Forum Kobiet Kobieca Strona 砰cia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   U篡tkownicyU篡tkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼i   ZalogujZaloguj 
bi簑teria srebrna sklep

Zwi您ek na odleg這嗆
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 20, 21, 22  Nast瘼ny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona G堯wna -> Nasze codzienne zmagania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast瘼ny temat  
Autor Wiadomo嗆
antenka

P貫: Kobieta
Zodiak: Skorpion
Zodiak chi雟ki: Kot
Do陰czy豉: 21 Maj 2006
Sk康: Mielec

PostWys豉ny: Wto 08-05-2007, 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

madzia napisa豉:
antenka napisa豉:

Mnie sam od jutra czeka taki zwi您ek...
[/i]

Na d逝go?

Przepraszam, 瞠 pytam, jak nie chcesz nie musisz odpowiada.

Narazie na miesi帷, a p騧niej jeszcze 8 miesi璚y (wojsko). W sumie nie jest tak d逝go, ale to nasza pierwsza tak d逝ga roz陰ka. Tym bardziej, 瞠 widzieli鄉y sie prawie codzinnie...
Powr鏒 do g鏎y
Zobacz profil foremki Wy郵ij prywatn wiadomo嗆  

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Ryby
Zodiak chi雟ki: Byk
Do陰czy豉: 15 Mar 2006
Pochwa: 10
Sk康: zza rogu :)

PostWys豉ny: Wto 08-05-2007, 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Antenka dacie rade. Przynajmniej masz pewno嗆 瞠 on b璠zie grzeczny. Wojsko go b璠zie pilnowa. Bardzo szcz窷liwa

Podpis Czytaj regulamin!
Powr鏒 do g鏎y

madzia

Zodiak chi雟ki: Tygrys
Do陰czy豉: 18 Wrz 2006
Pochwa: 2

PostWys豉ny: Wto 08-05-2007, 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Antenka, b璠zie dobrze.
Jak co to pami皻aj, 瞠 my zawsze jeste鄉y z Tob Bardzo u鄉iechni皻a.

Podpis 06.03.2003 r. Zakochany
[*]
polnoc 31.12.2013/01.01.2014 - 'tak'
Powr鏒 do g鏎y

antenka

PostWys豉ny: Wto 08-05-2007, 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

efrell napisa豉:
Antenka dacie rade. Przynajmniej masz pewno嗆 瞠 on b璠zie grzeczny. Wojsko go b璠zie pilnowa. Bardzo szcz窷liwa

Hmmm... Tw鎩 m捫 mnie w豉郾ie wczoraj pociesza odno郾ie tego w stylu "za mundurem panny sznurem" Z這郵iwa

Ale tak serio to (odpuka) czuje, 瞠 b璠zie dobrze U鄉iechni皻a

Mam dzisiaj taki dziwny zmulasty dzie. To chyba dlatego, 瞠 to pierwszy dzie i dotar這 do mnie, 瞠 to a miesi帷... (a mo瞠 tylko)...

Do陰czone po 1 minucie 18 sekundach:

madzia napisa豉:
Antenka, b璠zie dobrze.
Jak co to pami皻aj, 瞠 my zawsze jeste鄉y z Tob Bardzo u鄉iechni皻a.

Dzi瘯i, wiem i dlatego b璠e tutaj teraz cz窷ciej zagl康a Puszcza oko U鄉iechni皻a (jaki plus) Bardzo szcz窷liwa
Powr鏒 do g鏎y

madzia

PostWys豉ny: Wto 08-05-2007, 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Antenka, uwierz mi, 瞠 to tylko miesi帷.
Szybko minie.

Podpis 06.03.2003 r. Zakochany
[*]
polnoc 31.12.2013/01.01.2014 - 'tak'
Powr鏒 do g鏎y

antenka

PostWys豉ny: Wto 08-05-2007, 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zajm sie nauk, znajde sobie jakie zaj璚ie to i szybko minie U鄉iechni皻a
Poza tym mam jeszcze forum, znajomych i przyjaci馧 Bardzo szcz窷liwa
Powr鏒 do g鏎y

Gwiazdeczka

Zodiak: Panna
Zodiak chi雟ki: Szczur
Do陰czy豉: 21 Cze 2007
Pochwa: 3
Sk康: Koszalin

PostWys豉ny: Czw 21-06-2007, 18:04    Temat postu: Moje zdanie na ten temat... Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sama jestem w zwi您ku na odleg這嗆, ale ju w sumie jestem ze swoim Mi鄂iem, ju troch ponad 2 lata U鄉iechni皻a i bardzo si z tego ciesz bo nie zamieni豉bym go na 瘸dnego innego. Du穎 os鏏 mi m闚i 瞠 to nie ma sensu, ale ja takich opinii nie s逝cham, bo wierz 瞠 to ma sens (sam fakt ile jeste鄉y razem). Nie m闚i 瞠 jest wiecznie idealnie, bo bym w tej chwili sk豉ma豉. Jest ci篹ko i to bardzo w momentach, w kt鏎ych si tej drugiej osoby najbardziej potrzebuje, ale c騜 takie jest 篡cie. S pewne sprawy, kt鏎ych si nie da rozwi您a telefonicznie (bo ja jestem w ci庵造m kontakcie telefonicznym z moim ch這pakiem), kiedy si trzeba spotka. A musz zaznaczy, 瞠 widujemy si tak 鈔ednio raz na 2 albo 3 miesi帷e. Tylko 篡cie jest czasami tak okrutne, 瞠 nie pozwala nam si spotka kiedy by鄉y tego chcieli Smutna, no bo pewnych rzeczy na raz nie da si nadrobi. Pomimo tego wszystkiego, ja jestem bardzo szcz窷liwa z moim Mi鄂iem i pozostaje mi wierzy, 瞠 kiedy b璠zie nam dane by ze sob blisko przez ca造 czas...
Powr鏒 do g鏎y
Zobacz profil foremki Wy郵ij prywatn wiadomo嗆 Odwied stron autora  

madzia

PostWys豉ny: Sob 23-06-2007, 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ju nie wierz...
Powr鏒 do g鏎y

ulunius
Przyjaci馧ka Forum
Przyjaci馧ka Forum

Zodiak chi雟ki: Kogut
Do陰czy豉: 16 Pa 2006
Pochwa: 4

PostWys豉ny: Sob 23-06-2007, 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

madzia napisa豉:
Ju nie wierz...

Madzia no co Ty... Bardzo smutna Kwiatek

A ja wierz w zwi您ek na odleg這嗆, tym bardziej jak obie strony si kochaj!!!
Powr鏒 do g鏎y

Aneta

Zodiak: Strzelec
Zodiak chi雟ki: 安inia
Do陰czy豉: 04 Maj 2007
Pochwa: 1
Sk康: z poddasza :)

PostWys豉ny: Sob 23-06-2007, 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

madzia napisa豉:
Ju nie wierz...

Kochana, zawsze s chwile zw徠pienia - ale to mija...

G這wa do g鏎y, b璠zie dobrze!
Powr鏒 do g鏎y

Gwiazdeczka

Zodiak: Panna
Do陰czy豉: 21 Cze 2007
Pochwa: 3
Sk康: Koszalin

PostWys豉ny: Sob 23-06-2007, 14:43    Temat postu: M鎩 zwi您ek Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Co wam powiem, ka盥e spotkanie jest niesamowite, tak samo jak ka盥e rozstanie jest bolesne, kiedy ka盥e musi ju jecha do siebie (za ka盥ym razem to rycza豉m dos這wnie jak b鏏r). Ka盥y kto mnie widzi z moim Mi鄂iem, to m闚i 瞠 jestem bardzo rozpromieniona i 瞠 wida po nas jak bardzo jeste鄉y w sobie zakochani. Nie powiem bo zdarza造 si w moim zwi您ku chwil zw徠pienia, czy to dalej warto ci庵n望, ale zawsze mija造 jak r瘯 odj望, i teraz ju nie mam 瘸dnego cienia w徠pliwo軼i. Jedynie potrzeba, wiary i zrozumienia no i ogromnej cierpliwo軼i. Podziel si z wami jeszcze jednym wnioskiem, 瞠 za ka盥ym razem kiedy si spotyka豉m ze swoim Mi鄂iem i kiedy mieli鄉y si ju rozje盥瘸 to zawsze mia豉m i mam wra瞠nie, 瞠 nie wykorzystali鄉y w pe軟i tego czasu razem. No c騜 nie wszystko da si nadrobi. Wi璚 wszystkie niedowiarki uwierzcie, 瞠 jest to jednak mo磧iwe...

Podpis "Kobieta jest jak saszetka herbaty. Nie wie, jak jest mocna, dop鏦i nie wpadnie we wrz徠ek."
03.05.2005 Serduszko 04.12.2008 Zakochany
Powr鏒 do g鏎y
Zobacz profil foremki Wy郵ij prywatn wiadomo嗆 Odwied stron autora  

agaat

Do陰czy豉: 29 Sty 2007
Sk康: Warszawa

PostWys豉ny: Sob 23-06-2007, 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jako w tej kwestii od zawsze mam takie samo zdanie - nie wierz w takie zwi您ki i nie mieszam si w takie. Podziwiam tych, kt鏎zy w takich zwi您kach 篡j i 篡cz im jak najlepiej - wiem jednak, 瞠 to nie dla mnie.
Zreszt jak si ludzie widuj raz na kilka miesi璚y - to wiele trac, 篡j osobnymi 篡ciami - de facto nie s razem.... To mi si nie kojarzy ze zwi您kiem. Oczywi軼ie to moje zdanie i szanuj wszystkie inne. Dla mnie zwi您ek to blisko嗆 dusz i cia - to mo磧iwo嗆 wsp鏊nego 篡cia.
Powr鏒 do g鏎y

Agata

Zodiak: Strzelec
Do陰czy豉: 19 Maj 2006
Ostrze瞠: 1
Sk康: po逝dnie Polski

PostWys豉ny: Sob 23-06-2007, 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

agaat napisa豉:
Jako w tej kwestii od zawsze mam takie samo zdanie - nie wierz w takie zwi您ki i nie mieszam si w takie. Podziwiam tych, kt鏎zy w takich zwi您kach 篡j i 篡cz im jak najlepiej - wiem jednak, 瞠 to nie dla mnie.
Zreszt jak si ludzie widuj raz na kilka miesi璚y - to wiele trac, 篡j osobnymi 篡ciami - de facto nie s razem.... To mi si nie kojarzy ze zwi您kiem. Oczywi軼ie to moje zdanie i szanuj wszystkie inne. Dla mnie zwi您ek to blisko嗆 dusz i cia - to mo磧iwo嗆 wsp鏊nego 篡cia.

Ca趾owicie zgadzam si z tym, co napisa豉 agaat.
Od siebie dodam jeszcze, 瞠 zwi您ek to dzielenie ze sob wszystkich smutk闚 i rado軼i, wsp鏊ne podejmowanie decyzji, bycie ze sob w najwa積iejszych momentach a niestety 篡j帷 tysi帷e kilometr闚 od siebie takie rzeczy staj si niemo磧iwe Niezdecydowana

Podpis Syneczku, zanim zosta貫 pocz皻y- pragn窸am Ci.
Zanim si urodzi貫- kocha豉m Ci.
Zanim min窸a pierwsza minuta Twojego 篡cia- by豉m gotowa za Ciebie umrze!
Powr鏒 do g鏎y

ulunius
Przyjaci馧ka Forum
Przyjaci馧ka Forum

Do陰czy豉: 16 Pa 2006
Pochwa: 4

PostWys豉ny: Sob 23-06-2007, 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No dobra...
a co powiecie np. o marynarzach.
Maj 穎ny i dzieci ale w domach s barrrdzo rzadko...
Czy my郵icie, 瞠 to nie s "normalne" zwi您ki? Podejrzliwa Tzn. czy nie dziel ze sob swoich smutk闚 i rado軼i? Podejrzliwa
Powr鏒 do g鏎y

agaat

Do陰czy豉: 29 Sty 2007
Sk康: Warszawa

PostWys豉ny: Sob 23-06-2007, 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ula ja my郵a豉m o nieco innych zwi您kach na odleg這嗆. Ale niech b璠zie - z marynarzem te 篡 bym nie umia豉.
Jednak jak ma si 穎n (m篹a) dzieci, wsp鏊ny dom i wiele wsp鏊nych rzeczy - co co si razem budowa這 - tworzy這 - to wygl康a to troszk inaczej. Bo jest t niby 篡cie na odleg這嗆, ale ma si wsp鏊ny dom, do kt鏎ego si zawsze wraca.
M闚i帷 to, co napisa豉m o zwi您kach na odleg這嗆, mia豉m na my郵i takie zwi您ki raczej przed郵ubne.
Aj - wiem o co mi chodzi, ale jako nie umiem tego powiedzie. Niezdecydowana
Powr鏒 do g鏎y

Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona G堯wna -> Nasze codzienne zmagania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 20, 21, 22  Nast瘼ny
Strona 4 z 22

Skocz do:  
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach