Forum Kobiet Kobieca Strona 砰cia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   U篡tkownicyU篡tkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼i   ZalogujZaloguj 

Zwi您ek na odleg這嗆
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 20, 21, 22  Nast瘼ny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona G堯wna -> Nasze codzienne zmagania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast瘼ny temat  
Autor Wiadomo嗆
Fretka

P貫: Kobieta

Do陰czy豉: 29 Maj 2010
Pochwa: 2

PostWys豉ny: Sob 04-02-2012, 0:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Male雟twO, b璠zie dobrze! Puszcza oko Jakby co, to masz tu w nas Grup Wsparcia. Bardzo u鄉iechni皻a
Powr鏒 do g鏎y
Zobacz profil foremki Wy郵ij prywatn wiadomo嗆  

lima

P貫: M篹czyzna
Zodiak: Rak
Zodiak chi雟ki: Ma逍a
Do陰czy豉: 29 Mar 2007

PostWys豉ny: Sro 16-05-2012, 9:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wasze odleg這軼i to nic w por闚naniu do mnie. Pracowa貫m na kontrakcie w Chinach i pozna貫m tam Kolumbijk, kt鏎a pracowa r闚nie w mojej firmie.

Musze przyznac, 瞠 mam pecha bo poznawa貫m mn鏀two kobiet w Polsce, w Europie, ale zawsze co mi nie pasowa這 lub czu貫m, 瞠 to nie moja druga po堯wka i na kra鎍u 鈍iata musia貫m pozna kobiet, kt鏎a mog豉by byc moj 穎n, matk moich dzieci, 陰czy nas naprawd du穎...

Byli鄉y ze sob tylko 3 miesi帷e, ale ze wzgl璠u 瞠 mieszkali鄉y w jednym budynku sp璠zali鄉y mn鏀two czasu razem...

Wiem, 瞠 ona czuj podobnie... Na przeszkodzie do wsp鏊nego szcz窷cia stoi bardzo du穎 rzeczy, jak to 瞠 musi jeszcze sko鎍zy swoje studia, 瞠 ma du膨 rodzin z kt鏎 jest z篡ta, no i przede wszystkim odleg這嗆.

Szczerze przyznam, 瞠 si zauroczy貫m, wierz, 瞠 kiedy si spotkamy... chod nie mam na軼ie lat i jestem realist to gdzie tam w pod鈍iadomo軼i idealizuje nasze spotkanie.U鄉iechni皻a

G這wa do g鏎y dziewczyny.U鄉iechni皻a
Powr鏒 do g鏎y

dagi13

Zodiak: Strzelec
Zodiak chi雟ki: 安inia
Do陰czy豉: 21 Mar 2013
Ostrze瞠: 1
Sk康: 3-miasto

PostWys豉ny: Czw 21-03-2013, 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

M鎩 zwi您ek praktycznie tak si zacz掖. Pozna豉 si z P. przez internet, na jaki tam grach online. Okaza這 si, 瞠 mieszkamy niedaleko siebie. Obydwoje w Tr鎩mie軼ie, tyle 瞠 P. akurat przebywa w Irlandii. Utrzymywali鄉y kontakt przez Internet, P. zjecha na urlop, w realu widzieli鄉y si ca貫 7 dni. Te dni wystarczy造 nam, aby podj望 decyzj o byciu razem. Ja na niego czeka豉m, on zarabia w Irlandii na nasz 郵ub i mieszkanie. Widzieli鄉y si co 2 -3 miesi帷e, albo ja bra豉m urlop i lecia豉m do Irlandii, albo P. zje盥瘸 do Polski. Te nasze wyjazdy trwa造 czasami tylko 2 dni. Poznali鄉y si w lipcu 2007, a zar璚zyli鄉y w grudniu 2007 na 鈍i皻a. Od naszego poznania P. przebywa w Irlandii ponad p馧tora roku. Codziennie rozmawiali鄉y przez Skype, czasami nawet tak zasypiali鄉y U鄉iechni皻a. P. zjecha pod koniec listopada 2008, a 13 grudnia 2008 odby si nasz 郵ub. Min窸o ju prawie 5 lat i wci捫 jestem tak samo zakochana.
Powr鏒 do g鏎y

annika

Zodiak: Baran
Zodiak chi雟ki: Ko
Do陰czy豉: 31 Mar 2013

PostWys豉ny: Nie 31-03-2013, 8:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

I ja dopisuj si do w徠ku , nas dzieli ok 8 ty. kilometr闚 pod warunkiem, 瞠 S jest w domu Puszcza oko 篡jemy ju w takim zwi您ku 3 lata, bardzo rzadko si widujemy, nadrabiamy przez skype o ile jest to mo磧iwe U鄉iechni皻a nie jest 豉two, szczeg鏊nie, 瞠 wykonuje niebezpieczny zaw鏚, ale jak wida po naszym przyk豉dzie - da si. Puszcza oko
Powr鏒 do g鏎y

Zeszmartusia

Do陰czy豉: 12 Mar 2013
U篡tkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWys豉ny: Sro 03-04-2013, 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja nie wierz w takie zwi您ki, nie raz si juz przejecha豉m i ja nie mam po prostuy zaufania do drugiej osoby, zbyt cz瘰to by豉m oszukiwana!
Powr鏒 do g鏎y

annika

Zodiak chi雟ki: Ko
Do陰czy豉: 31 Mar 2013

PostWys豉ny: Nie 07-04-2013, 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zeszmartusia zaufanie to podstawa w takim zwi您ku , nie dziwi Ci si , 瞠 teraz nie potrafisz zaufa skoro by豉 oszukiwana...
Powr鏒 do g鏎y

miss independent

Do陰czy豉: 05 Kwi 2013

PostWys豉ny: Nie 07-04-2013, 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zwi您ek na odleg這嗆 to bardzo ci篹ka sprawa. Jestem ze swoim facetem ju dwa lata i przez ten okres widywali鄉y si niemal codziennie. Nasz造 okolicznosci w ktorych musial opuscic kraj i wyjechal na kilka miesiecy. Obiecalismy sobie, ze wspolnie na siebie poczekamy i damy rade. Minely juz dwa miesiace. Na szczescie za jakies 2 tygodnie uda mi sie go ponownie zobaczyc, niestety tylko na kilka dni, ale zawsze cos. Przez ten czas bylo kilka zgrzytow miedzy nami. Niestety zwiazek na odlegosc i zadowalanie sie tylko i wylacznie samym glosem przez telefon osoby, ktora sie kocha jest bardzo ciezkie. Najwazniejsze jednak to czeste, wspolne rozmowy, wspieranie sie nawzajem i podnoszenie na duchu druga osoba, ze nadal sie ja kocha. : )
Powr鏒 do g鏎y

ink

Do陰czy豉: 06 Cze 2014

PostWys豉ny: Sob 07-06-2014, 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie by豉m w zwi您ku na odleg這嗆 i troche trudno mi sobie to wyobrazi, ale wierz, 瞠 zwi您ek przetrwa je郵i oboje partner闚 chce.
Powr鏒 do g鏎y

Sandra21

Zodiak chi雟ki: Pies
Do陰czy豉: 24 Mar 2015

PostWys豉ny: Czw 26-03-2015, 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

砰cie na odleg這嗆 jest pewien dyskomfort, mitem jest twierdzenie 瞠 taki zwi您ek jest skazany na pora磬,to czy przetrwamy to zale篡 od nas samych i od naszych uczu,Skoro zdecydowali鄉y si na roz陰k,W dzisiejszych czasach jest wiele par, kt鏎e decyduj si na zwi您ek na odleg這嗆 powodu zarobienia wi瘯szych pieni璠zy, wiadomo dokucza im samotno嗆 i t瘰knota ale co za co.
Powr鏒 do g鏎y
Zobacz profil foremki Wy郵ij prywatn wiadomo嗆 Wy郵ij email  

wiki
Przyjaci馧ka Forum
Przyjaci馧ka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chi雟ki: Kogut
Do陰czy豉: 05 Wrz 2006
Pochwa: 5

PostWys豉ny: Sob 09-05-2015, 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jestem w zwi您ku (ma鹵e雟twie) na odleg這嗆 ju 7 lat i jako dajemy rade.Wi璚 chyba mo積a. U鄉iechni皻a
Powr鏒 do g鏎y

Blondiii

Do陰czy豉: 01 Pa 2013

PostWys豉ny: Wto 21-07-2015, 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Je瞠li obie osoby sobie ufaj to jak najbardziej ma to sens i jest taka mi這嗆 mo磧iwa... wiem to po sobie gdy obecnie jestem z facetem na odleg這嗆 bo jest kier闚na na mi璠zynarodowych trasach no i nasz zwi您ek jest na odleg這嗆 i mog stwierdzi ze da si w takim zwi您ku zyc.
Powr鏒 do g鏎y

marrika

Do陰czy豉: 22 Lip 2015

PostWys豉ny: Sro 22-07-2015, 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Je瞠li na prawd si kochacie to dacie rad! Powodzenia!
Powr鏒 do g鏎y

Mariolkasss

Do陰czy豉: 27 Lip 2015
U篡tkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWys豉ny: Czw 30-07-2015, 9:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja by豉m w podobnej sytacji tylko ja wtedy by豉m w Wawie a on we Wroc豉wiu... Mia si ogarn帷 i do mnie przyjecha, a sko鎍zy這 si tak, 瞠 zamieszka w tym Wrocu z now dziewczyn, z kt鏎 si spotyka juz od pocz徠ku jak wyjechal.. A teraz siedz w Anglii... Wi璚 nie polecam, ale pewnie nie wszyscy s tacy.
Powr鏒 do g鏎y

Nora

Do陰czy豉: 05 Sie 2015

PostWys豉ny: Sro 05-08-2015, 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ptrzetrwa豉m zwi您ek na odleg這嗆. Trwa rok. I cho teraz jeste鄉y 5 lat razem, mieszkamy wsp馧nie, obydwoje zgodnie twierdzimy, 瞠 zwi您ek na odleglo嗆 by jednym z gorszym okres闚 w naszym zwi您ku. Brak ciep豉, zrozumienia, same rozmowy nie dawa造 瘸dnemu z nas otuchy.
Ciesz si, 瞠 dane mi by這 czego takiego do鈍iadczy, bo doceniam o wiele bardziej t drug osob, tu obok mnie.
Powr鏒 do g鏎y

Antoinette

Do陰czy豉: 09 Wrz 2015

PostWys豉ny: Pon 21-09-2015, 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Niestety nie jestem zwolenniczk i nigdy nie b璠 zwi您k闚 na odleg這嗆. Ludzie musz czu swoj blisko嗆, dotyka si, 瞠by czu siebie nawzajem. Gdy pojawia si zwi您ek na odleg這嗆 cz瘰to wraz z tym pojawia si brak zaufania - co psuje wzajemne relacje. Bardzo ci篹ko jest je p騧niej odbudowa. Nie wyobra瘸m sobie, 瞠by moja druga po堯wka by豉 gdzie daleko ode mnie, to nie mi這嗆, tylko roz陰ka.
Powr鏒 do g鏎y

Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona G堯wna -> Nasze codzienne zmagania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 20, 21, 22  Nast瘼ny
Strona 21 z 22

Skocz do:  
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach