Forum Kobiet Kobieca Strona 砰cia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   U篡tkownicyU篡tkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼i   ZalogujZaloguj 
bi簑teria srebrna sklep

Zwi您ek na odleg這嗆
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22  Nast瘼ny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona G堯wna -> Nasze codzienne zmagania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast瘼ny temat  
Autor Wiadomo嗆
zania112
Przyjaci馧ka Forum
Przyjaci馧ka Forum

P貫: Kobieta

Do陰czy豉: 11 Kwi 2009
Pochwa: 6

PostWys豉ny: Czw 01-12-2011, 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Fretka- P. planuje "nasze wsp鏊ne 篡cie" u niego- w jego miejscowo軼i.
On ma tam sta陰 prac, ja b璠 po studiach Lic.
Mam tak wiele obaw, ale od czego nale篡 zacz望.

Podpis ---"Zdrowie jest tym czynnikiem, kt鏎y dodaje warto軼i wszystkim zerom w 篡ciu."---
Powr鏒 do g鏎y
Zobacz profil foremki Wy郵ij prywatn wiadomo嗆  

just-in-time

Do陰czy豉: 16 Sie 2010

PostWys豉ny: Sob 03-12-2011, 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Fretka napisa豉:
Zaniu, Just-in-Time a Wy co zamierzacie dalej? Po studiach Wy wyje盥zacie do ch這paka, on do Was? Jakie macie dalsze plany?

Fretko, my ju mieszkali鄉y w jednym mie軼ie przez p馧 roku, ale niestety szefostwo nie przed逝篡這 z nim umowy i musia si przenie嗆 gdzie indziej. Niby mamy do siebie godzin drogi, ale i tak si widujemy stosunkowo rzadko. Smutna
Teoretycznie po studiach licencjackich (kt鏎e sko鎍zy豉m w czerwcu) mia豉m okazj si przenie嗆 do jego miasta, ale niestety wi您a這by si to ze zwi瘯szeniem koszt闚 utrzymania - p鏦i co, jestem na utrzymaniu rodzic闚 jeszcze, wi璚 wola豉bym ich nie obci捫a dodatkowo. Poza tym, nie wyobra瘸m sobie siebie mieszkaj帷ej w tamtym mie軼ie (w tym, w kt鏎ym studiuj, r闚nie, prawd m闚i帷 Z這郵iwa). Po mojej magisterce planujemy gdzie zamieszka razem, oczywi軼ie - ale to dopiero za dwa lata b璠zie. Nie wiem jeszcze, gdzie.

Strasznie wybredna jestem i 瘸dne miasto mi si nie podoba, poza jednym, w kt鏎ym szanse na zatrudnienie i bardzo dobre zarobki s niestety mniejsze, ni w tych najwi瘯szych. Chcia豉bym unikn望 przeprowadzki do jakiej "metropolii", bo si 幢e czuj w tak du篡ch miastach, no ale je郵i b璠zie trzeba, to to zrobi. Ojejku, ale si rozpisa豉m. Zszokowana
Powr鏒 do g鏎y

sisi

Zodiak: Byk
Zodiak chi雟ki: Koza
Do陰czy豉: 21 Sty 2009
Pochwa: 3
Ostrze瞠: 2
Sk康: Najcieplejsze miasto w Polsce:)

PostWys豉ny: Sob 03-12-2011, 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Podziwiam was dziewczyny. Ja sobie nie wyobra瘸m takiego zwi您ku. Ja musz mie G. tu, przy sobie. A tak to bym si na 鄉ier zat瘰kni豉!U鄉iechni皻a

Podpis "... Niepoj皻a ζska Jego wci捫 dosi璕a nas..."
Powr鏒 do g鏎y
Zobacz profil foremki Wy郵ij prywatn wiadomo嗆 Odwied stron autora  

EgzystencjalnyPaw

Do陰czy豉: 19 Pa 2011
Pochwa: 1
Sk康: Ma貫 Miasto

PostWys豉ny: Sob 03-12-2011, 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sisi ja my郵 podobnie.
Uwa瘸m, 瞠 zwi您ek na odleg這嗆 mo瞠 si uda, ale nie na d逝g met.
Powr鏒 do g鏎y

sisi

Zodiak: Byk
Zodiak chi雟ki: Koza
Do陰czy豉: 21 Sty 2009
Pochwa: 3
Ostrze瞠: 2
Sk康: Najcieplejsze miasto w Polsce:)

PostWys豉ny: Sob 03-12-2011, 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tzn. wiesz, mo瞠 i mo瞠 si uda na zawsze. Ale ja po prostu sobie tego nie wyobra瘸m, za s豉ba jestem. Nie da豉bym rady. Dlatego podziwiam tych, kt鏎zy potrafi.U鄉iechni皻a

Podpis "... Niepoj皻a ζska Jego wci捫 dosi璕a nas..."
Powr鏒 do g鏎y

zania112
Przyjaci馧ka Forum
Przyjaci馧ka Forum

PostWys豉ny: Nie 04-12-2011, 0:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Just- jak dobrze, 瞠 nie jestem jedyna z takimi w徠pliwo軼iami. Na chwil obecn czuj si do嗆 normalnie. Przez chwil my郵a豉m, 瞠 jednak co z moim rozumowaniem jest nie tak. Bardzo szcz窷liwa

Podpis ---"Zdrowie jest tym czynnikiem, kt鏎y dodaje warto軼i wszystkim zerom w 篡ciu."---
Powr鏒 do g鏎y

Fretka

Do陰czy豉: 29 Maj 2010
Pochwa: 2

PostWys豉ny: Nie 04-12-2011, 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zaniu, Just ja Was rozumiem, w ko鎍u jedziemy na tym samym w霩ku. Neutralna Te mam pewne obawy odno郾ie przeprowadzki, bo taki jest plan - 瞠 ja si przenosz w jego strony, bo on ju ma prac, a ja b璠 鈍ie穎 po studiach, a wi璚 teoretycznie mog zaczyna "karier" wsz璠zie.
Just ja r闚nie wola豉bym mieszka w mniejszym mie軼ie ni mieszkam obecnie i tak w豉郾ie sobie planujemy. Mam nadziej, 瞠 wszystkim nam wszystko si pouk豉da i 瞠 wszystkie znajdziemy po studiach prac. U鄉iechni皻a
Zaniu my郵 瞠 w徠pliwo軼i s naturalne. Zaniepokoi豉 mnie tylko stwierdzeniem, 瞠 "P. planuje nasze wsp鏊ne 篡cie u niego" - czy to znaczy, 瞠 sam z g鏎y sobie za這篡 takie rozwi您anie? Podejrzliwa
Powr鏒 do g鏎y

zania112
Przyjaci馧ka Forum
Przyjaci馧ka Forum

PostWys豉ny: Nie 04-12-2011, 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cytat:
a ja b璠 鈍ie穎 po studiach, a wi璚 teoretycznie mog zaczyna "karier" wsz璠zie.

-Fretko Twoje s這wa uzasadniaj moj wypowied.

Stwierdzi, 瞠 je瞠li -ja- zapiera豉bym si r瘯ami i nogami przed przeprowadzk do niego to mieliby鄉y do嗆 spory problem. On ma tutaj sta陰 prac. Jednak nic wi璚ej poza prac. Dopytywa si o przeniesienie w inny rejon, ale jest to ma這 realne (szanse o awans, utrzymanie stopnia i zakresu wykonywania obowi您k闚).
Tym bardziej wy macie jakie tam plany odno郾ie wsp鏊nego budowania domu itd. A my? By鄉y zmienili tylko stancj (z 2 pokojowego mieszkania na kawalerk, aby by "na swoim" bez wsp馧lokator闚).
Mam wiele obaw, bo mnie czekaj studia magisterskie. Obawiam si reakcji ojca na moj decyzj. Nie jestem samodzielna finansowo i tutaj jest kolejny minus. Mam wiele obaw o by by這 gdyby(...). Jednak jak ja Was tak czytam to robi mi si cieplej na sercu, 瞠 nie tylko ja borykam si z takimi w徠pliwo軼iami.

Powr鏒 do g鏎y

Fretka

Do陰czy豉: 29 Maj 2010
Pochwa: 2

PostWys豉ny: Nie 04-12-2011, 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zaniu doskonale rozumiem Twoje w徠pliwo軼i. Jednak mimo wszystko wydaje mi si, 瞠 豉twiej jest zaczyna 篡cie tam, gdzie jedno jest ju ustawione i pracuje, ni przenie嗆 si razem do zupe軟ie obcego miasta i we dw鎩k zaczyna wszystko od nowa.
Je郵i chodzi o studia, to nie wiem czy doradz Ci co m康rego. Te chcia豉m si przenosi po licencjacie na mgr zaoczne, by by ju w ko鎍u razem, ale w ostatniej chwili zdecydowa豉m, 瞠 ko鎍z mgr dziennie, a my jako to prze篡jemy (dos這wnie zalogowa豉m si na dzienne ostatniego dnia rekrutacji Z這郵iwa). Zlecia這 strasznie szybko, jeszcze tylko ten rok. Mimo to cz瘰to mia豉m do siebie 瘸l, 瞠 po co ja to ci庵n dziennie, 瞠 to bez sensu, itp. Teraz im bli瞠j ko鎍a, tym bardziej si ciesz, 瞠 si uda這, 瞠 zaczekali鄉y i 瞠 b璠ziemy mogli zacz望 wsp鏊ne 篡cie bez zmartwie, czy sta nas b璠zie na moje studia, czy nie.
Masz jeszczce troszk czasu. Musisz si zastanowi, czy przez przeprowadzk Twoje studia nie stan pod znakiem zapytania, bo to jest decyzja Twojego 篡cia. Pogadaj z tat, mo瞠 nie b璠zie tak 幢e, jak to sobie wyobra瘸sz.Puszcza oko
Powr鏒 do g鏎y

Male雟twO
Przyjaci馧ka Forum
Przyjaci馧ka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chi雟ki: Kot
Do陰czy豉: 26 Lis 2008
Pochwa: 1
Sk康: za siedmioma g鏎ami :)

PostWys豉ny: Pon 05-12-2011, 3:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kurcze, podziwiam Was. U鄉iechni皻a
Ja nie mog sobie wyobrazi jak m鎩 A b璠zie wyje盥瘸 na miesi帷 do Niemiec i wraca na tydzie. Przewraca oczami Teraz spa bez niego nie umiem, a co dopiero gdy b璠zie tak daleko?

Podpis KIEDY B犵 OKROPNIE SZCZ呇LIWA!!! Pe軟a marze i niezapomnianych wra瞠!!!

luty i wrzesie 2013!!!
stycze 2016!!! taktak
Powr鏒 do g鏎y

irishangel

Zodiak: Kozioro瞠c
Do陰czy豉: 13 Sty 2009
Ostrze瞠: 1
Sk康: My soul in... Eire:)

PostWys豉ny: Pon 05-12-2011, 9:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Male雟two jak trzeba to trzeba;).

Podpis Czasem ludzie patrz na mnie jak na g逝pca- a ja jestem po prostu szcz窷liwa!
Powr鏒 do g鏎y

zania112
Przyjaci馧ka Forum
Przyjaci馧ka Forum

PostWys豉ny: Pon 05-12-2011, 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cytat:
b璠ziemy mogli zacz望 wsp鏊ne 篡cie bez zmartwie, czy sta nas b璠zie na moje studia, czy nie.
Dzi瘯uje

Nic doda nic uj望.

Powr鏒 do g鏎y

MadzikM

Zodiak: Baran
Zodiak chi雟ki: Smok
Do陰czy豉: 27 Wrz 2011
Ostrze瞠: 1

PostWys豉ny: Pon 05-12-2011, 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Chyba lepiej zacz望 wsp鏊ne 篡cie teraz, kiedy jeszcze tak ma這 Was trzyma w poprzednim miejscu zamieszkania, nie musisz rzuca pracy.... Mo瞠 幢e si wyrazi豉m ma這, ale wiecie o co mi chodzi. Cool

Podpis Mo瞠 鈍iat 郾i si nam
Mo瞠 my si 郾imy komu
Jak naprawd jest nie wiadomo
Tego jeszcze nie wie nikt
Powr鏒 do g鏎y

Melisa

Do陰czy豉: 11 Gru 2011

PostWys豉ny: Nie 11-12-2011, 19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zwi您ek na odleg這嗆 nie jest prosty. Od miesi帷a 篡j tylko Skypem i tak do lutego, niestety b璠 z ukochanym dwa tygodnie i zn闚 4 miesi帷e roz陰ki. Jest mi ci篹ko, marze 瞠by go chocia dotkn望... przytuli..

Podpis الحياة حلوة U鄉iechni皻a
Powr鏒 do g鏎y

piaskowa

Zodiak: Waga
Do陰czy豉: 12 Gru 2011

PostWys豉ny: Pon 12-12-2011, 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My郵, 瞠 wszystko zale篡 od charakteru. Ja nie potrafilabym 篡 z M. na odleg這嗆, bo nie wiedz sensu takiego zwi您ku. Potrzebuje blisko軼i i wsparcia, na odleg這嗆 tego nie dostan.
Powr鏒 do g鏎y

Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona G堯wna -> Nasze codzienne zmagania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22  Nast瘼ny
Strona 20 z 22

Skocz do:  
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach