Forum Kobiet Kobieca Strona 砰cia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   U篡tkownicyU篡tkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼i   ZalogujZaloguj 
bi簑teria srebrna sklep

Zwi您ek na odleg這嗆
Id do strony 1, 2, 3 ... 20, 21, 22  Nast瘼ny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona G堯wna -> Nasze codzienne zmagania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast瘼ny temat  
Autor Wiadomo嗆
madzia

P貫: Kobieta
Zodiak: Skorpion
Zodiak chi雟ki: Tygrys
Do陰czy豉: 18 Wrz 2006
Pochwa: 2

PostWys豉ny: Pon 18-09-2006, 10:13    Temat postu: zwi您ek na odleg這嗆 Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A co powiecie o zwi您kach na odleg這嗆? Czy wed逝g Was takie co ma w og鏊e sens?
Jestem w zwi您ku z m篹czyznom , On jest w Anglii, a ja w Polsce. Jeste鄉y razem od 2 i p馧 roku, w tym rok jeste鄉y juz osobno. Widujemy si 鈔ednio co p馧 roku. Jeste鄉y m這dymi lud幟i...
A mo瞠 kto z Was jest w podobnej sytuacji?

Ostatnio zmieniony przez madzia dnia Czw 07-06-2007, 21:50, w ca這軼i zmieniany 1 raz
Powr鏒 do g鏎y
Zobacz profil foremki Wy郵ij prywatn wiadomo嗆  

maja

Zodiak: Strzelec
Zodiak chi雟ki: Ma逍a
Do陰czy豉: 01 Cze 2006
Pochwa: 1
Sk康: z nibylandii

PostWys豉ny: Pon 18-09-2006, 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nie uznaj takich "zwi您k闚". Celowo u篡豉m cudzys這wiu, bo taki uk豉d to nie jest zwi您ek-nie ma si trud闚 dnia codzinnego, nie prze篡wa si wsp鏊nie wzlot闚 i upadk闚, po prostu nie jest si razem na odleg這嗆...nie da si i tyle.
Rodzice ma鹵a pr鏏owali tak 篡 - efekt tragiczny, nie 陰czy ich nic poza wsp鏊nymi dzie熤i i sprawami formalnymi np.czynsz. Moi rodzice przez jaki czas te tak pr鏏owali, tzn.tata pracowa za granic i nie by這 go w domu przez 3 miesi帷e - teraz m闚i, ze to by b陰d, nie zauwa篡 kiedy dzieci uros造, nie by przy nas...pami皻am jak wyje盥瘸, a m鎩 brat by jeszcze malutki i nie m闚i, jak tata wr鏂i brat obudzony spojrza i powiedzia "o tata"....to by這 niesamowite prze篡cie dla niego. Zawsze bardzo nam taty brakowa這, by這 nam po prostu przykro, 瞠 inne dzieci maj tat po pracy a my nie. Teraz rodzice maj powiedzmy poprawne stosunki ale wida, 瞠 co uciek這....
Kole瘸nka w ten spos鏏 te pr鏏owa豉, facet wyjecha ona mia豉 do陰czy. Dojecha豉 po roku i nie umieli znale潭 wsp鏊nego j瞛yka, zwi您ek si rozpad. Kuzynka omal nie straci豉 m篹a i nie chodzi mi o zdrad-uda這 si im przetrwa ale nie jest tak jak powinno.
Mog豉bym mno篡 przyk豉dy.
Ma鹵 w dniu naszego 郵ubu dowiedzia si, 瞠 traci prac i pad豉 propozycja wyjazdu-on mia wyjecha; praca pewna ale wyjazd na rok minimum. Mia w徠pliwo軼i. Ja postawi豉m spraw kr鏒ko - jed je郵i chcesz ale ja na Ciebie czekac nie b璠...mo瞠 okropne ale tylko taki argument przyszed mi do g這wy. Z g這du nie umierali鄉y, mogliby鄉y z powodzeniem 篡 z mojej pensji wi璚 mog豉m si m康rzy. Dzi瘯i Bogu praca si znalaz豉 i ma鹵 jest teraz wdzi璚zny za takie traktowanie. Wtedy nie by wniebowzi皻y.

Podpis Pragniemy 篡 razem i razem si cieszy
Razem dzieli niebo i razem w nim grzeszy
穎nka od 28 sierpnia 2004 r.
w duecie od 09 czerwca 1998 r.
Powr鏒 do g鏎y

Kolinka

Zodiak: Bli幡i皻a
Zodiak chi雟ki: Kogut
Do陰czy豉: 10 Lip 2006
Sk康: 砰rard闚

PostWys豉ny: Pon 18-09-2006, 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

瞠 tak powiem - marne szanse. Czasem i ma鹵e雟twa nie wytrzymuj pr鏏y czasu i roz陰ki.

Sama kiedy usi這wa豉m stworzy taki "zwi您ek" na odleg這嗆 - mimo i odleg這嗆 by豉 tylko (albo a) 100km to nie uda這 si tego d逝go utrzyma.

Podpis szcz窷liwa 穎nka od 30.09.2006
Powr鏒 do g鏎y

madzia

PostWys豉ny: Pon 18-09-2006, 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Musze przyzna, 瞠 troch mnie zszokowa豉 Twoja wypowied. Tak, wiem 瞠 to jest forum i oto w豉郾ie tutaj chodzi. Ale czy naprawde nie znasz 瘸dnej pary, kt鏎ej by sie uda這? Jestem tego zdania, 瞠 jesli ludzie sie naprawde kochaj to s w stanie przetrwa wszystko. Gdy powiedzia, 瞠 musi wyjecha to nie mog豉m mu powiedzie: 'wybieraj, albo ja albo wyjazd'. Dlaczego mia豉m my郵e tylko o sobie?
A je郵i chodzi o to, 瞠 ludzie sie zmieniaja, 瞠 po jakim czasie nie moga znalezc wsp鏊nego tematu, to przecie s telefony, mo積a ze sob rozmawia...
Nie chce 瞠by to wygl康a這 tak, 瞠 chce Cie za wszelk cene przekona, 瞠 nie masz racji. Kazdy ma swoje zdanie i szanuje je U鄉iechni皻a
Powr鏒 do g鏎y

Kolinka

PostWys豉ny: Pon 18-09-2006, 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

wszystko zale篡 ile wcze郾iej byli軼ie razem? i ile b璠zie trwa豉 ta wasza roz陰ka. No i oczywi軼ie od tego jakie jest to wasze uczucie.

z w豉snego do鈍iadczenia wiem, 瞠 na odleg這嗆 豉twiej si idealizuje drug osob (cz瘰to niezgodnie z rzeczywisto軼ia). Nie mo積a d逝go karmi si tylko marzeniami i t瘰knot. nie my郵 tu tylko o Tobie, pamietaj , 瞠 ta druga osoba te ma potrzeby, a nowe otoczenie, nowi znajomi itp.... nie chc nic kraka, ale....

Powr鏒 do g鏎y

madzia

PostWys豉ny: Pon 18-09-2006, 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wcze郾iej byli鄉y razem 1,5 roku. Nasza roz陰ka bedzie trwa豉 jeszcze 9 miesi璚y, w tym 瞠 za 5 miesiecy sie zobaczymy...
Powr鏒 do g鏎y

Edzia
Przyjaci馧ka Forum
Przyjaci馧ka Forum

Do陰czy豉: 16 Mar 2006
Pochwa: 4
Sk康: Z drugiego pi皻ra

PostWys豉ny: Pon 18-09-2006, 11:20    Temat postu: Re: zwi您ek na odleg這嗆 Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

madzia napisa豉:
On jest w Anglii, a ja w Polsce.

By豉m w identycznym zwi您ku 妃iej帷a si
jakie nieca貫 2 lata. Nie wypali這, ale to chyba nie g堯wnie przez odleg這嗆 tylko z innych powod闚. Niemniej jednak dla mnie takie zwi您ki nie istniej U鄉iechni皻a

Podpis Z這郵iwa
Powr鏒 do g鏎y

Kolinka

PostWys豉ny: Pon 18-09-2006, 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

b璠zie wam bardzo trudno potem si od nowa pozna, ale 篡cz, 瞠by sie uda這 Puszcza oko

Powr鏒 do g鏎y

Anonymous
Go嗆

PostWys豉ny: Pon 18-09-2006, 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Te kiedys nie uznawa豉m zwi您k闚 na odleg這嗆. Teraz b璠 musia豉 zmieni zdanie... Z moim Paw貫m jeste鄉y razem juz 3 lata. Od pewnego czasu mieszkamy ze sob. Jeste鄉y pewni co do tego, 瞠 zawsze chcemy by razem. Od pa寮ziernika P wyjezdza na 10 mies. do Koln w ramach programu Sokrates-Erasmus (jeszce studiujemy) Zawsze o tym marzy, ostateczn decyzj podj掖 za moj zgod. Nie mog豉m mu tego zabroni, zwi您ek nie polega przecie na wzajemnym ograniczaniu si, tylko na wspieraniu. Tym bardziej, ze on uwaz, e to dla naszej przysz這軼i. B璠ziemy si widywa co ok. 1,5mies. (on b璠zie przyje盥za na 鈍i皻a, ja do neigo pojad 3 razy U鄉iechni皻a )
Decyzj u豉twi mi te fakt, ze moja by豉 wsp馧lokatorka by豉 w podobnej sytuacji i wiem czym to "pachnie" Ale im sie uda這. Wiem ze sie strasznie sie t瘰kni, codzienne gg, skype, maile nie zast徙i prawdziwego kontaktu, ale lepsze to ni listy 10lat temu.
My郵, 瞠 je瞠li sie jest siebie pewnym, ufa sie to wszytko bedzie dobrze...
Powr鏒 do g鏎y

Kolinka

PostWys豉ny: Pon 18-09-2006, 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

no 10 miesi璚y to powinni軼ie wytrzyma Puszcza oko

Powr鏒 do g鏎y

Anonymous
Go嗆

PostWys豉ny: Pon 18-09-2006, 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

no dzieki U鄉iechni皻a
[quote="Kolinka"] na odleg這嗆 豉twiej si idealizuje drug osob quote]
w豉snie...
p騧niej przez jaki czas mog nas dra積i rzeczy, kt鏎e obecnie zaakceptowali鄉y i juz nam nie przeszkadzaj, ale najwa積iejsze jest nie zwariowa osobno
Powr鏒 do g鏎y

Anonymous
Go嗆

PostWys豉ny: Pon 18-09-2006, 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

i musz jeszcze napisac, ze irytuje mnie stwierdzenie niekt鏎ych znajomych, ze bedzie to dla nas test. my nie traktujemy tego jak jak捷 pr鏏 tylko jak chwilowe uniedogodnienie w kontaktach
Powr鏒 do g鏎y

madzia

PostWys豉ny: Pon 18-09-2006, 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

10 miesi璚y to naprawde nie d逝go, tym bardziej, 瞠 jeste軼ie juz ze soba 3 lata, znacie siebie i wiecie, 瞠 bedziecie juz zawsze razem U鄉iechni皻a Najwa積iejsze jest zaufanie, mi這嗆 do siebie i wiara, 瞠 Wam sie uda. 砰cze powodzenia U鄉iechni皻a
Powr鏒 do g鏎y

Kasia

Zodiak: Ryby
Zodiak chi雟ki: Koza
Do陰czy豉: 02 Sie 2006
U篡tkownik zbanowany
Ostrze瞠: 2
Sk康: Dublin

PostWys豉ny: Pon 18-09-2006, 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja te raczej nie uznaje takich zwi您k闚 i nie wierz w ich powodzenie. Chocia... Z moim K. tak w豉郾ie zacz瘭i鄉y. Poznali鄉y si i ja po tygodniu wyjecha豉m na rok do Francji. Po jakim czasie zacz掖 do mnie pisa listy. W zasadzie dopiero poznawali鄉y si w tych listach. Jak wr鏂i豉m, to nie chcia豉m si z nim spotyka. Teraz my郵, 瞠 to dlatego, 瞠 musia豉m si przystosowa na nowo do domu i w og鏊e do wszystkiego. Przetrwali鄉y to i jeste鄉y razem ju prawie 8 lat. W mi璠zyczasie ja wyje盥瘸豉m do pracy do W這ch na 2-3 miesi帷e w roku, p騧niej on na miesi帷. Ale umieli鄉y na siebie czeka. Do Dublina te najpierw pojecha on, a ja z Al dojecha豉m po kilku miesi帷ach.
砰jemy niestety w takich czasach, 瞠 zwi您ki na odleg這嗆 staj si coraz bardziej powszechne, niestety. Najwa積iejsze, to umie na siebie czeka. I 瞠by ta osoba, kt鏎a jest daleko zawsze wiedzia豉, 瞠 ma do kogo wr鏂i U鄉iechni皻a

Podpis Jeszcze 12 dni Bardzo szcz窷liwa Bardzo szcz窷liwa Bardzo szcz窷liwa
Powr鏒 do g鏎y

maja

Zodiak: Strzelec
Zodiak chi雟ki: Ma逍a
Do陰czy豉: 01 Cze 2006
Pochwa: 1
Sk康: z nibylandii

PostWys豉ny: Pon 18-09-2006, 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Powiem tak - zycie zweryfikuje....
Ja postawi豉m ultimatum nie ze wzgl璠u na siebie ale na ma鹵a, wiem jaki jest. Takie rozstanie na rok by這by destrukcyjne. Poza tym nie by這 sensu pcha si do roboty w GB skoro jest wykszta販ony i wierz, 瞠 sta go na wi璚ej ni praca fizyczna. Dlatego by這 tak, a nie inaczej, teraz cieszymy si oboje - ma鹵 ma dobrze p豉tn parc w banku z kraju. Spe軟ia si.
Jest bardzo wra磧iw i uczuciow osob, takie rozstanie nie by這by dobre dla nas. Pami皻am, jak zdawa na WAT, by豉m z niego dumna a on - po 2 tygodniach skoszarowania i kilku dniach egzamin闚 wr鏂i st瘰kniony i przyt這czony, podobnie by這 jak wyjecha na 5 tygodniowe szkolenie przygotowawcze z pracy, albo na 1,5 miesi帷a do W這ch - nasze rozmowy by造 pe軟e ciep豉 i mi這軼i ale czu豉m, 瞠 tak jest mu 幢e. Po powrocie d逝go "dochodzi do siebie".
10 miesiecy to nie du穎, skoro b璠ziecie si odwiedza i jeszcze nie stanowicie rodziny, tak jest 豉twiej-tym bardziej, 瞠 b璠ziecie si cz瘰to widywa. Uwa瘸m jesdnak, 瞠 zwi您ek na tym ucierpi w jakim stopniu. Ja r闚niez nie traktowa豚ym tego, jak pr鏏y - w闚czas to by這by zupe軟ie bez sensu, jednak zbyt wiele znam takich uk豉d闚 i wiem, ze na d逝窺z met to si nie sprawdza....

Podpis Pragniemy 篡 razem i razem si cieszy
Razem dzieli niebo i razem w nim grzeszy
穎nka od 28 sierpnia 2004 r.
w duecie od 09 czerwca 1998 r.
Powr鏒 do g鏎y

Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona G堯wna -> Nasze codzienne zmagania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony 1, 2, 3 ... 20, 21, 22  Nast瘼ny
Strona 1 z 22

Skocz do:  
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach