Forum Kobiet Kobieca Strona 砰cia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   U篡tkownicyU篡tkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼i   ZalogujZaloguj 

Zwi您ek na odleg這嗆
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 20, 21, 22  Nast瘼ny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona G堯wna -> Nasze codzienne zmagania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast瘼ny temat  
Autor Wiadomo嗆
Gwiazdeczka

P貫: Kobieta
Zodiak: Panna
Zodiak chi雟ki: Szczur
Do陰czy豉: 21 Cze 2007
Pochwa: 3
Sk康: Koszalin

PostWys豉ny: Nie 24-06-2007, 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gdyby nie zaryzykowa豉, nie wiedzia豉by, co z tego wyjdzie... A tak spr鏏owa豉 i teraz wiesz 瞠 by這 warto.

Podpis "Kobieta jest jak saszetka herbaty. Nie wie, jak jest mocna, dop鏦i nie wpadnie we wrz徠ek."
03.05.2005 Serduszko 04.12.2008 Zakochany
Powr鏒 do g鏎y
Zobacz profil foremki Wy郵ij prywatn wiadomo嗆 Odwied stron autora  

Aneta

Zodiak: Strzelec
Zodiak chi雟ki: 安inia
Do陰czy豉: 04 Maj 2007
Pochwa: 1
Sk康: z poddasza :)

PostWys豉ny: Nie 24-06-2007, 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ano wiem. I dobrze mi z tym.
Powr鏒 do g鏎y
Zobacz profil foremki Wy郵ij prywatn wiadomo嗆  

Asia 85

Zodiak: Baran
Zodiak chi雟ki: Byk
Do陰czy豉: 17 Cze 2007
Ostrze瞠: 1

PostWys豉ny: Wto 26-06-2007, 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moim zdaniem zwi您ek na odleg這嗆 mo瞠 przetrwa je瞠li si bardzo tego pragnie tak by這 z moim m篹em studjowa w moim mie軼ie na weekendy poznali鄉y si na dyskotece 鈍ietnie si rozumieli鄉y mieli鄉y te same problemy 篡ciowe z by造mi. Po szkole wraca zawsze do swego rodzinnero miasta w g鏎ach dzieli這 nas 60 km. I dla mie zamieszka w moim mie軼ie wynajmowa tam znalaz prace ledwo mu wystaqrcza這 na 篡cie to co zarobi軟 w markiecie posz這 na op豉ty mieszkania czasami jad suchy chleb,bez obiadu ale mimo wszystko by ci彬e u鄉iechni皻y bo by blisko mie.Rodzice m闚ili wracaj to nie ma sensu ale on by uparty chcia pozosta ze mn.Gdy je盥zi raz na miesi帷 do domu by odwiedzi rodzic闚 zawsze bra mie z sob jak nie chcia豉m jecha bo zda篡這 si mia豉m z造 dzie to by bardzo smutny i nie bawi si w swoim mie軼ie be zemnie tylko dzwoni co robi.Telefony by造 do嗆 cz瘰to i d逝gie rozmowy czsami mie n騜y造.M闚i mi 瞠 przy mie czuje si wspaniale i jeszcze nikogo tak bardzo nie kocha U鄉iechni皻a
Powr鏒 do g鏎y

Gwiazdeczka

PostWys豉ny: Wto 26-06-2007, 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie taka sytuacja by豉by niemo磧iwa Smutna. Jak pozna豉m swojego M. to on ju u siebie studiowa (by chyba na 4 roku) ja na drugim roku w zupe軟ie innym mie軼ie i dzieli這 (w sumie ci庵le dzieli) 500 km. Ale pomimo tego ju jeste鄉y ze sob dwa lata Zakochany

Podpis "Kobieta jest jak saszetka herbaty. Nie wie, jak jest mocna, dop鏦i nie wpadnie we wrz徠ek."
Powr鏒 do g鏎y

sylwu

Zodiak chi雟ki: Kot
Do陰czy豉: 22 Cze 2007

PostWys豉ny: Czw 28-06-2007, 8:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

powiedzmy szczeze..nie ma reguly na to czy zwiazek przetrwa taka pr鏏e czy nie... wazne jest czy bedac jeszcze razem dobrze sie dogadywali..nie k堯cil .. czy laczylo i laczy oczywiscie naprawde szczere uczucie.. jesli im na sobie zalezy to takie rozstanie ich tylko wzmocni... moj chlopak tez wyjechal na 3 miesiace i jak na razie to wlasnie czuje.. chociaz jestesmy tak daleko od siebie mam wrazenie ze sie bardzo zblizylismy.. a to jest nasze motto

"ROZSTANIA S GORZKIE..ALE POWRORY S袞DSZE NI MI豃" Puszcza oko U鄉iechni皻a
Powr鏒 do g鏎y

janka
Go嗆

PostWys豉ny: Czw 28-06-2007, 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U鄉iechni皻a

M鎩 przypadek jest romantyczny. Mojego drugiego m篹a pozna豉m 22 lat temu. By豉m jeszcze zam篹na i "ciut m這dsza" .Ale jego obraz utkwi mi dobrze w pod鈍iadomo軼i.

Jak si potem okaza這 ja r闚nie utkwi豉m w pod鈍iadomo軼i u mojego W.

Spotka豉m jego jak ju by豉m wdow i co mi璠zy nami zaiskrzy這 Zakochany Spotka豉m jego 02/01/2003

Z przyczyn nie od nas zal篹nych( ja mieszka豉m 200km i mia豉m jeszcze prac) nie mogli鄉y si spotyka. By造 telefony , Pikacze ,SMS,.spotykali鄉y si co 2 m-ce . Tak przetrwali鄉y do 郵ubu 24/06/2006

Nie znali鄉y si dobrze ,ale jestem ca造 czas Zakochany w moim W . On te darzy mnie g喚bokim uczucie. Tak wi璚 Mi這嗆 przenosi G鏎y jak tylko obie strony chc tego i patrz w tym samym kierunku.
Powr鏒 do g鏎y

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chi雟ki: W捫
Do陰czy豉: 22 Maj 2006
Pochwa: 4
Sk康: Ramstein

PostWys豉ny: Pi 29-06-2007, 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Janka piekne to Zakochany No i tyle czasu na siebie czekaliscie Bardzo u鄉iechni皻a
Powr鏒 do g鏎y

ola-2004

Zodiak: Kozioro瞠c
Zodiak chi雟ki: Pies
Do陰czy豉: 01 Lip 2007

PostWys豉ny: Nie 01-07-2007, 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

dla mnie nie ma zwi您ku na odleg這嗆. Albo si z kim jest fizycznie albo nie! Nie da si z kim byc na d逝瞠j przez telefon, bo to wszystko psuje. potem s k堯tnie , oskar瞠nia itp

Poprostu sie nie da.
Powr鏒 do g鏎y

Gwiazdeczka

PostWys豉ny: Nie 01-07-2007, 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak kto ju powiedzia na tym forum, ile os鏏 tyle zda na ten temat. Ja jednak upieram si przy tym, 瞠 co takiego mo磧iwe...

Powr鏒 do g鏎y

madzia

Zodiak: Skorpion
Zodiak chi雟ki: Tygrys
Do陰czy豉: 18 Wrz 2006
Pochwa: 2

PostWys豉ny: Nie 01-07-2007, 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wszystko zale篡 od ludzi.
Powr鏒 do g鏎y

sanka

Zodiak: Lew
Zodiak chi雟ki: Ko
Do陰czy豉: 03 Lip 2007

PostWys豉ny: Sro 04-07-2007, 9:24    Temat postu: zwiazek na odleg這嗆 Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Od p馧 roku jestem w zwiazku na odleg這s,m鎩 ma wyjecha do pracy za granic, w tym cazie widzielismy si przez tydzien. Strasznie za sob t瘰knimy,odzywaj si w nas uczucia kt鏎e rzadko by造 okazywane gdy byli鄉y razem (nasz sta ma鹵enski to 9 lat).Wierz ze nam si uda pokona wszelkie trudno軼i,wierz bo musz wierzyc inaczej bym sie za豉ma豉.
Powr鏒 do g鏎y

mishi

Zodiak: Kozioro瞠c
Zodiak chi雟ki: Kot
Do陰czy豉: 03 Lip 2007

PostWys豉ny: Sro 04-07-2007, 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jestem w trakcie rozwodu. Mieszkali鄉y z by造m m篹em 350 km od siebie. Po 3 latach znajomosci na odleg這s i 8 miesi帷ach znajomo軼i w tym samym mie軼ie (on przeprowadzi si do mojego miasta) pobrali鄉y si. Teraz si rozwodzimy. Nie wiem, czy to by b陰d czy nie, bo mamy cudown c鏎eczk, a zatem nie mog my郵e o tym w takich kategoriach. Wytrwali鄉y 7 lat, od 9 miesi璚y nie mieszkamy razem. Moi rodzice byli bardzo przeciwni naszemu zwi您kowi, jak go zaakceptowali, to powiedzieli, jak si tak bardzo kochacie to bierzcie 郵ub. No a ja naiwna, m這da i zakochana posz豉m na to. Bardzo tego chcia豉m, chocia z perspektywy czasu widz, 瞠 mnie zale瘸這 bardzo, 瞠by oni go zaakceptowali, 瞠by鄉y mogli si legalnie z ich zgod i akceptacj po prostu spotyka, a nie 郵ub od razu. No ale nic, nie szukam winnych bo takich nie ma, to by豉 moja decyzja, koniec kropka.

Teraz mam przyjaciela, mieszkamy od siebie 400 km. Widujemy si 鈔ednio raz na miesi帷. Czy co z tego b璠zie czas poka瞠.

My郵, 瞠 nie ma regu造 - je瞠li chodzi o zwi您ki na odleg這s. Napewno nie wyobra瘸m sobie, 瞠by m鎩 me盧zyzna pracowa gdzie daleko od domu przez kilka lat i widywa go raz na miesiac, lub kilka miesi璚y.
Jak b璠 po rozwodzie, a z przyjacielem b璠zie nam si dobrze uk豉da這, to mo瞠 zamieszkamy razem i wtedy spr鏏ujemy prawdziwego 篡cia.

Wydaje mi si, 瞠 na odleg這s mo積a - byle nie za d逝go. I zanim si podejmie decyzje matrymonialne powinno si spr鏏owa razem pomieszka bez 郵ubu.
Powr鏒 do g鏎y

sweetgeneration

Do陰czy豉: 11 Wrz 2007

PostWys豉ny: Sro 26-09-2007, 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czy jestem w podobnej sytuacji, moze tak ale nie dokonca....Pozna豉m sie z moim S na studiach, on jest z lublina ja z 這mzy a studiowalism w bialej podlaskiej. Przez dwa lata widywalismy sie bo oboje studiowalismy dziennie,najgorsze byly wakacje, swieta, pierwszego sylwestra spedzilismy oddzielnie, urodziny - czasem samotne(tak jak i moje w tym roku),ale jakos to bylo, w listopadzie minie 3 rok jak jestesmy razem, teraz widujemy sie co tydzien lub dwa (jesli czas nam na to pozwala). Ja dostalam prace i w soboty bede miala teraz szkole, choc przeprowdzilam sie do wawy i S ma do mnie lepsze polacznie i tylko 150km nie 270. czas nam pokaze , narazie nie chce o tym myslec, ale wierze ze sobie poradzimy. jak S skonczy prace w czerwcu (tzn skonczy mu sie umowa) sprobuje go 軼iagnac do wawy i tu ulorzymy sobie zycie
Powr鏒 do g鏎y

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Do陰czy豉: 26 Wrz 2007
Pochwa: 1
Sk康: Krak闚

PostWys豉ny: Sro 26-09-2007, 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

M鎩 T. twierdzi, 瞠 ja od pocz徠ku zwi您ek dzia豉 na odleg這嗆 to jest 豉twiej. Ja sobie nie umiem wyobrazi bycia z kim na odleg這嗆. Mo瞠 dlatego, 瞠 dla mnie zwi您ek to codzienne spotykanie si, blisko嗆 i bycie razem w ka盥ej sytuacji. Ale nie mam do ko鎍a tak r騜owo, bo T. jest z Krakowa, a ja z υdzi. i si陰 rzeczy zdarzaj si nam rozstania na kr鏒kie okresy.
Jednak podziwiam pary, kt鏎e s ze sob na odleg這嗆, jest im dobrze i kochaj si. U鄉iechni皻a Bo podobno mi這嗆 ro郾ie im si jest dalej od siebie. U鄉iechni皻a

Podpis Niezwyk貫 mo積a spotka na 軼ie磬ach zwyk造ch ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powr鏒 do g鏎y

mamba

Do陰czy豉: 30 Wrz 2007

PostWys豉ny: Nie 30-09-2007, 9:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Podobnie do niekt鏎ych forumowiczek, r闚nie nie potrafi豉m sobie wyobrazi zwi您ku na odleg這嗆. Podj璚ie takiego wyzwania to ogromne po鈍i璚enie, ale je郵i jest mi這嗆, silna wi篥 i obop鏊na ch耩 utrzymania zwi您ku to jest mo磧iwe. Mam tak瞠 wra瞠nie, 瞠 takie pary, a co za tym idzie tak瞠 i m鎩 zwi您ek s silniejsze dzi瘯i temu do鈍iadczeniu. Ja przynajmniej mam takie poczucie, 瞠 skoro tak barier jestem w stanie przej嗆, tak trudno嗆 przezwyci篹y, to inne problemy te b璠zie 豉twiej mi pokona. Jestem z moim m篹czyzn rok i 8 miesi璚y. W ty roku mieli鄉y szans sp璠zi ze sob calutkie wakacje. Oboje chcieli鄉y zobaczy, jak to jest by ze sob codziennie przez 24 h/ dob, czy jeste鄉y w stanie 篡 ze sob. I wiecie co? To by這 niesamowite, zero k堯tni, zero sprzeczek! Owszem jakies tam drobne nieporozumienia by造, ale zawsze staramy si je szybko rozwi您ywa i rozmawia o nich, 瞠by nie by這 spraw niewyja郾ionych. Teraz wiemy, powiem wi璚ej, chcemy razem zamieszka. Mia豉m przeprowadzi si do Niego ju teraz na dniach, ale m鎩 tata powa積ie zachorowa i postanowi豉m, 瞠 rok jeszcze b璠 w domu, a potem zamieszkam z moim M.

pozdrawiam:)
Powr鏒 do g鏎y

Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona G堯wna -> Nasze codzienne zmagania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 20, 21, 22  Nast瘼ny
Strona 6 z 22

Skocz do:  
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach