Forum Kobiet Kobieca Strona 砰cia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   U篡tkownicyU篡tkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼i   ZalogujZaloguj 

Zwi您ek na odleg這嗆
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 20, 21, 22  Nast瘼ny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona G堯wna -> Nasze codzienne zmagania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast瘼ny temat  
Autor Wiadomo嗆
maja

P貫: Kobieta
Zodiak: Strzelec
Zodiak chi雟ki: Ma逍a
Do陰czy豉: 01 Cze 2006
Pochwa: 1
Sk康: z nibylandii

PostWys豉ny: Wto 19-09-2006, 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja ju pisa豉m, 瞠 jestem takim dzieckiem....wierz mi nie da si odbudowa tego co up造n窸o przez takie rozstanie...

Podpis Pragniemy 篡 razem i razem si cieszy
Razem dzieli niebo i razem w nim grzeszy
穎nka od 28 sierpnia 2004 r.
w duecie od 09 czerwca 1998 r.
Powr鏒 do g鏎y
Zobacz profil foremki Wy郵ij prywatn wiadomo嗆  

Kasia

Zodiak: Ryby
Zodiak chi雟ki: Koza
Do陰czy豉: 02 Sie 2006
U篡tkownik zbanowany
Ostrze瞠: 2
Sk康: Dublin

PostWys豉ny: Wto 19-09-2006, 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

maja napisa豉:
Ja ju pisa豉m, 瞠 jestem takim dzieckiem....wierz mi nie da si odbudowa tego co up造n窸o przez takie rozstanie...

M鎩 ojciec od 17 lat wyje盥瘸 raz w roku do pracy za granic na p馧tora miesi帷a. W zasadzie od 7-8 lat wyje盥瘸 raz, wcze郾iej wyje盥瘸l 2 razy, wi璚 te co wiem na ten temat. Moi rodzice bardzo sie kochaj, nic im nie umkn窸o, to wida, a nawet z ka盥ym taty powrotem jest lepiej. Nam te nic nie umkn窸o (mam 3 lata m這dsz siostr i 11 lat m這dszego brata). Ka盥y przypadek jest wi璚 inny. B璠 si jednak nadal upiera przy swoim i powiem wi璚ej, dojrza造 zwi您ek rozstanie umocni, a niedojrza造 zniszczy.

Podpis Jeszcze 12 dni Bardzo szcz窷liwa Bardzo szcz窷liwa Bardzo szcz窷liwa
Powr鏒 do g鏎y

maja

PostWys豉ny: Wto 19-09-2006, 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Takie kr鏒kie rozstania to mo瞠 nawet s dobre ale d逝窺ze nie wr騜 nic dobrego, bez wzgl璠u na dojrza這嗆 zwi您ku.
Nas czeka這 rozstanie na rok bez spotka na 篡wo, jedynie wirtualnie, telefonicznie. Wiem, 瞠 ja jak ja ale ma鹵 nie zni鏀 by tego - on te mia mam tylko na 鈍i皻a i bardzo wida, jak mu jej brakowa這.

Powr鏒 do g鏎y

Kasia

U篡tkownik zbanowany

PostWys豉ny: Wto 19-09-2006, 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ζtwiej przychodzi m闚ienie tego, je郵i jest jaka inna alternatywa...
Czasami jest tak, 瞠 ludzie naprawde nie maj innego wyj軼ia i musz wyjecha. Je郵i cz這wiek jest silny, to zniesie tak roz陰k i je郵i zwi您ek jest silny to te to wytrzyma U鄉iechni皻a

Powr鏒 do g鏎y

maja

PostWys豉ny: Wto 19-09-2006, 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak nie ma innego wyj軼ia to o czywi軼ie nie pozostaje nic innego, jak pogodzi si z faktem i nauczy si 篡 w taki spos鏏 - w ko鎍u to nie jest 豉twe.

Powr鏒 do g鏎y

Kasia

U篡tkownik zbanowany

PostWys豉ny: Wto 19-09-2006, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie jest 豉twe, to prawda. Nam to te 豉two nie przysz這. Ale robili鄉y to nie tylko dla siebie i by這 warto Bardzo u鄉iechni皻a

Powr鏒 do g鏎y

maja

PostWys豉ny: Wto 19-09-2006, 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W podsumowaniu by造by鄉y chyba wszystkie zgodne - najprzyjemniejsze w rozstaniach s powroty Puszcza oko Bardzo szcz窷liwa .

Powr鏒 do g鏎y

Kolinka

Zodiak: Bli幡i皻a
Zodiak chi雟ki: Kogut
Do陰czy豉: 10 Lip 2006
Sk康: 砰rard闚

PostWys豉ny: Wto 19-09-2006, 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

oj to na pewno. Ja z moim narzeczonkiem przez p馧tora roku nie widzielismy si tylko 1 dzie Bardzo szcz窷liwa - dziwne uczucie to by這....

Podpis szcz窷liwa 穎nka od 30.09.2006
Powr鏒 do g鏎y

Gat

Zodiak: Lew
Zodiak chi雟ki: Kogut
Do陰czy豉: 07 Lip 2006

PostWys豉ny: Sro 20-09-2006, 8:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kasia napisa豉:
maja napisa豉:

Przetrwa mo積a owszem, ale to ju nie jest to samo-szczeg鏊nie jak jest si ju rodzin, s dzieci -wiele umyka a czasu nie da si cofn望,

Nie zgodz si z tym. Wiem, 瞠 jak s dzieci, to wiele umyka itd, ale trzeba to sobie jako wyt逝maczy. Czasami naprawd nie ma innego wyj軼ia, trzeba wyjecha. Ja zawsze m闚i豉m mojemu K. jak p豉ka do s逝chawki, nie widzi, jak Ala siada sama, jak robi r騜ne rzeczy pierwszy raz, 瞠 dla niego b璠zie jeszcze du穎 takich jej pierwszych raz闚. Musia這 min望 oko這 2 tygodnie zanim si siebie nauczyli na nowo. Teraz to jest c鏎eczka tatusia, wida jak bardzo si kochaj, a te par miesi璚y, kiedy si nie widzieli ju poszed w zapomnienie i nikt nie ucierpia. Ani Ala, ani ja, ani K. Czasami trzeba co po鈍i璚i, 瞠by by這 lepiej.

A ja zgadzam sie z Maj. Sama pr鏏owa豉m pracy za granica i za ka盥ym razem szybko wraca豉m. A znam ma鹵e雟two, gdzie m捫 by go軼iem w domu. Trwa這 to wiele lat, dzieci ros造 bez jego udzia逝 w ich wychowanie. Bardzo nie podoba mi si taki uk豉d. Rodzina powinna by "w kupie". Jak wyje盥za to tylko razem...
Powr鏒 do g鏎y

Kasia

U篡tkownik zbanowany

PostWys豉ny: Sro 20-09-2006, 8:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gat napisa豉:
Kasia napisa豉:
maja napisa豉:

Przetrwa mo積a owszem, ale to ju nie jest to samo-szczeg鏊nie jak jest si ju rodzin, s dzieci -wiele umyka a czasu nie da si cofn望,

Nie zgodz si z tym. Wiem, 瞠 jak s dzieci, to wiele umyka itd, ale trzeba to sobie jako wyt逝maczy. Czasami naprawd nie ma innego wyj軼ia, trzeba wyjecha. Ja zawsze m闚i豉m mojemu K. jak p豉ka do s逝chawki, nie widzi, jak Ala siada sama, jak robi r騜ne rzeczy pierwszy raz, 瞠 dla niego b璠zie jeszcze du穎 takich jej pierwszych raz闚. Musia這 min望 oko這 2 tygodnie zanim si siebie nauczyli na nowo. Teraz to jest c鏎eczka tatusia, wida jak bardzo si kochaj, a te par miesi璚y, kiedy si nie widzieli ju poszed w zapomnienie i nikt nie ucierpia. Ani Ala, ani ja, ani K. Czasami trzeba co po鈍i璚i, 瞠by by這 lepiej.

A ja zgadzam sie z Maj. Sama pr鏏owa豉m pracy za granica i za ka盥ym razem szybko wraca豉m. A znam ma鹵e雟two, gdzie m捫 by go軼iem w domu. Trwa這 to wiele lat, dzieci ros造 bez jego udzia逝 w ich wychowanie. Bardzo nie podoba mi si taki uk豉d. Rodzina powinna by "w kupie". Jak wyje盥za to tylko razem...

Ja te znam ma鹵e雟two, gdzie m捫 jest w domu go軼iem. Na d逝窺z met to nie wychodzi. Ale mi chodzi這 o kr鏒sze wyjazdy. Mojego K. nie by這 kilka miesi璚y, zanim ja do niego dojecha豉m. I nawet je郵i co straci, to juz to odbudowa. Kr鏒sze wyjazdy mog podbudowa zwi您ek.

Powr鏒 do g鏎y

ptycha

Do陰czy豉: 17 Sie 2006

PostWys豉ny: Sro 20-09-2006, 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie wiem, komu jak wychodzi, a komu nie, to zalezy od relacji.
W kazdym razie my nie widzielismy sie prawie rok, kontakt jedyny-telefony i net. Przezylismy i docenilismy nasz zwiazek jeszcze bardziej. U鄉iechni皻a
Powr鏒 do g鏎y

madzia

Zodiak: Skorpion
Zodiak chi雟ki: Tygrys
Do陰czy豉: 18 Wrz 2006
Pochwa: 2

PostWys豉ny: Sob 30-09-2006, 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

uwierz mi, 瞠 doskonale wiem co m闚isz U鄉iechni皻a
Powr鏒 do g鏎y

Pela

Do陰czy豉: 17 Kwi 2007

PostWys豉ny: Sob 05-05-2007, 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja od roku jestem z facetem,ktory mieszka 120 km ode mnie.I choc nie zawsze bylo kolorowo coraz bardziej przekonuje sie o tym,ze jest w tym sens... U鄉iechni皻a Co do tego czy milosc na odleglosc ma sens.Hmm,uwazam,ze swoja milosc mozna znalezc nawet na innym kontynencie,przeciez nie zawsze wszystko jest na wyciagniecie reki! 妃iej帷a si
Powr鏒 do g鏎y

antenka

Zodiak chi雟ki: Kot
Do陰czy豉: 21 Maj 2006
Sk康: Mielec

PostWys豉ny: Pon 07-05-2007, 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W tej kwesti nie ma 瘸dnej reg馧y. Osobi軼ie znam dwa przypadki zwi您ku na odleg這嗆. W jednym sko鎍zy這 sie to rozstanie i zako鎍zeniem 4-letniego zwi您ku. W drugim natomiast zwi您ek trwa nadal i ma sie na dobrej drodze (mimo, 瞠 odleg這嗆 jest wi瘯sza ni w pierwszym przypadku).
Mnie sam od jutra czeka taki zwi您ek...

Tutaj doskonale sprawdzaj si s這wa pewnego poety (Francois de La Rochefoucauld)
Roz陰ka os豉bia mierne uczucie,
a wzmaga wielkie,
jak wiatr gasi 鈍iec, a rozpala ogie.
Powr鏒 do g鏎y

madzia

Zodiak chi雟ki: Tygrys
Do陰czy豉: 18 Wrz 2006
Pochwa: 2

PostWys豉ny: Wto 08-05-2007, 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

antenka napisa豉:

Mnie sam od jutra czeka taki zwi您ek...
[/i]

Na d逝go?

Przepraszam, 瞠 pytam, jak nie chcesz nie musisz odpowiada.

Podpis 06.03.2003 r. Zakochany
[*]
polnoc 31.12.2013/01.01.2014 - 'tak'
Powr鏒 do g鏎y

Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona G堯wna -> Nasze codzienne zmagania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 20, 21, 22  Nast瘼ny
Strona 3 z 22

Skocz do:  
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach