatrzylam u nas, poki co nie moge sobie na nie pozwolic, ale moze po slubie...

Podpis Serduszko "And I thank you for bringing me here, for showing me home..." Serduszko
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

Skocz do: