Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zupa szczawiowa
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zupy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 08-06-2011, 9:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja również jadłam z ryżem, nie wiem czy to przez to cyz nie, ale strasznie mi nie smakowała ta zupa.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

sylla

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Sro 08-06-2011, 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z ryżem to ja jeszcze nie jadłam Podejrzliwa .
Ale ogólnie uwielbiam tą zupę. Jajeczko do środka parę ziemniaczków i jest pyszna Bardzo szczęśliwa .

Podpis Przeciwności losu uczą mądrości, powodzenie ją odbiera.
Powrót do góry

Kasiaj

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Wto 15-11-2011, 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pychotka. Uśmiechnięta Zastanawiam się, na co dziś przerobić rosół, i szczawiowa to strzał w dziesiątkę. Tylko, że zwykle robię na szczawiu ze słoiczka. Oczywiście słoiczki domowej roboty, ze szczawiu z ogródeczka. MMmm..
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 3

PostWysłany: Wto 15-11-2011, 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

O ja też zawsze ze słoikami od babci, ze szczawiem z jej ogródka Bardzo szczęśliwa.
U mnie szczawiowa inna niż z ziemniakami nie ma smaku Złośliwa!
A z ryżem, to w ogóle 1 raz słyszę Zszokowana .
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

ulalenka

PostWysłany: Wto 23-10-2012, 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie jadło się tylko z jajkiem.Ale moja mama zawsze robiła z tkiego szczawiu ze słiczka kupionego w sklepie robiła któraś ostatnio bo wieki temu zupe jadłam i jestem ciekawa czy jeszcze taki szczaw jest jutro chyba do sklepu sie przelece.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zupy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: