Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zupa paprykowa

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zupy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 18-12-2007, 8:56    Temat postu: Zupa paprykowa Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Podam przepis na 5 osób, bo tak zawsze gotuje moja Teściowa. Puszcza oko

3 czerwone papryki
3 serki topione

Papryki kroimy w małe kwadraciki i gotujemy na wodzie aż będą miekkie. Potem wrzucamy serki i czekamy aż się rozpuszczą.
Jak to będzie gotowe to zupę miksujemy w mikserze lub blenderze. Na koniec trzeba jeszcze przelać przez sitko i gotowe.

Aha! Nie mówcie z czego to zupa. Można posłuchać ciekawych domysłów. Bardzo szczęśliwa

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany

Ostatnio zmieniony przez gieniusia dnia Wto 18-12-2007, 9:29, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Agata

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 18-12-2007, 9:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nigdy nie słyszałam o zupie paprykowej Zszokowana

Ale jest dość prosta w wykonaniu, więc może się na nią skuszę Bardzo uśmiechnięta
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Wto 18-12-2007, 9:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też nie słyszałam. Dopiero u Teściowej pierwszy raz jadłam. Ale jest pycha. Uśmiechnięta

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

janina21

PostWysłany: Wto 18-12-2007, 9:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Uśmiechnięta Z przepisu wynika ,że ,to jest rewelacja. Ja ze serków topionych robię sos do makaronu ,szybko ,tanio i pożywnie.

Zupę na pewno zrobię ,bo czasami jest mało czasu na przyrządzenie obiadu i jeść sie chce bardzo.

Podpis "Ważne są tylko te dni ,których jeszcze nie znamy"'
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 18-12-2007, 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

O fujjj... znam bardziej rozbudowany przepis na zupę paprykową (czy tez węgierską) ale nie podam, bo niecierpię papryki... Skonsternowana
Ale musze przyznać, że dla kogoś kto lubi paprykę to danie ekspresowe! Puszcza oko

Podpis Płyń z wiatrem w plecy i z twarzą do słońca
Na falach losu tańcząc z gwiazdami
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zupy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: