Forum Kobiet Kobieca Strona 砰cia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   U篡tkownicyU篡tkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼i   ZalogujZaloguj 

Zwi您ek na odleg這嗆
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21, 22  Nast瘼ny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona G堯wna -> Nasze codzienne zmagania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast瘼ny temat  
Autor Wiadomo嗆
Fretka

P貫: Kobieta

Do陰czy豉: 29 Maj 2010
Pochwa: 2

PostWys豉ny: Sob 19-11-2011, 0:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Powiem Wam, 瞠 pomimo sta貫go kontaktu i regularnych spotka jest mi coraz ci篹ej. Czuj jakby鄉y za bardzo przeci庵ali ten zwi您ek na odleg這嗆, 瞠 za wiele nas przez t odleg這嗆 omija. Tygodnie si ci庵n, weekendy mijaj jak chwila. Boj si jak to b璠zie p騧niej, co z tego wyniknie...
Powr鏒 do g鏎y
Zobacz profil foremki Wy郵ij prywatn wiadomo嗆  

scoto
Przyjaci馧ka Forum
Przyjaci馧ka Forum

Do陰czy豉: 15 Mar 2011
Pochwa: 4

PostWys豉ny: Sob 19-11-2011, 9:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Fretka - a ile tak ju jeste軼ie i ile zamierzacie? Ja z K. byli鄉y tak rok, na szcz窷cie tylko rok i tylko kombinowali鄉y jak przed逝篡 weekendy i jak najszybciej zamieszka razem. Na d逝窺z met taki zwi您ek jest bardzo frustruj帷y. Smutna
Powr鏒 do g鏎y

landrynka1732
Przyjaci馧ka Forum
Przyjaci馧ka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chi雟ki: Kot
Do陰czy豉: 21 Lip 2008
Pochwa: 3
Sk康: Bia造stok

PostWys豉ny: Sob 19-11-2011, 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja teraz dopiero widz ile My stracili鄉y przez odleg這嗆. Teraz ci瞛ko jest Nam nadrobi, ale staramy si ci庵le. Mimo 3 lat odleg這軼i i codziennych rozm闚, dopiero teraz zaczynamy si o sobie naprawd du穎 dowiadywa.
Odleg這嗆 jest ci篹ka, mimo, 瞠 Nam si uda這 i jest teraz cudownie, bo jeste鄉y razem. To jednak drugi raz bym si nie zdecydowa豉 na tak form zwi您ku.

Fetka, mam nadziej, 瞠 dasz rad! Du穎 Wam jeszcze tej odleg這軼i zosta這?
Powr鏒 do g鏎y
Zobacz profil foremki Wy郵ij prywatn wiadomo嗆 Odwied stron autora  

just-in-time

Do陰czy豉: 16 Sie 2010

PostWys豉ny: Sob 19-11-2011, 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Fretka napisa豉:
Powiem Wam, 瞠 pomimo sta貫go kontaktu i regularnych spotka jest mi coraz ci篹ej. Czuj jakby鄉y za bardzo przeci庵ali ten zwi您ek na odleg這嗆, 瞠 za wiele nas przez t odleg這嗆 omija. Tygodnie si ci庵n, weekendy mijaj jak chwila.

Mam dok豉dnie to samo. W dodatku nie mam zbyt du瞠go wsparcia w moim Po堯wku. Nie mog mu si po瘸li nawet, bo zaraz zaczyna swoje wywody typu "przecie wiedzia豉, 瞠 tak b璠zie..." albo "nic nie poradzisz, trzeba wytrzyma", co mnie irytuje strasznie zamiast pociesza. Dlatego nawet nie zaczynam tematu, bo nie chc si k堯ci.
On zdaje si nad tym nie zastanawia, bo po pierwsze - pracuje, co zajmuje mu lwi cz窷 dnia (wi璚 nie ma kiedy), a po drugie - raczej nie jest tym typem cz這wieka. Ja mam ma這 zaj耩 i pomimo 瞠 staram si sobie jako czas wolny zorganizowa, nie zawsze mi si udaje i zaczynam rozmy郵a. Niezdecydowana
Powr鏒 do g鏎y

Fretka

PostWys豉ny: Nie 20-11-2011, 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Scoto my jeste鄉y razem 3,5 roku, a tej odleg這軼i zosta這 nam chyba tyle, co moich studi闚 - czyli troch ponad p馧 roku. Potem chcemy si pobra. Jednak narazie, jak ju wcze郾iej pisa豉m, W. ci庵nie budow i chce czeka z oficjalnymi przygotowaniami do 郵ubu, do momentu postawienia dachu. Od tego dziel nas przed逝瘸j帷e si stale sprawy papierowe. Mam nadziej, 瞠 do Sylwestra wszystko si wyja郾i.

Just-in-time pociesz Ci, 瞠 M鎩 to te pracu i nie ma czasu na smuty. Faceci ju chyba tak maj, jak obior jaki cel to id prosto bez zastanawiania si. Ja studiuj tak jak Ty, nie mam wiele zaj耩, a wi璚 mam czas na zamartwianie si. Ale dobrze, 瞠 jest jak jest. Nie chcia豉bym m篹czyzny, kt鏎y by siedzia i u瘸la si nad swoim losem. Ani takiego, kt鏎y nie ma ambicji, ani nie jest pracowity. Puszcza oko Nie ma co si u瘸la nad sob nazwajem, tylko trzeba si i嗆 do przodu, byle w jednym kierunku. U鄉iechni皻a Ja z kolei czasem si u瘸lam nad tym wszystkim i wtedy potrzebuj takiego racjonalnego "kopa". Z這郵iwa

Dziewczyny, ja jestem pewna tego, 瞠 chc by z W., tylko czuj to, co Wy - 瞠 ta odleg這嗆 strasznie frustruje, 瞠 nas du穎 omija, i jak to b璠zie jak ze sob zamieszkamy - czekaj nas du瞠 zmiany. Po prostu czasem taka sytuacja przerasta.

Za堯禦y jak捷 grup wsparcia, czy co. Bardzo szcz窷liwa

Ostatnio zmieniony przez Fretka dnia Nie 20-11-2011, 20:48, w ca這軼i zmieniany 5 razy
Powr鏒 do g鏎y

Daria Moroz

Zodiak: Wodnik
Zodiak chi雟ki: Koza
Do陰czy豉: 03 Pa 2011
Sk康: Pozna

PostWys豉ny: Nie 20-11-2011, 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zwi您ki na odleg這嗆 s zawsze trudne i wymagaj ogromnego zaanga穎wania. Z obu stron! to jest podstawa, a faceci czasami o tym zapominaj... (kobiet te si to zdarza!) Ale moim zdaniem, takie zwi您ki maj sens, nie ma co rezygnowa. Trzeba pr鏏owaPuszcza oko wi璚, g這wa do g鏎y.
Powr鏒 do g鏎y

Linka

Do陰czy豉: 13 Sie 2011

PostWys豉ny: Czw 24-11-2011, 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tak, ja jestem w takiej sytuacji od jakiego czasu. Kiedy zacz窸am by z D, byli鄉y w sumie wi璚ej na odleg這嗆 ni razem. Kiedy jednak zauwa篡li鄉y, 瞠 co wi璚ej jest mi璠zy nami i to silnego to postanowili鄉y nadrobi to i si uda這 U鄉iechni皻a . Teraz wiem, 瞠 zwi您ek na odleg這嗆 czasem nawet wzmacnia zwi您ek.

Podpis Talking with quite confidence will always beat screaming with obvious insecurity.
Powr鏒 do g鏎y

Ania...

Do陰czy豉: 23 Wrz 2011
Pochwa: 1

PostWys豉ny: Pi 25-11-2011, 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My latami byli鄉y w zwi您ku na odleg這嗆. By造 i takie okresy, kiedy miesi帷ami nie mieli鄉y si jak spotka. Nie wiem jakim cudem, ale to przetrwali鄉y. Tyle 瞠 tego nie da si w niesko鎍zono嗆 ci庵n望 i w ko鎍u kto musi po鈍i璚i swoje pouk豉dane 篡cie i zmieni lokalizacj. Z wiekiem jest to coraz trudniejsze, bo coraz wi璚ej trzeba po鈍i璚i a coraz mniej ma si odwagi 瞠by zaczyna wszystko od pocz徠ku.
Ja te bardzo 瘸逝j tych lat, kt鏎e byli鄉y osobno. Gdybym mog豉 cofn望 czas to znacznie wcze郾iej zdecydowa豉bym si na wyjazd. Nie do嗆 瞠 wieki temu byliby鄉y ju razem, to nie mia豉bym ca造 czas 鈍iadomo軼i skali swoich wyrzecze (niestety pami皻a si je, zw豉szcza w chwilach gdy pojawiaj si problemy w zwi您ku).
Powr鏒 do g鏎y

just-in-time

Do陰czy豉: 16 Sie 2010

PostWys豉ny: Pi 25-11-2011, 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Fretka napisa豉:

Just-in-time pociesz Ci, 瞠 M鎩 to te pracu i nie ma czasu na smuty. Faceci ju chyba tak maj, jak obior jaki cel to id prosto bez zastanawiania si. Ja studiuj tak jak Ty, nie mam wiele zaj耩, a wi璚 mam czas na zamartwianie si. Ale dobrze, 瞠 jest jak jest. Nie chcia豉bym m篹czyzny, kt鏎y by siedzia i u瘸la si nad swoim losem. Ani takiego, kt鏎y nie ma ambicji, ani nie jest pracowity. Puszcza oko Nie ma co si u瘸la nad sob nazwajem, tylko trzeba si i嗆 do przodu, byle w jednym kierunku. U鄉iechni皻a Ja z kolei czasem si u瘸lam nad tym wszystkim i wtedy potrzebuj takiego racjonalnego "kopa". Z這郵iwa

Za堯禦y jak捷 grup wsparcia, czy co. Bardzo szcz窷liwa

Fretko, zgadzam si z Tob - bardzo dobrze, 瞠 facet nie mazgai si, ale ja sama miewam takie okresy w 篡ciu, 瞠 si mazgaj i wtedy potrzebuj wsparcia z jego strony, a nie tekst闚 na dobicie w stylu "wiedzia豉, 瞠 tak b璠zie". Puszcza oko A naprawd z miesi帷a na miesi帷 jest coraz ci篹ej i staje si to powodem moich frustracji, co z kolei troch si odbija na naszym zwi您ku, niestety.
Powr鏒 do g鏎y

Fretka

PostWys豉ny: Pi 25-11-2011, 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Just-in-time m鎩 te tak m闚i. Z這郵iwa
Powr鏒 do g鏎y

zania112
Przyjaci馧ka Forum
Przyjaci馧ka Forum

Do陰czy豉: 11 Kwi 2009
Pochwa: 6

PostWys豉ny: Pi 25-11-2011, 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak dobrze, 瞠 nie tylko ja mam ten problem.

Jest mi coraz ci篹ej przez te kilometry, a gdy widz mojego P. po 2, 3 tyg. To nawet si nie ciesz. Po tygodniu roz陰ki wskakuj mu w ramiona, a po 2 witam si buziakiem w policzek Niezdecydowana .
Nie wiem czy tylko ja tak mam, ale to jest strasznie g逝pie uczucie.
Tak jakbym si zacz窸am "odzwyczaja".

Podpis ---"Zdrowie jest tym czynnikiem, kt鏎y dodaje warto軼i wszystkim zerom w 篡ciu."---
Powr鏒 do g鏎y

Fretka

PostWys豉ny: Pi 25-11-2011, 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zaniu ja te tak mam. Zazwyczaj widzimy si co weekend i wtedy jest ok, ale ostatnio mieli鄉y par przerw na 2 lub 3 tygodnie to na pocz徠ku czu豉m si jako tak obco, tak jak piszesz - buziak w policzek i starczy. Niezdecydowana

Zaniu, Just-in-Time a Wy co zamierzacie dalej? Po studiach Wy wyje盥zacie do ch這paka, on do Was? Jakie macie dalsze plany?

Ostatnio zmieniony przez Fretka dnia Pi 25-11-2011, 19:27, w ca這軼i zmieniany 1 raz
Powr鏒 do g鏎y

scoto
Przyjaci馧ka Forum
Przyjaci馧ka Forum

Do陰czy豉: 15 Mar 2011
Pochwa: 4

PostWys豉ny: Pi 25-11-2011, 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To pomy郵cie jak ja mia豉m 6 tygodni przerwy. Przewraca oczami I to by jeszcze pocz徠ek zwi您ku wi璚 by這 trudno. Jako musicie da rad.
Powr鏒 do g鏎y

Fretka

PostWys豉ny: Pi 25-11-2011, 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Scoto 6 tygodni to kupa czasu, wsp馧czuj. Nam jeszcze taka przerwa ca貫 szcz窷cie si nie trafi豉. Ciesz si, 瞠 przetrwali軼ie i jeste軼ie ju razem. U鄉iechni皻a

Do陰czone po 3 minutach 15 sekundach:

Ania... napisa豉:
My latami byli鄉y w zwi您ku na odleg這嗆. By造 i takie okresy, kiedy miesi帷ami nie mieli鄉y si jak spotka. Nie wiem jakim cudem, ale to przetrwali鄉y. Tyle 瞠 tego nie da si w niesko鎍zono嗆 ci庵n望 i w ko鎍u kto musi po鈍i璚i swoje pouk豉dane 篡cie i zmieni lokalizacj. Z wiekiem jest to coraz trudniejsze, bo coraz wi璚ej trzeba po鈍i璚i a coraz mniej ma si odwagi 瞠by zaczyna wszystko od pocz徠ku.
Ja te bardzo 瘸逝j tych lat, kt鏎e byli鄉y osobno. Gdybym mog豉 cofn望 czas to znacznie wcze郾iej zdecydowa豉bym si na wyjazd. Nie do嗆 瞠 wieki temu byliby鄉y ju razem, to nie mia豉bym ca造 czas 鈍iadomo軼i skali swoich wyrzecze (niestety pami皻a si je, zw豉szcza w chwilach gdy pojawiaj si problemy w zwi您ku).

Aniu domy郵am si, 瞠 z wiekiem wyrzeczenia s coraz trudniejsze. Szczeg鏊nie je郵i kto ma ju prac, kt鏎 musi zostawi i zaczyna od nowa...
Powr鏒 do g鏎y

Linka

Do陰czy豉: 13 Sie 2011

PostWys豉ny: Czw 01-12-2011, 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czytam czytam i wida, 瞠 ka盥a z nas kt鏎a jest lub by豉 w zwi您ku na odleg這嗆 jako sobie z tym razi豉 lub radzi. U鄉iechni皻a Wiadomo, 瞠 jest trudno. Ja teraz np. mojego D b璠 widzie 18 grudnia i jako wytrzymam.

Podpis Talking with quite confidence will always beat screaming with obvious insecurity.
Powr鏒 do g鏎y

Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona G堯wna -> Nasze codzienne zmagania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21, 22  Nast瘼ny
Strona 19 z 22

Skocz do:  
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach