Forum Kobiet Kobieca Strona 砰cia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   U篡tkownicyU篡tkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼i   ZalogujZaloguj 

Zwi您ek na odleg這嗆
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 20, 21, 22  Nast瘼ny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona G堯wna -> Nasze codzienne zmagania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast瘼ny temat  
Autor Wiadomo嗆
Kasia

P貫: Kobieta
Zodiak: Ryby
Zodiak chi雟ki: Koza
Do陰czy豉: 02 Sie 2006
U篡tkownik zbanowany
Ostrze瞠: 2
Sk康: Dublin

PostWys豉ny: Pon 18-09-2006, 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Maju, za granic mo積a pracowa nie tylko fizycznie Podejrzliwa
A po drugie, zwi您ek wcale nie musi ucierpie na rozstaniu, a nawet czasami rozstania umacniaj zwi您ek U鄉iechni皻a

Podpis Jeszcze 12 dni Bardzo szcz窷liwa Bardzo szcz窷liwa Bardzo szcz窷liwa
Powr鏒 do g鏎y
Zobacz profil foremki Wy郵ij prywatn wiadomo嗆  

Kolinka

Zodiak: Bli幡i皻a
Zodiak chi雟ki: Kogut
Do陰czy豉: 10 Lip 2006
Sk康: 砰rard闚

PostWys豉ny: Pon 18-09-2006, 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

byle nie za d逝go....

Podpis szcz窷liwa 穎nka od 30.09.2006
Powr鏒 do g鏎y

madzia

Zodiak: Skorpion
Zodiak chi雟ki: Tygrys
Do陰czy豉: 18 Wrz 2006
Pochwa: 2

PostWys豉ny: Pon 18-09-2006, 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Staram sie patrzec na to wszystko pozytywnie. Przetrwalismy ju rok. M鎩 ch這pak twierdzi, 瞠 najtrudniejszy w豉snie by ten pierwszy rok. To by這 co w rodzaju 'pr鏏y' czy nam naprawde na sobie zale篡. On twierdzi, 瞠 teraz to ju tylko z g鏎ki..
Powr鏒 do g鏎y

Anonymous
Go嗆

PostWys豉ny: Pon 18-09-2006, 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ja te staram sie patrzec na wszystko pozytywnie. nie boj sie tego, 瞠 naszemu zwi您kowi cos sie stanie. najbardziej boj sie tego, ze to b璠e strasznie t瘰kni豉 i 瞠 psychicznie b璠zie ci篹ko bez niego. od kiedy si znamy praktycznie nei rozstawali鄉y sie na d逝zej ni weekend.

i to nie prawda, ze pierwszy rok jest najtrudniejszy, moze i jest pr鏏, ale ten czas jest najpi瘯niejszy, widzisz wszystko w r騜owych barwach, wszystko jest nowe, wszystko akceptujesz, nic cie nie dra積i...
p騧niej uczysz si kompromis闚 U鄉iechni皻a
i mimo wszystko kochasz coraz bardziej....
Powr鏒 do g鏎y

madzia

PostWys豉ny: Pon 18-09-2006, 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

'najbardziej boj sie tego, ze to b璠e strasznie t瘰kni豉 i 瞠 psychicznie b璠zie ci篹ko bez niego'

Uwierz mi, 瞠 ja na pocz徠ku nie mog豉m sobie z tym poradzi, mozna powiedzie, 瞠 sie do這wa豉m... nie wiedzia豉m jak to wytrzymam i ja w przeciwie雟twie do Ciebie ba豉m sie o nasz zwi您ek. Mamy po 20 lat, jeste鄉y m這dzi... wszyscy do oko豉 powtarzali, 瞠 nasz zwi您ek rozpadnie sie tak szybko jak sie zacz掖. 疾 jeste鄉y m這dzi i potraktujemy to wszystko jako przygode... Ohh.
Ale do czego zmierzam? Moja rada dla Ciebie to aby znalaz豉 sobie co do roboty, jakie dodatkowe zaj璚ie aby wype軟i czym czas. Wtedy minie wszystko szybciej U鄉iechni皻a ani sie zobaczysz jak zn闚 bedziecie razem U鄉iechni皻a
chodzi o to zby ca造 czas nie mysle co on robi, czemu sie nie odzywa itd.
Pozdrawiam U鄉iechni皻a
Powr鏒 do g鏎y

Anonymous
Go嗆

PostWys豉ny: Pon 18-09-2006, 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

no tak, zajm si pisaniem pracy dyplomowej. i z tego powodu 瘸l mi, 瞠 nie b璠zie go wtedy przy mnie

"czemu sie nie odzywa itd. "
b璠zie mia tam ca造 czas internet, ja te ci庵le jestem dost瘼na na gg i skypie, wi璚 niech tylko spr鏏uje sie nie odzywa... Podejrzliwa
Powr鏒 do g鏎y

Agata

Zodiak: Strzelec
Do陰czy豉: 19 Maj 2006
Ostrze瞠: 1
Sk康: po逝dnie Polski

PostWys豉ny: Pon 18-09-2006, 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nie jestem stworzona do zwi您k闚 na doleg這嗆- t瘰knota by mnie ze瘸r豉.
pami皻am jak B by w wojsku a ja w tym czasie wyjecha豉m do Francji- ten czas wspominam jako co najgorszego w moim 篡ciu.
Ale prze篡li鄉y ten rok Bardzo u鄉iechni皻a Te rozstania u鈍iadomi造 nam tylko jak du穎 dla siebie znaczymy i jak bardzo si kochamy.

Ja 篡cz Wam dziewczyny powodzenia i mam nadziej, 瞠 wasze zwi您ki przetrwaj t pr鏏 czasu.

Podpis Syneczku, zanim zosta貫 pocz皻y- pragn窸am Ci.
Zanim si urodzi貫- kocha豉m Ci.
Zanim min窸a pierwsza minuta Twojego 篡cia- by豉m gotowa za Ciebie umrze!
Powr鏒 do g鏎y

Kasia

U篡tkownik zbanowany

PostWys豉ny: Pon 18-09-2006, 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Agata napisa豉:
Te rozstania u鈍iadomi造 nam tylko jak du穎 dla siebie znaczymy i jak bardzo si kochamy.

No w豉snie! Nie zawsze czas sp璠zony daleko od siebie mo瞠 narobi tylko du穎 szkody. Czasami jest to buduj帷e dla zwi您ku. Ludzie zaczynaj wtedy dostrzega, jak wiele ich 陰czy i jak puste jest 篡cie bez tej drugiej osoby U鄉iechni皻a

Powr鏒 do g鏎y

dotka
Moderatorka
Moderatorka

Do陰czy豉: 08 Wrz 2006
Pochwa: 14
Sk康: zewsz康

PostWys豉ny: Pon 18-09-2006, 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kolinka napisa豉:
byle nie za d逝go....

I tu si zgodz w 100%- jestem m篹atk od prawie 20 lat; dwa lata temu M粑 wyjecha za chlebem - w tym czasie wiele si dzia這 - dzieci chorowa造, ja mia豉m operacj - a ON nie m鏬 by tutaj blisko; to by dla mnie okres umocnienia zwi您ku- zrozumia豉m, 瞠 jest mi bardzo bliski, a jednocze郾ie wiedzia豉m ju, 瞠 potrafi radzi sobie w sytuacjach w kt鏎ych nigdy wcze郾iej nie umia豉m si odnale潭; M粑 wr鏂i po 11 miesi帷ach... teraz jest lepiej; m康rzej i dojrzalej...
Powr鏒 do g鏎y

madzia

PostWys豉ny: Pon 18-09-2006, 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zgadzam sie, odleg這嗆 nie zawsze musi szkodzi...mo瞠 tak瞠 wzmocni zwi您ek. Nie mo瞠my zawsze szuka tylko minus闚...
Powr鏒 do g鏎y

ptycha

Do陰czy豉: 17 Sie 2006

PostWys豉ny: Pon 18-09-2006, 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wszystko zalezy od wiezi w relacji.
My mielismy pare miesiecy roz陰ki (w roznych miejscach pracowalismy), ale ja przetrwalismy i teraz chyba bardziej doceniamy nasz zwiazek.
Powr鏒 do g鏎y

maja

Zodiak: Strzelec
Zodiak chi雟ki: Ma逍a
Do陰czy豉: 01 Cze 2006
Pochwa: 1
Sk康: z nibylandii

PostWys豉ny: Wto 19-09-2006, 8:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cytat:
za granic mo積a pracowa nie tylko fizycznie

ale to akurat by豉 praca fizyczna Niezdecydowana

Przetrwa mo積a owszem, ale to ju nie jest to samo-szczeg鏊nie jak jest si ju rodzin, s dzieci -wiele umyka a czasu nie da si cofn望, my oboje jetsesmy z takich rodzin wi璚 wiem co pisz...mia豉m te wujka bosmana, p造wa, po p馧 roku czasem nawet rok go nie by這...eh szkoda gada, ma鹵e雟twem s ale ile on nie wie, ile straci, na roz陰ce si traci bo zwi您ek to dwoje ludzi i nie wystarczy czu貫 s這wo lec帷e 鈍iat這wodem...

Podpis Pragniemy 篡 razem i razem si cieszy
Razem dzieli niebo i razem w nim grzeszy
穎nka od 28 sierpnia 2004 r.
w duecie od 09 czerwca 1998 r.
Powr鏒 do g鏎y

pl35

Zodiak: Byk
Zodiak chi雟ki: Ko
Do陰czy豉: 16 Mar 2006
Sk康: Warszawa

PostWys豉ny: Wto 19-09-2006, 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W m這de zwi您ki na odleg這嗆 wcale nie wierz.

Co innego je郵i jeste軼ie razem ju przynajmniej kilka lat a roz陰ka ma by do嗆 kr鏒ka. Wiem 瞠 s pary kt鏎e daj rad. ale kr鏒ka to znaczy nie d逝瞠j ni rok. Dalej to mam wrazenie 瞠 ludzi 陰cz tylko sprawy formalne ( dok豉dnie to mapisa豉 Maja).
Powr鏒 do g鏎y

Gat

Zodiak: Lew
Do陰czy豉: 07 Lip 2006

PostWys豉ny: Wto 19-09-2006, 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zwiazek na odleg這嗆 Podejrzliwa , taki zwi您ek nie dawa by mi poczucia bezpiecze雟twa. A poza tym 幢e znosz nawet jednodnoiwe rozstania Przewraca oczami
Powr鏒 do g鏎y

Kasia

U篡tkownik zbanowany

PostWys豉ny: Wto 19-09-2006, 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

maja napisa豉:

Przetrwa mo積a owszem, ale to ju nie jest to samo-szczeg鏊nie jak jest si ju rodzin, s dzieci -wiele umyka a czasu nie da si cofn望,

Nie zgodz si z tym. Wiem, 瞠 jak s dzieci, to wiele umyka itd, ale trzeba to sobie jako wyt逝maczy. Czasami naprawd nie ma innego wyj軼ia, trzeba wyjecha. Ja zawsze m闚i豉m mojemu K. jak p豉ka do s逝chawki, nie widzi, jak Ala siada sama, jak robi r騜ne rzeczy pierwszy raz, 瞠 dla niego b璠zie jeszcze du穎 takich jej pierwszych raz闚. Musia這 min望 oko這 2 tygodnie zanim si siebie nauczyli na nowo. Teraz to jest c鏎eczka tatusia, wida jak bardzo si kochaj, a te par miesi璚y, kiedy si nie widzieli ju poszed w zapomnienie i nikt nie ucierpia. Ani Ala, ani ja, ani K. Czasami trzeba co po鈍i璚i, 瞠by by這 lepiej.

Powr鏒 do g鏎y

Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona G堯wna -> Nasze codzienne zmagania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 20, 21, 22  Nast瘼ny
Strona 2 z 22

Skocz do:  
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach