Forum Kobiet Kobieca Strona 砰cia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   U篡tkownicyU篡tkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼i   ZalogujZaloguj 
bi簑teria srebrna sklep

Zwi您ek na odleg這嗆
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 20, 21, 22  Nast瘼ny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona G堯wna -> Nasze codzienne zmagania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast瘼ny temat  
Autor Wiadomo嗆
ulunius
Przyjaci馧ka Forum
Przyjaci馧ka Forum

P貫: Kobieta
Zodiak: Skorpion
Zodiak chi雟ki: Kogut
Do陰czy豉: 16 Pa 2006
Pochwa: 4

PostWys豉ny: Sob 23-06-2007, 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Agaat wiem o co Ci chodzi. Puszcza oko
Powr鏒 do g鏎y
Zobacz profil foremki Wy郵ij prywatn wiadomo嗆  

Edzia
Przyjaci馧ka Forum
Przyjaci馧ka Forum

Do陰czy豉: 16 Mar 2006
Pochwa: 4
Sk康: Z drugiego pi皻ra

PostWys豉ny: Sob 23-06-2007, 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zawsze podziwia豉m 穎ny marynarzy, nie umia豉bym tak 篡. Niezdecydowana

Podpis Z這郵iwa
Powr鏒 do g鏎y

Gwiazdeczka

Zodiak: Panna
Zodiak chi雟ki: Szczur
Do陰czy豉: 21 Cze 2007
Pochwa: 3
Sk康: Koszalin

PostWys豉ny: Sob 23-06-2007, 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ojojoj , widz 瞠 tym swoim pierwszym postem to rozp皻a豉m dyskusj na ten temat Zak這potana . Jedno powiem, nauczy豉m si w swoim zwi您ku to co tak naprawd oznacza t瘰kni, a czasami mo瞠 bardzo dotkliwie...

Podpis "Kobieta jest jak saszetka herbaty. Nie wie, jak jest mocna, dop鏦i nie wpadnie we wrz徠ek."
03.05.2005 Serduszko 04.12.2008 Zakochany
Powr鏒 do g鏎y
Zobacz profil foremki Wy郵ij prywatn wiadomo嗆 Odwied stron autora  

agaat

Zodiak: Ryby
Do陰czy豉: 29 Sty 2007
Pochwa: 2
Sk康: Warszawa

PostWys豉ny: Sob 23-06-2007, 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gwiazdeczka a macie jakie plany na najbli窺z przysz這嗆? Kiedy ju nie b璠ziecie zwi您kiem na odleg這嗆?
Powr鏒 do g鏎y

Gwiazdeczka

PostWys豉ny: Sob 23-06-2007, 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Plany zawsze jakie s. Wiem 瞠 chcemy w przysz這嗆 zamieszka razem. W rachub wchodzi nawet 郵ub, bo i o tym oboje my郵eli鄉y. Ale musimy jeszcze poczeka z jakimikolwiek planami dop鏦i ja nie sko鎍z studi闚, zosta mi jeszcze rok U鄉iechni皻a , dopiero potem mo瞠my o czym my郵e. Dzieli nas jakie 500km. W sumie on ju jest po studiach i mo瞠 poszuka pracy tam gdzie ja studiuj, tylko te ma jeszcze swoje sprawy, kt鏎e musi poza豉twia tam gdzie mieszka. Ja go bardzo gor帷o do tego namawiam, 瞠by tak by這, 瞠by przyjecha do mnie i poszuka pracy gdzie ja studiuj. Powiem jedno, najgorsza jest ta niepewno嗆, kiedy si zobaczymy z powrotem, bo za ka盥ym razem boj si, 瞠 to spotkanie mo瞠 by ostatnim.

Do陰czone po 33 minutach 46 sekundach:

Ja w swoim zwi您ku, praktycznie od samego pocz徠ku, jestem w zwi您ku na odleg這嗆. Tak sobie przegl康a豉m opinie forumowiczek od samego pocz徠ku istnienia tego tematu i zgadzam si 瞠 rozstanie na d逝窺zy czas wzmocni trwa造 zwi您ek, a mo瞠 zniszczy nietrwa造. W moim przypadku jest tak, 瞠 ka盥e rozstanie wzmacnia nasze uczucie. Bycie z Mi鄂iem na odleg這嗆 jest dla mnie porz康n nauk zrozumienia. Ca趾iem niedawno, m鎩 zwi您ek sta pod znakiem zapytania, ba豉m si 瞠 go strac i to w豉郾ie z powodu tak d逝giego rozstania, by這 to bardzo bolesne dla mnie i dla niego. Chyba ka盥e a za bardzo ci庵n窸o do drugiego, a 篡cie jak na z這嗆 rzuca這 nam k這dy pod nogi. Z豉 by豉m na 篡cie... Uda這 nam si to przetrwa i teraz jeste鄉y bardzo szcz窷liwym zwi您kiem (no i za nied逝go jakie 2 tygodnie si ju zobaczymy Zakochany Serduszko Serduszko Zakochany )

Podpis "Kobieta jest jak saszetka herbaty. Nie wie, jak jest mocna, dop鏦i nie wpadnie we wrz徠ek."
Powr鏒 do g鏎y

madzia

Zodiak chi雟ki: Tygrys
Do陰czy豉: 18 Wrz 2006

PostWys豉ny: Sob 23-06-2007, 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

I b璠ziecie ju zawsze razem czy czeka Was kolejna roz陰ka?
Powr鏒 do g鏎y

Agata

Zodiak: Strzelec
Zodiak chi雟ki: Kogut
Do陰czy豉: 19 Maj 2006
Ostrze瞠: 1
Sk康: po逝dnie Polski

PostWys豉ny: Sob 23-06-2007, 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Edzia napisa豉:
Zawsze podziwia豉m 穎ny marynarzy, nie umia豉bym tak 篡. Niezdecydowana

Oj ja te bardzo podziwiam 穎ny marynarzy !!!

Podpis Syneczku, zanim zosta貫 pocz皻y- pragn窸am Ci.
Zanim si urodzi貫- kocha豉m Ci.
Zanim min窸a pierwsza minuta Twojego 篡cia- by豉m gotowa za Ciebie umrze!
Powr鏒 do g鏎y

Gwiazdeczka

PostWys豉ny: Sob 23-06-2007, 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Do momentu kiedy ja nie sko鎍z nauki, b璠ziemy musieli si rozstawa i spotyka od czasu do czasu Smutny Bardzo smutny. Wi璚 kiedy do niego pojad i wr鏂, znowu b璠 musia豉 czeka, nie wiadomo jak d逝go... Smutna

Powr鏒 do g鏎y

madzia

Zodiak chi雟ki: Tygrys
Do陰czy豉: 18 Wrz 2006

PostWys豉ny: Sob 23-06-2007, 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ile Ci jeszcze zosta這 nauki?
Przepraszam, 瞠 tak wypytuj, jak nie chcesz nie odpowiadaj.
Powr鏒 do g鏎y

Gwiazdeczka

PostWys豉ny: Sob 23-06-2007, 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie ma sprawy madzia U鄉iechni皻a . Nie musisz przeprasza, je郵i jako mog pom鏂 to staram si podzieli swoim do鈍iadczeniem w kwestii. Zosta mi jeszcze rok studi闚, a wtedy mam nadzieje 瞠 sytuacja zmieni si na lepsze Bardzo szcz窷liwa . Dochodz do wniosku 瞠 je郵i dwa lata uda這 mi si wytrzyma to kolejny nie b璠zie a taki straszny (chyba) Pytanie

Powr鏒 do g鏎y

niunia

Zodiak chi雟ki: Ma逍a
Do陰czy豉: 23 Cze 2007
Sk康: wielkopolska

PostWys豉ny: Sob 23-06-2007, 22:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czytam co piszecie i nasuwa mi sie jedno sformu這wanie...tyle ile ludzi tyle zda.

Ja mam to przed sob, ale decyzja o wyje寮zie m篹a jest podj皻a, wi璚 jest to tylko kwestia czasu.

Na razie nie mam obaw. Oboje mamy za sob d逝gie nieudane zwi您ki i nie chcemy zmarnowa naszego. Ponadto mamy do siebie zaufanie i wierzymy, 瞠 uda nam si przetrwa roz陰k.

W鈔鏚 moich znajomych 篡j帷ych na odleg這嗆 瘸dne ma鹵e雟two si nie rozpad這.
Powr鏒 do g鏎y

Gwiazdeczka

PostWys豉ny: Nie 24-06-2007, 8:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja sobie tak my郵 瞠 bycie z kim na odleg這嗆 to dla obojga partner闚 wielka lekcja zaufania. Co mnie te dwa lata nauczy造. Zgadzam si z Tob niunia, 瞠 trzeba wierzy w to 瞠 si przetrwa ten okres roz陰ki. Jak wi您a豉m si ze swoim ch這pakiem to by豉m 鈍iadoma na co si pisz. 疾 nie b璠zie 豉two dla nas obojga. No i jako uda這 si nam ten okres bez siebie, wytrzyma, chocia nie zawsze by這 kolorowo. Neutralna

Powr鏒 do g鏎y

Aneta

Zodiak chi雟ki: 安inia
Do陰czy豉: 04 Maj 2007
Pochwa: 1
Sk康: z poddasza :)

PostWys豉ny: Nie 24-06-2007, 9:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja bardzo ba豉m si zawsze takiego zwi您ku - ba豉m si, 瞠 nie dam rady, 瞠 b璠zie mi za bardzo brakowa這 drugiej osoby.

Jak tylko pojawi豉 si wizja takiego zwi您ku - rzuci豉m wszystko i si przenios豉m - ryzykownie, ale szcz窷liwie...
Powr鏒 do g鏎y

Gwiazdeczka

PostWys豉ny: Nie 24-06-2007, 9:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czasami jest warto zaryzykowa i postawi wszystko na jedn kart. Bardzo si ciesz Anetko 瞠 Ci si uda這 Bardzo szcz窷liwa. Te bym chcia豉 mie tak odwag. Zosta mi jeszcze jeden rok do sko鎍zenia studi闚, my郵 瞠 uda mi si go przetrwa a potem, mam nadzieje 瞠 ju na zawsze b璠 blisko swojego Mi鄂a Bardzo szcz窷liwa

Powr鏒 do g鏎y

Aneta

Zodiak chi雟ki: 安inia
Do陰czy豉: 04 Maj 2007
Pochwa: 1
Sk康: z poddasza :)

PostWys豉ny: Nie 24-06-2007, 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gwiazdeczka napisa豉:
Czasami jest warto zaryzykowa i postawi wszystko na jedn kart. Bardzo si ciesz Anetko 瞠 Ci si uda這 Bardzo szcz窷liwa. Te bym chcia豉 mie tak odwag.

Ja bym tego nie nazwa豉 odwag, ale mi這sn g逝pot - bo przecie mog這 si nie udac! Puszcza oko
Ale ja niczego nie za逝j i drugi raz zrobi豉bym tak samo.
Powr鏒 do g鏎y

Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona G堯wna -> Nasze codzienne zmagania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 20, 21, 22  Nast瘼ny
Strona 5 z 22

Skocz do:  
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach