Forum Kobiet Kobieca Strona 砰cia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   U篡tkownicyU篡tkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼i   ZalogujZaloguj 

Zwi您ek na odleg這嗆
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona G堯wna -> Nasze codzienne zmagania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast瘼ny temat  
Autor Wiadomo嗆
anniela

P貫: Kobieta
Zodiak: Ryby
Zodiak chi雟ki: Byk
Do陰czy豉: 16 Wrz 2015

PostWys豉ny: Wto 22-09-2015, 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Goran Bregovic powiedzia kiedy, 瞠 kocha swoj 穎n, ale sukces ich ma鹵e雟twa tkwi w tym, 瞠 to zawsze by zwi您ek na odleg這嗆 i widywali si jak kochankowie - raz na jaki czas. Podobno taki zwi您ek mo瞠 by mega romantyczny.
Powr鏒 do g鏎y
Zobacz profil foremki Wy郵ij prywatn wiadomo嗆  

Luizi43

Do陰czy豉: 22 Wrz 2015

PostWys豉ny: Wto 22-09-2015, 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zwi您ek na odleg這嗆 na pewno jest bardzo ci篹ki, ale jak mi這嗆 jest prawdziwa to i przetrwa roz陰k. Wszystko si da, ale trzeba bardzo chcie! Powodzenia!
Powr鏒 do g鏎y

Fretka

Do陰czy豉: 29 Maj 2010
Pochwa: 2

PostWys豉ny: Wto 22-09-2015, 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My zaczynali鄉y na odleg這嗆, 4 lata W. je寮zi do mnie 170 km Z這郵iwa. Potem prawie rok byli鄉y blisko i od dw鏂h lat mieszkamy razem jako ma鹵e雟two. Nie wspominam 幢e tego okresu na odleg這嗆. Owszem, t瘰knota by豉, ale mia這 to sw鎩 urok. Ka盥y weekend by 鈍i皻em, du穎 razem je寮zili鄉y. Teraz jednak nie chcialabym mieszka osobno. By這by mi trudno.
Powr鏒 do g鏎y

kiciaricia

Zodiak: Waga
Zodiak chi雟ki: W捫
Do陰czy豉: 20 Lut 2016

PostWys豉ny: Sob 20-02-2016, 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moi rodzice 篡li tak przez d逝窺zy czas- po powrocie z zagranicy, prze篡li drug mi這嗆 i m這do嗆. Teraz ciesz si 34letnim po篡ciem ma鹵e雟kim. Ja od kilku miesi璚y jestem w zwi您ku na odleg這嗆, ale w sumie co ok 2 miesi帷e widuj si z moim P. A od wrze郾iam b璠ziemy ju oboje za granic.
Powr鏒 do g鏎y

KarolinaStokrotka

Zodiak: Lew
Zodiak chi雟ki: Smok
Do陰czy豉: 06 Cze 2016

PostWys豉ny: Pon 06-06-2016, 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Uwa瘸m 瞠 jak zwi您ek jest dojrza造 to przetrwa tak prob.
Powr鏒 do g鏎y

spinka

Do陰czy豉: 06 Lis 2011
Ostrze瞠: 1
Sk康: tralala

PostWys豉ny: Nie 22-01-2017, 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dojrza造 nie dojrza造, teraz jest o tyle dobrze, 瞠 ma si telefon i inne komunikatory, zawsze mo積a porozmawia. Ja jestem w takim zwi您ku. M鎩 m捫 je寮zi na kontrakty, nie raz 3 miesi帷e go nie ma po tym chwile jest potem znowu jedzie. Ja za ka盥ym razem mam wra瞠nie, 瞠 si odzwyczai豉m od niego i mnie tylko wkurza jak mi przestawia porz康ek dnia, rozpieszcza dzieci, chce przej望 w豉dz w domu U鄉iechni皻a Potem jak ju si przyzwyczaimy, 瞠 jest to ju jest ok, ale pocz徠ek jak wyje盥瘸 i jak wraca to te jest trudny. Ja mam wiele obaw co do takiego stylu 篡cie, czy sie nie odzwyczaimy od siebie na wzajem, mi這嗆 os豉bnie i katastrofa.

Podpis to tylko ja
Powr鏒 do g鏎y

Lantier

P貫: M篹czyzna

Do陰czy豉: 05 Lut 2017

PostWys豉ny: Pon 06-02-2017, 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zwi您ek na odleg這嗆 ma sens, je郵i jest to etap przej軼iowy. Im ten eta jest kr鏒szy tym lepiej. Ale czasem jest tak, 瞠 przez tak separacj z konieczno軼i jeszcze bardziej mo積a zrozumie jak bardzo nam na sobie zale篡.

Podpis youtube.com/watch?v=VRRhDniFZxo Mo瞠 komu pom鏂Puszcza oko
Powr鏒 do g鏎y

Ewka22

Do陰czy豉: 21 Wrz 2016

PostWys豉ny: Wto 04-04-2017, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

jakie rozstanie jednorazowe na kilka miesi璚y, p馧 roku max rozumiem i by豉bym w stanie zaakceptowa, ale je郵i jedno np. pracuje za granic albo mieszka na drugim ko鎍u Polski mo瞠 by ci篹kie... Smutna
Powr鏒 do g鏎y

avelina

Zodiak: Kozioro瞠c
Zodiak chi雟ki: Tygrys
Do陰czy豉: 24 Maj 2010
Sk康: Moonlight shadow

PostWys豉ny: Sro 05-04-2017, 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Od 4 lat jeste鄉y ma鹵e雟twem na odleg這嗆. M捫 wyjecha po 4 miesi帷ach od 郵ubu. Jest ci篹ko, ale mamy pewien cel i do tego d捫ymy. Jak przyje盥瘸 kilka dni zajmuje mu zanim si "uspokoi" i przyzwyczai do 篡cia domowego. Widzimy si co 3 tygodnie, czasem co miesi帷. Przyje盥瘸 na tydzie, czasem na d逝窺zy weekend. Jako dajemy rad.

Podpis 25.11.2010 r. - ukl瘯n掖Puszcza oko
08.09.2012 r. - nasz 郵ub:*
22.02.2014 r. - Zuzia:)
04.06.2017 r. - Zosia:)
Powr鏒 do g鏎y

wiola86

Zodiak: Baran
Zodiak chi雟ki: Tygrys
Do陰czy豉: 16 Kwi 2017

PostWys豉ny: Nie 16-04-2017, 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z jednej strony czasem mam do嗆 faceta i bym gdzie uciek豉 zaszy豉 si poby豉 sama, ale z drugiej cz瘰to kuleje moja pewno嗆 siebie i chyba nie potrafi豉bym tak silnie zaufa, a zwolenniczk poligami, wolnych zwi您k闚 i swinger闚 absolutnie nie jestem. Je郵i kto czuje si w tym dobrze i taki zwi您ek daje mu szcz窷cie o ok, ale osobi軼ie bym nie potrafi豉
Powr鏒 do g鏎y

Astoria33

Do陰czy豉: 06 Lis 2017

PostWys豉ny: Czw 16-11-2017, 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja za bardzo nie uznaj takich zwi您k闚. Dla tego, 瞠by by zwi您ek, dwie osoby powinny by razem, a tak to faktycznie nie widzicie co si dzieje w 篡ciu, nie mo瞠cie na bie膨co pomaga, doradza i td. Moja kole瘸nka ju od 5 lat jest z ch這pakiem,oni przez 9 miesi璚y w roku s razem, a na 3 ka盥y jedzie do siebei (s z r騜nych kraj闚 i studiuj oboje w stanach), i na tak skal to ok, mimo 瞠 jest im ci篹ko.
Powr鏒 do g鏎y

nessi28

Do陰czy豉: 18 Maj 2018
U篡tkownik zbanowany

PostWys豉ny: Pi 18-05-2018, 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

O dziwo, znam kilka par kt鏎e s w takich zwi您kach i ca趾iem nie幢e to funkcjonuje, jednak sama nie zdecydowa豉bym si na co takiego Puszcza oko
Powr鏒 do g鏎y

JoannaAmi

Zodiak: Byk
Zodiak chi雟ki: Ma逍a
Do陰czy豉: 29 Mar 2017

PostWys豉ny: Pon 21-05-2018, 7:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Aby taki zwi您ek si uda potrzeba, po pierwsze dojrza這軼i ze strony obojga partner闚, wsp鏊nego celu i jak to kto wcze郾iej zauwa篡, 瞠 to powinna by sytuacja przej軼iowa. W鈔鏚 moich znajomych pojawi這 si mn鏀two takich zwi您k闚, gdy jedna po這wa wyjecha豉 za pieni璠zmi - i no c騜, tylko dwa zwi您ki ocala造 - jeden z dziesi璚ioletnim sta瞠m, drugi trzyletni, ale z dw鎩k dzieci.
W obu przypadkach ludzie zwi您ani ze sob od wielu lat, uda這 im si ustrzec przed pokusami - gdy pojawiaj si u nas razem - to wida, 瞠 mi這嗆 kwitnie. Czasami jest to szansa by na nowo rozpali uczucie - ale te i du瞠 ryzyko
Powr鏒 do g鏎y

Paniklara

Do陰czy豉: 27 Mar 2018

PostWys豉ny: Pon 04-06-2018, 8:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mojej siostry nie przetrwal, znali sie 4 lata, dwa lata wyjzezdzal, juz nie s razem
Powr鏒 do g鏎y

Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona G堯wna -> Nasze codzienne zmagania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22
Strona 22 z 22

Skocz do:  
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach